Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Pelech > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Pelech — frontend kodér a tvůrce WordPress webů

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Michal Pelech:
Zbyšek Nádeník
S Michalem spolupracuji na webových projektech velmi rád. Má velmi široké praktické znalosti, které mu může většina kodérů a WordPress specialistů závidět. Nebojí se přicházet s vlastními nápady, nebo mě upozornit na lepší možné řešení. Když mu předám grafiku projektu, mohu se spolehnout, že ji převede do online podoby přesně tak, jak je v návrhu, nebo ještě lépe – s vlastní invencí a vylepšenými drobnostmi. Nemusím jej při práci nijak dlouze kontrolovat, čímž Michal šetří čas a peníze jak mně, tak i klientovi. Ideální kombinace :)

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Sandra Tejnecká
Na Michalovi si cením několik velmi důležitých vlastností. Má skvělé komunikační schopnosti, přemýšlí nad tím, co dělá, jaké je zadání, zda dává smysl či v něm něco nechybí, a jeho výstupy jsou prakticky bezchybné a vypadají skvěle. Kombinace těchto klíčových vlastností je u jeho profese poměrně vzácná. Spolupracujeme sice nepravidelně, nicméně vím, že u dalších menších projektů, kde mi klient nedodá vlastní vývojářský tým (ať už interní či externí), Michal bude první, na koho se v případě potřeby kódování šablon či realizace webu na WordPressu opět obrátím. Je radost s ním pracovat :). Těším se na výstupy a neobávám se, že jejich hodnocení mi zabere spoustu času. Určitě spolupráci doporučuji!

Sandra Tejnecká

IT byznys analytička a UX designérka
Radim Hasalík
Michal Pelech pracoval pro MatchaTea.cz. Zajišťoval nám nasazení nového webu na WordPressu. Jeho úkolem bylo převedení grafického návrhu do podoby webových stránek. Staral se také o další požadované úpravy redakčního systému, abychom si co nejvíce věcí na webu mohli spravovat sami. Spolupráce probíhala svižně, reagoval obratem, srozumitelně a vždy přicházel s návrhem konkrétního řešení. Jsme s ním natolik spokojeni, že se stal součástí našeho externího týmu a spolupráce bude pokračovat i nadále. Pokud hledáte zkušeného specialistu na WordPress, mohu s klidným svědomím Michala doporučit.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
Ing. Ivana Minářová
Michala Pelecha jsem požádala o pomoc s vyladěním mého webu. Šablona ve WordPressu nebyla nastavená příliš odborně a jakékoli úpravy byly komplikované. Michal sám přišel s několika dobrými nápady, které záhy zrealizoval. Upravil nejen vzhled stránek, doladil i šablonu, aby úprava webu (doplňování textů, aktualizace šablony) byla snazší. Nyní web odpovídá mým představám. Za spolupráci děkuji a jeho služby doporučuji.

Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů a chytré technologie v bydlení
Petr Martinovský
Jako grafik a webdesignér s Michalem spolupracuji již několik let. Po první hotové zakázce jsem věděl, že to je přesně ten web developer, kterého jsem dlouho hledal. Weby, které postaví, jsou velice user-friendly pro naše klienty, využívá moderní postupy, dokáže uvést do reality všechny mé výmysly a hlavně! v domluveném termínu. Není levný, ale konečně mohu klidně spát, že klient dostane precizní práci v čase, na jaké jsme se dohodli. Michala velice rád doporučuji.

Petr Martinovský

grafik, DTP specialista a webdesignér
Martin Kolář
S Michalem mám zkušenost z několika projektů. Mnou dodané šablony vždy s největší pečlivostí napojil na WordPress tak, že zůstala zachována původní kvalita šablon včetně rychlosti celého webu. S klidným svědomím mohu Michala doporučit.

Martin Kolář

frontend kodér webových stránek a aplikací
Nejlepší WordPress kodér a programátor, se kterým jsem měl možnost za dobu 13 let co na WordPressu provozujeme projekty, spolupracovat. Cením si zejména čistého kódu a WordPress schopností. Po osobní stránce pak naprosté férovosti a spolehlivosti, která už se v takovémto měřítku dnes moc nevidí. Pro Michala v podstatě nic není problém.

Michal Ptáček

Madebyspaces.com
madebyspaces.com
Dlouhodobě kolem sebe budujeme síť expertů, kteří se stejně jako my specializují a díky tomu můžeme klientům nabídnout to nejlepší. Spolupráce s Michalem funguje již několik let a za tu dobu nás nikdy nezklamal. Jeho pracovitost nezná hranic. K práci přistupuje jako opravdový profesionál, drží termíny a hlavně je na něj spolehnutí.

Tomáš Hejč

superkoders.com
S Michalem jsme řešili vývoj velice rozsáhlého vzdělávacího webu – přesněji dvou vzdělávacích webů za řádově stovky tisíc, takže na výběru dodavatele jsme si dali záležet. Mám zkušenost s mnoha kodéry, ale většinou jim chyběla pečlivost a výsledek dodávali se zásadními chybami v designu i funkčnosti. Michal nejde po tom, aby udělal vše co nejrychleji pomocí miliardy pluginů, jde po kvalitě a to je na výsledku znát. Dostali jsme špičkový web, který je velmi rychlý, dobře se ovládá a který si naši studenti opravdu zaslouží. Navíc je i v administraci dobře promyšlen a vše je na logických místech. Michalovi už dávám práci i na našich dalších projektech a jen tak se mě nezbaví, takže mu dodací lhůty asi o trochu prodloužím :).

Zdeněk Zaňka

www.quastic.cz
Michalova práce na webu Rossumu byla jako balzám na duši po nezdařeném prvním pokusu s marketingovou agenturou. S Michalem jsme spolupracovali na tvorbě custom WP šablony pro náš web. Poskytl nám nejen tuto předem dohodnutou službu, ale velice ochotně nás navigoval i při implementaci, alternaci designu a nad rámec přidávaných úkolů. Vše proběhlo na čas a nad očekávání i bez menšího problému při deploymentu. Jako hlavní kontaktní osoba za Rossum jsem oceňovala skvělou komunikaci a trpělivost.

Kateřina Manová

Head of Growth, Rossum
rossum.ai
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS