Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Pelech > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Pelech — frontend kodér a tvůrce WordPress webů

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Michal Pelech:
Dlouhodobě kolem sebe budujeme síť expertů, kteří se stejně jako my specializují a díky tomu můžeme klientům nabídnout to nejlepší. Spolupráce s Michalem funguje již několik let a za tu dobu nás nikdy nezklamal. Jeho pracovitost nezná hranic. K práci přistupuje jako opravdový profesionál, drží termíny a hlavně je na něj spolehnutí.

Tomáš Hejč

superkoders.com ~ tomas.hejc@superkoders.com ~ 603 273 833
Petr Martinovský
Jako grafik a webdesignér s Michalem spolupracuji již několik let. Po první hotové zakázce jsem věděl, že to je přesně ten web developer, kterého jsem dlouho hledal. Weby, které postaví, jsou velice user-friendly pro naše klienty, využívá moderní postupy, dokáže uvést do reality všechny mé výmysly a hlavně! v domluveném termínu. Není levný, ale konečně mohu klidně spát, že klient dostane precizní práci v čase, na jaké jsme se dohodli. Michala velice rád doporučuji.

Petr Martinovský

grafik, DTP specialista a webdesignér
Spolupráce s Michalem je perfektní! Výborná komunikace, ochota dělat věci navíc a celkově velmi pozitivní vztah k práci. Na Michala se můžu vždycky spolehnout, vše velmi rychle vyřeší, poradí a má trpělivost vysvětlovat technické věci i těm, co tomu nerozumí. Velmi často se stává, že Michal udělá věci navíc a pomáhá v případě, že je něco potřeba velmi rychle dokončit. Díky za spolupráci!

Linda Šejdová

www.productboard.com
S panem Pelechem jsme spolupracovali při nasazení responzivního vzhledu pro web, postavený na WordPressu. Reagoval velmi pružně a vše vyřešil v předem dohodnutých termínech a v domluvené pracnosti. Bylo vidět, že WordPress zná velmi dobře. Očekávám, že v budoucnu budeme spolupracovat na dalších projektech.

Karel Šimoník

jednatel společnosti it2b s.r.o.
www.it2b.cz
Michal je velmi zkušený webový vývojář, který odvádí vysoce kvalitní xhtml/CSS kódování a navíc vždy na čas. Konvertoval několik PSD grafik pro mé projekty a rozhodně bych neváhal jej najmout znovu.

Petr Filip

Mobile apps Business Analyst
Michal je zkušený frontend vývojář s velmi bohatými zkušenostmi. Zná své nástroje extrémně dobře a dokáže dělat divy ve velmi krátkém čase a s využitím nejnovějších webových technologií.

Lukas Bosko

MBA Candidate na Wharton School
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS