Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Souček > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michal Souček — realitní makléř, poradce a zakladatel komunity realitních makléřů QARA

Zobrazuji č. 2127 z celkem 27 doporučení prezentace Michal Souček:
Ahoj Michale, Děkuji ti za zaslání všech materiálů ze školení, alespoň jsem si nemusel nic psát a měl více času na poslouchání. Tvé školení mi dalo opravdu moc, už jsem tě viděl na školení v Top hotelu, tak jsem věděl do čeho jdu. Díky za informace a někdy na další akci ahoj!

Bohumil Kubec

Daily Reality s.r.o.
www.dailyreality.cz ~ kubec@dailyreality.cz ~ 605 555 763
Velmi přínosné a zároveň lidské, užitečné rady a tipy jak prodávat na profesionální úrovni a efektivně. Každý realitní makléř, který chce dosahovat skvělých výsledků, se musí zúčastnit. Michale díky.

Zdeněk Fibrich

Kiwi realitka s.r.o.
www.kiwirealitka.cz ~ zdenek@kiwirealitka.cz ~ 777 808 886
Seminář „Podnikatelské techniky makléře“ je skvělý. Obsah i forma sdílených informací byly na vysoké a profesionální úrovni. Atmosféra semináře byla více než dobrá. Co je velmi důležité, že Michal drží slovo. Všechno, co slíbil, nám hned poslal. Moje doporučení pro makléře: běžte na Michalův seminář, aby se realitní trh pozdvihl na vyšší úroveň. Za ty peníze vynikající hodnota.

Oskar Hanták

oskarhantak@gmail.com
S menším odstupem času po ukončení QARA Academy musím stoprocentně potvrdit, že všechny praktiky a tipy, které se nám Michal snažil nenásilnou formou vštípit do hlavy, jsou nutné k vykonávání efektivní, moderní makléřiny. Ještě jednou díky Michale, že jsem se toho mohl zúčastnit a přeji hodně úspěchů do další práce.

Jan Vesecký

QARA s.r.o.
www.qara.cz ~ jan.vesecky@qara.cz ~ 777 270 577
Ahoj, Michale! Ráda bych ti poděkovala za tvoje semináře, které mi nejen oprášily staré znalosti, ale přinesly hodně nových informací a inspiraci! Jako lektor jsi výborný! Přednášíš věci, které jsi vyzkoušel v praxi, a které skutečně fungují! A hlavně, tvoje semináře nejsou nudné a jsou nejen poučné, ale i zábavné. Díky moc! P.S. Až budeš pořádat další, můžeš mne rovnou přihlásit.

Ing. Anzhela Piteková

Hardy Workaholic s.r.o.
www.hardy-workaholic.cz ~ anzhela.pitekova@qara.cz ~ 777 253 648
Michal je neskutečný profesionál s velmi lidským přístupem, své práci rozumí, má ji evidentně hodně rád a na výsledku je to DOST znát. Při prodeji mé nemovitosti jsem dala na doporučení, oslovila Michala, a to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Vše proběhlo bez jediného zádrhelu, velmi rychle a k mé maximální spokojenosti. Děkuji!

Petra Veverková

petra.veverkova@post.cz
Bc. Martin Tesárek
Realitního makléře Michala Součka z povzdálí sleduju díky internetu už od roku 2014. Jako školitele jsem ho však viděl prvně až v prosinci 2017 na jeho školení Podnikatelské techniky makléře, které bylo jedním slovem SKVĚLÉ! Michalův pohled na osobní marketing makléře je mi blízký a i přes to, že se sám v této oblasti snažím neustále zdokonalovat, odnesl jsem si hodně zajímavých podnětů, které se budu v roce 2018 snažit implemetnovat do své online marketingové komunikace. Tahle Michalova videoprohlídka je pro mě nedosažitelnou metou – to množství emocí, které na vás z videa srší je prostě neskutečné! Podle mě, nejlepší realitní video na českém realitním trhu! Prodávat nemovitost a nebýt makléř, je pro mě Michal Souček jasnou volbou! Od makléřů jako je Michal bychom se všichni měli učit! Jsem v realitách od roku 2010 a Michalovo školení bylo i pro mě, zkušeného makléře, obsahově velice zajímavé – například jeho analytický pohled při práci s videi na YouTube byl hodně inspirativní. Neméně zajímavé bylo i téma offline práce s kontakty v dnešní online době. Seminář Podnikatelské techniky makléře mohu všem makléřům nováčkům, i ostříleným profíkům, s čistým svědomím doporučit!

Bc. Martin Tesárek

realitní makléř a majitel realitní kanceláře Makléři na doporučení
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS