Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Pelech > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Pelech — frontend kodér a tvůrce WordPress webů

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Michal Pelech:
Zbyšek Nádeník
S Michalem spolupracuji na webových projektech velmi rád. Má velmi široké praktické znalosti, které mu může většina kodérů a WordPress specialistů závidět. Nebojí se přicházet s vlastními nápady, nebo mě upozornit na lepší možné řešení. Když mu předám grafiku projektu, mohu se spolehnout, že ji převede do online podoby přesně tak, jak je v návrhu, nebo ještě lépe – s vlastní invencí a vylepšenými drobnostmi. Nemusím jej při práci nijak dlouze kontrolovat, čímž Michal šetří čas a peníze jak mně, tak i klientovi. Ideální kombinace :)

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Radim Hasalík
Michal Pelech pracoval pro MatchaTea.cz. Zajišťoval nám nasazení nového webu na WordPressu. Jeho úkolem bylo převedení grafického návrhu do podoby webových stránek. Staral se také o další požadované úpravy redakčního systému, abychom si co nejvíce věcí na webu mohli spravovat sami. Spolupráce probíhala svižně, reagoval obratem, srozumitelně a vždy přicházel s návrhem konkrétního řešení. Jsme s ním natolik spokojeni, že se stal součástí našeho externího týmu a spolupráce bude pokračovat i nadále. Pokud hledáte zkušeného specialistu na WordPress, mohu s klidným svědomím Michala doporučit.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
Ing. Ivana Minářová
Michala Pelecha jsem požádala o pomoc s vyladěním mého webu. Šablona ve WordPressu nebyla nastavená příliš odborně a jakékoli úpravy byly komplikované. Michal sám přišel s několika dobrými nápady, které záhy zrealizoval. Upravil nejen vzhled stránek, doladil i šablonu, aby úprava webu (doplňování textů, aktualizace šablony) byla snazší. Nyní web odpovídá mým představám. Za spolupráci děkuji a jeho služby doporučuji.

Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na chytré technologie v bydlení
Petr Martinovský
Jako grafik a webdesignér s Michalem spolupracuji již několik let. Po první hotové zakázce jsem věděl, že to je přesně ten web developer, kterého jsem dlouho hledal. Weby, které postaví, jsou velice user-friendly pro naše klienty, využívá moderní postupy, dokáže uvést do reality všechny mé výmysly a hlavně! v domluveném termínu. Není levný, ale konečně mohu klidně spát, že klient dostane precizní práci v čase, na jaké jsme se dohodli. Michala velice rád doporučuji.

Petr Martinovský

grafik, DTP specialista a webdesignér
Nejlepší WordPress kodér a programátor, se kterým jsem měl možnost za dobu 13 let co na WordPressu provozujeme projekty, spolupracovat. Cením si zejména čistého kódu a WordPress schopností. Po osobní stránce pak naprosté férovosti a spolehlivosti, která už se v takovémto měřítku dnes moc nevidí. Pro Michala v podstatě nic není problém.

Michal Ptáček

Madebyspaces.com
madebyspaces.com
Dlouhodobě kolem sebe budujeme síť expertů, kteří se stejně jako my specializují a díky tomu můžeme klientům nabídnout to nejlepší. Spolupráce s Michalem funguje již několik let a za tu dobu nás nikdy nezklamal. Jeho pracovitost nezná hranic. K práci přistupuje jako opravdový profesionál, drží termíny a hlavně je na něj spolehnutí.

Tomáš Hejč

superkoders.com
Spolupráce s Michalem je perfektní! Výborná komunikace, ochota dělat věci navíc a celkově velmi pozitivní vztah k práci. Na Michala se můžu vždycky spolehnout, vše velmi rychle vyřeší, poradí a má trpělivost vysvětlovat technické věci i těm, co tomu nerozumí. Velmi často se stává, že Michal udělá věci navíc a pomáhá v případě, že je něco potřeba velmi rychle dokončit. Díky za spolupráci!

Linda Šejdová

www.productboard.com
S panem Pelechem jsme spolupracovali při nasazení responzivního vzhledu pro web, postavený na WordPressu. Reagoval velmi pružně a vše vyřešil v předem dohodnutých termínech a v domluvené pracnosti. Bylo vidět, že WordPress zná velmi dobře. Očekávám, že v budoucnu budeme spolupracovat na dalších projektech.

Karel Šimoník

jednatel společnosti it2b s.r.o.
www.it2b.cz
Michal je především spolehlivý a ochotný. Potřebovala jsem doladit webové stránky, které musel již po někom předělávat. Sám aktivně navrhl několik zlepšení jak pro uživatele webu, tak i pro správce ve WordPressu. Nikdy neměl problém dodělat něco navíc, i když jsme byli trochu v časové tísni, tak se snažil, aby práce byla dokončena co nejdříve. Jsem ráda, že spolupráce s Michalem dobře funguje a jistě bude i nadále.

Lenka Horáková

CEO, 5StarJet Travel s.r.o.
5starjet.cz
S prací pana Pelecha jsme byli u našeho projektu Woocommerce velmi spokojeni. I když byl projekt mírně atypický, vždy hledal řešení k naší spokojenosti. Jeho kódování je jednoduché a přehledné, což svědčí o jeho přehledu a nám dalo šanci mít přehled o odvedené práci, které i jako laik porozumíte. Velmi příjemná je vzájemná komunikace nad projektem a velmi oceňujeme i jeho osobní invenci a přidání nápadů k našim myšlenkám. Těšíme se na další společné projekty.

Lubomír Dvořák

obchod.activeprint.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS