Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Souček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Souček — realitní zprostředkovatel a poradce

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Michal Souček:
Mgr. Vítězslav Válka
Řeknu to takhle: Michal Souček je jediný makléř, kterému jsem se odvážil svěřit prodej nemovitosti. A výsledek předčil má očekávání. Známe se i ze spolupráce na designu a ta vždy probíhala perfektně. Upřímně, pokud potřebujete někoho v realitách, na koho „to můžete celé hodit“, tak jste ho právě našli. Děkuji moc za příležitost ke spolupráci.

Mgr. Vítězslav Válka

webdesignér a odborník na použitelnost
Díky Michalovi se mi podařilo nejen hladce prodat dům i s pozemkem, ale za část utržených financí jsme koupili byt do osobního vlastnictví. Vše bez jakýchkoli problémů, průkazně a naprosto srozumitelně i pro člověka, který se v těchto věcech neorientuje. Michale děkuji Vám za Vaši pomoc. Jsem rád, že Vám mohu poslat tuto kladnou referenci, protože si jí, jako skutečný odborník na svém místě, určitě zasloužíte.

Jan Schneider

produkce@smartevents.cz
Po více jak roce neúspěšné spolupráce s nadnárodními realitními sítěmi při prodeji našeho penzionu a pozemku v Peci pod Sněžkou, jsem na základě doporučení oslovil Michala Součka. Michal díky skvělé prezentaci, včetně videoprohlídky i správného stanovení cílové skupiny, velmi rychle našel kupce a vše jsme k naší spokojenosti společně dotáhli do úspěšného konce během 60 dní.

Ing. Bohumír Vaníček MBA

honaso@centrum.cz
Doporučuji všem svým známým, aby využili Michalovy služby při prodeji nemovitosti. V dnešní době plné různých podvodníků je velice příjemné setkat se s čestným člověkem.

Věra Čuprová

veracupr@seznam.cz
Moc si cením Michalova nadstandardního servisu, rychlosti a jednoduchého přístupu k věci. Je vždy připraven pomoci a podpořit.

Jesper Bondesson

bondober@gmail.com
Oceňuji především Michalův rychlý a osobitý přístup i vysokou úroveň prezentace mé nemovitosti. Děkuji za pomoc a těším se na další spolupráci.

Ing. Zdeněk Veverka

v.d.v@centrum.cz
Teprve až po úspěšné transakci mi došlo, jaké jsem měl štěstí, že jsem mohl spolupracovat s Michalem. Zároveň děkuji za ochotu zodpovídat mé někdy hloupé dotazy, které pramení z neznalosti realitního a hypotečního trhu i zákonů s tím spojených.

Adam Vilčko

adam.vilcko@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS