Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Pelech > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Pelech — frontend kodér a tvůrce WordPress webů

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Michal Pelech:
Ing. Ivana Minářová
Michala Pelecha jsem požádala o pomoc s vyladěním mého webu. Šablona ve WordPressu nebyla nastavená příliš odborně a jakékoli úpravy byly komplikované. Michal sám přišel s několika dobrými nápady, které záhy zrealizoval. Upravil nejen vzhled stránek, doladil i šablonu, aby úprava webu (doplňování textů, aktualizace šablony) byla snazší. Nyní web odpovídá mým představám. Za spolupráci děkuji a jeho služby doporučuji.

Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na chytré technologie v bydlení
Petr Martinovský
Jako grafik a webdesignér s Michalem spolupracuji již několik let. Po první hotové zakázce jsem věděl, že to je přesně ten web developer, kterého jsem dlouho hledal. Weby, které postaví, jsou velice user-friendly pro naše klienty, využívá moderní postupy, dokáže uvést do reality všechny mé výmysly a hlavně! v domluveném termínu. Není levný, ale konečně mohu klidně spát, že klient dostane precizní práci v čase, na jaké jsme se dohodli. Michala velice rád doporučuji.

Petr Martinovský

grafik, DTP specialista a webdesignér
Spolupráce s Michalem je perfektní! Výborná komunikace, ochota dělat věci navíc a celkově velmi pozitivní vztah k práci. Na Michala se můžu vždycky spolehnout, vše velmi rychle vyřeší, poradí a má trpělivost vysvětlovat technické věci i těm, co tomu nerozumí. Velmi často se stává, že Michal udělá věci navíc a pomáhá v případě, že je něco potřeba velmi rychle dokončit. Díky za spolupráci!

Linda Šejdová

www.productboard.com
Dlouhodobě kolem sebe budujeme síť expertů, kteří se stejně jako my specializují a díky tomu můžeme klientům nabídnout to nejlepší. Spolupráce s Michalem funguje již několik let a za tu dobu nás nikdy nezklamal. Jeho pracovitost nezná hranic. K práci přistupuje jako opravdový profesionál, drží termíny a hlavně je na něj spolehnutí.

Tomáš Hejč

superkoders.com ~ tomas.hejc@superkoders.com ~ 603 273 833
S panem Pelechem jsme spolupracovali při nasazení responzivního vzhledu pro web, postavený na WordPressu. Reagoval velmi pružně a vše vyřešil v předem dohodnutých termínech a v domluvené pracnosti. Bylo vidět, že WordPress zná velmi dobře. Očekávám, že v budoucnu budeme spolupracovat na dalších projektech.

Karel Šimoník

jednatel společnosti it2b s.r.o.
www.it2b.cz
Michal je velmi zkušený webový vývojář, který odvádí vysoce kvalitní xhtml/CSS kódování a navíc vždy na čas. Konvertoval několik PSD grafik pro mé projekty a rozhodně bych neváhal jej najmout znovu.

Petr Filip

Mobile apps Business Analyst
Michal je zkušený frontend vývojář s velmi bohatými zkušenostmi. Zná své nástroje extrémně dobře a dokáže dělat divy ve velmi krátkém čase a s využitím nejnovějších webových technologií.

Lukas Bosko

MBA Candidate na Wharton School
Michal je především spolehlivý a ochotný. Potřebovala jsem doladit webové stránky, které musel již po někom předělávat. Sám aktivně navrhl několik zlepšení jak pro uživatele webu, tak i pro správce ve WordPressu. Nikdy neměl problém dodělat něco navíc, i když jsme byli trochu v časové tísni, tak se snažil, aby práce byla dokončena co nejdříve. Jsem ráda, že spolupráce s Michalem dobře funguje a jistě bude i nadále.

Lenka Horáková

CEO, 5StarJet Travel s.r.o.
S prací pana Pelecha jsme byli u našeho projektu Woocommerce velmi spokojeni. I když byl projekt mírně atypický, vždy hledal řešení k naší spokojenosti. Jeho kódování je jednoduché a přehledné, což svědčí o jeho přehledu a nám dalo šanci mít přehled o odvedené práci, které i jako laik porozumíte. Velmi příjemná je vzájemná komunikace nad projektem a velmi oceňujeme i jeho osobní invenci a přidání nápadů k našim myšlenkám. Těšíme se na další společné projekty.

Lubomír Dvořák

obchod.activeprint.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS