Doporučení z první ruky

Michal Souček — realitní makléř, poradce a zakladatel komunity realitních makléřů QARA


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 29 doporučení

Mgr. Vítězslav Válka

Řeknu to takhle: Michal Souček je jediný makléř, kterému jsem se odvážil svěřit prodej nemovitosti. A výsledek předčil má očekávání. Známe se i ze spolupráce na designu a ta vždy probíhala perfektně. Upřímně, pokud potřebujete někoho v realitách, na koho „to můžete celé hodit“, tak jste ho právě našli. Děkuji moc za příležitost ke spolupráci.

Mgr. Vítězslav Válka
webový a grafický designér, UX konzultant a expert na použitelnost

Pokud se jako já rozhodnete pro prodej nemovitosti, mohu Michala Součka jen doporučit. Od první schůzky na mě dělal Michal velmi dobrý dojem. Na realitním trhu se výborně orientuje, jeho odhady o prodejnosti nemovitosti byly celkem přesné. Po celou dobu jsem se nemusel téměř o nic starat. Michal připravil profesionální prezentaci nemovitosti, postaral se o drobné opravy a hlavně vyřídil všechny potřebné formality. Komunikace probíhala vždy bez zbytečných průtahů a tak se podařilo nemovitost prodat poměrně rychle. Jsem rád, že jsem si plácl právě s ním, s průběhem i s výsledkem prodeje jsem velice spokojený.

Mgr. Zbyněk Svoboda
programátor a konzultant SAP

Realitního makléře Michala Součka z povzdálí sleduju díky internetu už od roku 2014. Jako školitele jsem ho však viděl prvně až v prosinci 2017 na jeho školení Podnikatelské techniky makléře, které bylo jedním slovem SKVĚLÉ! Michalův pohled na osobní marketing makléře je mi blízký a i přes to, že se sám v této oblasti snažím neustále zdokonalovat, odnesl jsem si hodně zajímavých podnětů, které se budu v roce 2018 snažit implemetnovat do své online marketingové komunikace. Tahle Michalova videoprohlídka je pro mě nedosažitelnou metou – to množství emocí, které na vás z videa srší je prostě neskutečné! Podle mě, nejlepší realitní video na českém realitním trhu! Prodávat nemovitost a nebýt makléř, je pro mě Michal Souček jasnou volbou! Od makléřů jako je Michal bychom se všichni měli učit! Jsem v realitách od roku 2010 a Michalovo školení bylo i pro mě, zkušeného makléře, obsahově velice zajímavé – například jeho analytický pohled při práci s videi na YouTube byl hodně inspirativní. Neméně zajímavé bylo i téma offline práce s kontakty v dnešní online době. Seminář Podnikatelské techniky makléře mohu všem makléřům nováčkům, i ostříleným profíkům, s čistým svědomím doporučit!

Bc. Martin Tesárek
realitní makléř a majitel realitní kanceláře Makléři na doporučení
maklerinadoporuceni.cz martin@maklerinadoporuceni.cz 776 252 777

Michalův seminář „Podnikatelské techniky makléře“ mohu vřele doporučit jak začínajícím, tak již zkušeným realitním makléřům. Celý seminář je nabitý informacemi z praxe tak, aby si v něm každý mohl nalézt to své. Osobně jsem díky Michalovi získal mnoho zajímavých poznatků a informací, které se budu snažit začlenit do svého podnikání. Michal má přátelský přístup, výborný projev a je s ním navíc legrace :-) Dávám 10/10.

Ing. Pavel Pekárek
realitní makléř pro Prahu a okolí
pekarek-reality.cz info@pekarek-reality.cz 775 516 515

Díky Michalovi se mi podařilo nejen hladce prodat dům i s pozemkem, ale za část utržených financí jsme koupili byt do osobního vlastnictví. Vše bez jakýchkoli problémů, průkazně a naprosto srozumitelně i pro člověka, který se v těchto věcech neorientuje. Michale děkuji Vám za Vaši pomoc. Jsem rád, že Vám mohu poslat tuto kladnou referenci, protože si jí, jako skutečný odborník na svém místě, určitě zasloužíte.

Po více jak roce neúspěšné spolupráce s nadnárodními realitními sítěmi při prodeji našeho penzionu a pozemku v Peci pod Sněžkou, jsem na základě doporučení oslovil Michala Součka. Michal díky skvělé prezentaci, včetně videoprohlídky i správného stanovení cílové skupiny, velmi rychle našel kupce a vše jsme k naší spokojenosti společně dotáhli do úspěšného konce během 60 dní.

Ing. Bohumír Vaníček MBA
honaso@centrum.cz

Doporučuji všem svým známým, aby využili Michalovy služby při prodeji nemovitosti. V dnešní době plné různých podvodníků je velice příjemné setkat se s čestným člověkem.

Věra Čuprová
veracupr@seznam.cz

Moc si cením Michalova nadstandardního servisu, rychlosti a jednoduchého přístupu k věci. Je vždy připraven pomoci a podpořit.

Jesper Bondesson
bondober@gmail.com

Oceňuji především Michalův rychlý a osobitý přístup i vysokou úroveň prezentace mé nemovitosti. Děkuji za pomoc a těším se na další spolupráci.

Ing. Zdeněk Veverka
v.d.v@centrum.cz

Teprve až po úspěšné transakci mi došlo, jaké jsem měl štěstí, že jsem mohl spolupracovat s Michalem. Zároveň děkuji za ochotu zodpovídat mé někdy hloupé dotazy, které pramení z neznalosti realitního a hypotečního trhu i zákonů s tím spojených.