Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Souček > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michal Souček — realitní makléř, poradce a zakladatel komunity realitních makléřů QARA

Zobrazuji č. 2128 z celkem 28 doporučení prezentace Michal Souček:
Ahoj Michale. Tvůj seminář Podnikatelské techniky makléře byl super a díky, že se do takových věcí pouštíš. A už teď vyhlížím příští rok a co vymyslíte. Určitě se budu chtít účastnit.

Ing. Petr Andrejši

Remax
www.remax-czech.cz ~ petr.andrejsi@remax-czech.cz ~ 739 301 764
Ahoj Michale, děkuji ti nejen za vše zaslané, ale především za tvůj přístup k práci nás všech realitních makléřů napříč značkami. Je skvělé, že se snažíš vzdělávat i nás všechny z konkurence, kteří o to stojíme a chceme se posouvat dopředu, protože je to potřeba. I po 10 letech v realitách se pořád mám co učit a jsem rád, že se můžu učit i zrovna od tebe. Děkuji ti moc.

Roman Machník

Dům Realit
www.dumrealit.cz ~ machnik@dumrealit.cz ~ 739 341 011
Ahoj Michale, Děkuji ti za zaslání všech materiálů ze školení, alespoň jsem si nemusel nic psát a měl více času na poslouchání. Tvé školení mi dalo opravdu moc, už jsem tě viděl na školení v Top hotelu, tak jsem věděl do čeho jdu. Díky za informace a někdy na další akci ahoj!

Bohumil Kubec

Daily Reality s.r.o.
www.dailyreality.cz ~ kubec@dailyreality.cz ~ 605 555 763
Velmi přínosné a zároveň lidské, užitečné rady a tipy jak prodávat na profesionální úrovni a efektivně. Každý realitní makléř, který chce dosahovat skvělých výsledků, se musí zúčastnit. Michale díky.

Zdeněk Fibrich

Kiwi realitka s.r.o.
www.kiwirealitka.cz ~ zdenek@kiwirealitka.cz ~ 777 808 886
Seminář „Podnikatelské techniky makléře“ je skvělý. Obsah i forma sdílených informací byly na vysoké a profesionální úrovni. Atmosféra semináře byla více než dobrá. Co je velmi důležité, že Michal drží slovo. Všechno, co slíbil, nám hned poslal. Moje doporučení pro makléře: běžte na Michalův seminář, aby se realitní trh pozdvihl na vyšší úroveň. Za ty peníze vynikající hodnota.

Oskar Hanták

oskarhantak@gmail.com
S menším odstupem času po ukončení QARA Academy musím stoprocentně potvrdit, že všechny praktiky a tipy, které se nám Michal snažil nenásilnou formou vštípit do hlavy, jsou nutné k vykonávání efektivní, moderní makléřiny. Ještě jednou díky Michale, že jsem se toho mohl zúčastnit a přeji hodně úspěchů do další práce.

Jan Vesecký

QARA s.r.o.
www.qara.cz ~ jan.vesecky@qara.cz ~ 777 270 577
Ahoj, Michale! Ráda bych ti poděkovala za tvoje semináře, které mi nejen oprášily staré znalosti, ale přinesly hodně nových informací a inspiraci! Jako lektor jsi výborný! Přednášíš věci, které jsi vyzkoušel v praxi, a které skutečně fungují! A hlavně, tvoje semináře nejsou nudné a jsou nejen poučné, ale i zábavné. Díky moc! P.S. Až budeš pořádat další, můžeš mne rovnou přihlásit.

Ing. Anzhela Piteková

Hardy Workaholic s.r.o.
www.hardy-workaholic.cz ~ anzhela.pitekova@qara.cz ~ 777 253 648
Michal je neskutečný profesionál s velmi lidským přístupem, své práci rozumí, má ji evidentně hodně rád a na výsledku je to DOST znát. Při prodeji mé nemovitosti jsem dala na doporučení, oslovila Michala, a to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Vše proběhlo bez jediného zádrhelu, velmi rychle a k mé maximální spokojenosti. Děkuji!

Petra Veverková

petra.veverkova@post.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS