Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Pelech > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Pelech — frontend kodér a tvůrce WordPress webů

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Michal Pelech:
Zbyšek Nádeník
S Michalem spolupracuji na webových projektech velmi rád. Má velmi široké praktické znalosti, které mu může většina kodérů a WordPress specialistů závidět. Nebojí se přicházet s vlastními nápady, nebo mě upozornit na lepší možné řešení. Když mu předám grafiku projektu, mohu se spolehnout, že ji převede do online podoby přesně tak, jak je v návrhu, nebo ještě lépe – s vlastní invencí a vylepšenými drobnostmi. Nemusím jej při práci nijak dlouze kontrolovat, čímž Michal šetří čas a peníze jak mně, tak i klientovi. Ideální kombinace :)

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Sandra Tejnecká
Na Michalovi si cením několik velmi důležitých vlastností. Má skvělé komunikační schopnosti, přemýšlí nad tím, co dělá, jaké je zadání, zda dává smysl či v něm něco nechybí, a jeho výstupy jsou prakticky bezchybné a vypadají skvěle. Kombinace těchto klíčových vlastností je u jeho profese poměrně vzácná. Spolupracujeme sice nepravidelně, nicméně vím, že u dalších menších projektů, kde mi klient nedodá vlastní vývojářský tým (ať už interní či externí), Michal bude první, na koho se v případě potřeby kódování šablon či realizace webu na WordPressu opět obrátím. Je radost s ním pracovat :). Těším se na výstupy a neobávám se, že jejich hodnocení mi zabere spoustu času. Určitě spolupráci doporučuji!

Sandra Tejnecká

UX designérka
Radim Hasalík
Michal Pelech pracoval pro MatchaTea.cz. Zajišťoval nám nasazení nového webu na WordPressu. Jeho úkolem bylo převedení grafického návrhu do podoby webových stránek. Staral se také o další požadované úpravy redakčního systému, abychom si co nejvíce věcí na webu mohli spravovat sami. Spolupráce probíhala svižně, reagoval obratem, srozumitelně a vždy přicházel s návrhem konkrétního řešení. Jsme s ním natolik spokojeni, že se stal součástí našeho externího týmu a spolupráce bude pokračovat i nadále. Pokud hledáte zkušeného specialistu na WordPress, mohu s klidným svědomím Michala doporučit.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
Ing. Ivana Minářová
Michala Pelecha jsem požádala o pomoc s vyladěním mého webu. Šablona ve WordPressu nebyla nastavená příliš odborně a jakékoli úpravy byly komplikované. Michal sám přišel s několika dobrými nápady, které záhy zrealizoval. Upravil nejen vzhled stránek, doladil i šablonu, aby úprava webu (doplňování textů, aktualizace šablony) byla snazší. Nyní web odpovídá mým představám. Za spolupráci děkuji a jeho služby doporučuji.

Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na chytré technologie v bydlení
Petr Martinovský
Jako grafik a webdesignér s Michalem spolupracuji již několik let. Po první hotové zakázce jsem věděl, že to je přesně ten web developer, kterého jsem dlouho hledal. Weby, které postaví, jsou velice user-friendly pro naše klienty, využívá moderní postupy, dokáže uvést do reality všechny mé výmysly a hlavně! v domluveném termínu. Není levný, ale konečně mohu klidně spát, že klient dostane precizní práci v čase, na jaké jsme se dohodli. Michala velice rád doporučuji.

Petr Martinovský

grafik, DTP specialista a webdesignér
Nejlepší WordPress kodér a programátor, se kterým jsem měl možnost za dobu 13 let co na WordPressu provozujeme projekty, spolupracovat. Cením si zejména čistého kódu a WordPress schopností. Po osobní stránce pak naprosté férovosti a spolehlivosti, která už se v takovémto měřítku dnes moc nevidí. Pro Michala v podstatě nic není problém.

Michal Ptáček

Madebyspaces.com
madebyspaces.com
Dlouhodobě kolem sebe budujeme síť expertů, kteří se stejně jako my specializují a díky tomu můžeme klientům nabídnout to nejlepší. Spolupráce s Michalem funguje již několik let a za tu dobu nás nikdy nezklamal. Jeho pracovitost nezná hranic. K práci přistupuje jako opravdový profesionál, drží termíny a hlavně je na něj spolehnutí.

Tomáš Hejč

superkoders.com
Spolupráce s Michalem je perfektní! Výborná komunikace, ochota dělat věci navíc a celkově velmi pozitivní vztah k práci. Na Michala se můžu vždycky spolehnout, vše velmi rychle vyřeší, poradí a má trpělivost vysvětlovat technické věci i těm, co tomu nerozumí. Velmi často se stává, že Michal udělá věci navíc a pomáhá v případě, že je něco potřeba velmi rychle dokončit. Díky za spolupráci!

Linda Šejdová

www.productboard.com
S panem Pelechem jsme spolupracovali při nasazení responzivního vzhledu pro web, postavený na WordPressu. Reagoval velmi pružně a vše vyřešil v předem dohodnutých termínech a v domluvené pracnosti. Bylo vidět, že WordPress zná velmi dobře. Očekávám, že v budoucnu budeme spolupracovat na dalších projektech.

Karel Šimoník

jednatel společnosti it2b s.r.o.
www.it2b.cz
Michal je především spolehlivý a ochotný. Potřebovala jsem doladit webové stránky, které musel již po někom předělávat. Sám aktivně navrhl několik zlepšení jak pro uživatele webu, tak i pro správce ve WordPressu. Nikdy neměl problém dodělat něco navíc, i když jsme byli trochu v časové tísni, tak se snažil, aby práce byla dokončena co nejdříve. Jsem ráda, že spolupráce s Michalem dobře funguje a jistě bude i nadále.

Lenka Horáková

CEO, 5StarJet Travel s.r.o.
5starjet.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS