Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Pelech > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michal Pelech — frontend kodér a tvůrce WordPress webů

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Michal Pelech:
S prací pana Pelecha jsme byli u našeho projektu Woocommerce velmi spokojeni. I když byl projekt mírně atypický, vždy hledal řešení k naší spokojenosti. Jeho kódování je jednoduché a přehledné, což svědčí o jeho přehledu a nám dalo šanci mít přehled o odvedené práci, které i jako laik porozumíte. Velmi příjemná je vzájemná komunikace nad projektem a velmi oceňujeme i jeho osobní invenci a přidání nápadů k našim myšlenkám. Těšíme se na další společné projekty.

Lubomír Dvořák

obchod.activeprint.cz
Michal je velmi zkušený webový vývojář, který odvádí vysoce kvalitní xhtml/CSS kódování a navíc vždy na čas. Konvertoval několik PSD grafik pro mé projekty a rozhodně bych neváhal jej najmout znovu.

Petr Filip

Mobile apps Business Analyst
Michal je zkušený frontend vývojář s velmi bohatými zkušenostmi. Zná své nástroje extrémně dobře a dokáže dělat divy ve velmi krátkém čase a s využitím nejnovějších webových technologií.

Lukas Bosko

MBA Candidate na Wharton School
S Michalem spolupracuju ráda a už na několikátém projektu. Dělá svou práci dobře, rychle a co je pro mě nejdůležitější, umí se se mnou běžnou řečí (oproštěnou od kodérských výrazů) domluvit jako s klientem o tom, jaké jsou možnosti a omezení mého webu / blogu. K tomu mi zvládne dát i UX feedback a uvažuje samostatně (rozumějte… nenakóduje mi každou kravinu, pokud to nedává smysl, ale raději se doptá). Díky tomu mi pomůže odhalit nedomyšlenosti, které by nás mohly na cestě za novým projektem potkat. A zvládá to remote. Tak vám ho můžu s čistým svědomím doporučit.

Lenka Stawarczyk

B2B markeťačka, UX writer freelancer
holubova@me.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS