Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Souček > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michal Souček — realitní makléř, poradce a zakladatel komunity realitních makléřů QARA

Zobrazuji č. 1120 z celkem 29 doporučení prezentace Michal Souček:
Pořízení nového bytu je vždy spojeno s velmi náročnou agendou a stresem. Zvláště pokud si k tomu člověk musí vzít hypoteční úvěr. To, co se jevilo jako něco děsivého a nepřekonatelného, proběhlo díky naprosté profesionalitě, vstřícnosti a perfektním službám p. Michala Součka z RK QARA hladce, klidně a bez nesnází. Opravdu lze jen těžko ocenit poskytnuté služby – o to více si to uvědomujeme v okamžiku, kdy již máme všechno úspěšně za sebou. Profesionální přístup a pomoc p. Součka zůstanou trvale zapsány v naší paměti mezí tím nejlepším, co jsme v životě zažili.

Aleš Kadeřábek

aleskaderabek@seznam.cz ~ 731 163 976
Dobrý den pane Součku, děkuji vám ještě jednou celkově za vaše služby, díky nimž jsme mohli dosáhnout na bezva dům. Přeji vám vše dobré, ať se vám daří profesně i v osobním životě, a kdyby někdo v okolí potřeboval prodat nebo koupit nemovitost, tak vás jasně doporučíme!!! Mějte se co nejlíp.

Ing. arch. Martina Chisholm

architektka
www.cmca.cz ~ martina.chisholm@cmca.cz ~ 724 222 205
Při prodeji mé nemovitosti jsem byla zastupována realitním makléřem z kanceláře QARA panem Michalem Součkem. Mile mě překvapilo, že jsem jen přinesla potřebné podklady a od té chvíle jsem se o nic nestarala.Velmi oceňuji jeho trpělivost, sympaticky projev a profesionální přístup.

Věra Stuchlíková

vera.stuchlik@seznam.cz ~ 723 465 553
Mohu pouze doporučit. Pan Souček mi pomáhal se získáním pronájmu. Po celou dobu byl velmi příjemný, reagoval promptně, řešil všechny mé problémy a byl proaktivní. Vyzdvihl bych, že i několik dnů po předání se pan Souček stále plně věnoval mým dotazům a jeho čestnost – po celou dobu jsem počítal s tím, že budu muset zaplatit provizi, pan Souček toho nezneužil, ba naopak mě rychle vyvedl z omylu. Ještě jednou děkuji, byla radost s vámi spolupracovat a věřím, že to nebylo naposled.

Vladimír Aubrecht

vladimir.aubrecht@me.com ~ 606 362 235
Ještě jednou děkuji za skvělou práci, kterou jste předvedl po celý průběh transakce. Opravdu výborný, profesionální přístup, to se vidí už málokdy. Díky moc.

Erik Meldik

Creative Director ViralBrothers
www.viralbrothers.cz ~ erik@viralbrothers.cz ~ 777 592 494
Jsem rád, že i téměř po dvaceti letech v realitách a nespočtu školení jsem se zúčastnil QARA Academy. To co jsem se od Michala dozvěděl, mj. zábavnou a poutavou formou, mě zcela jistě posune dále. A to, co mi přijde vůbec nejdůležitější, je to, že vše vychází z Michalovi vlastní a fungující PRAXE.

Jan Ledvina

QARA s.r.o.
www.qara.cz ~ jan.ledvina@qara.cz ~ 731 724 710
Ahoj Michale ráda bych ti poděkovala za Qara akademii, tvůj osobní přístup i motivující příklady z praxe. Přesvědčil jsi mě, jak je důležité přizpůsobovat se novým technologiím za pomoci využití sociálních sítí nebo webu pro zvýšení nejen svého obratu, ale i celkového zviditelnění. Díky i za mnoho dalších užitečných rad z realitního oboru.

Jana Císařová

QARA s.r.o.
www.qara.cz ~ jana.cisarova@qara.cz ~ 608 443 850
Na QARA Academy Michala jsem šla s jistotou, že celé jeho školení je založeno na základě jeho osobních zkušeností. Je mi blízká jeho přirozenost a fakt, že to, co říká, taky dělá. Dostala jsem spoustu nových informací i podnětů, jak přemýšlet jinak a dělat věci jinak, a teď už je to na mně. Díky Michale za inspiraci.

Věra Vránková

QARA s.r.o.
www.qara.cz ~ vera.vrankova@qara.cz ~ 773 133 399
Michal je výborný školitel, má velké zkušenosti z praxe a dokáže podat informace zajímavou formou. Sám se neustále školí a vzdělává a na dvojích školeních sdílí všechny nejnovější trendy a informace z realitního trhu. Líbí se mi na něm, že je férový, upřímný a chytrý. Nemám co vytknout!

Mgr. Zuzana Kibritov

QARA s.r.o.
www.qara.cz ~ zuzana.kibritov@qara.cz ~ 608 028 325
Ahoj Michale, děkuji za tvůj naprosto skvělý seminář. Za poslední dobu jsem navštívil spoustu školení a přednášek, ale žádná mi nedala tolik jako tvoje. Je skvělé poslouchat rady a názory člověka, který ví o čem mluví, a vše má vyzkoušené v praxi (teoretiků je hodně). Jsem přesvědčen, že pokud se budu řítit dle tvého „návodu“, bude vše fungovat ještě lépe, než doposud. Vynaložené finanční prostředky jsou zanedbatelné v porovnání toho kolik informací a dobrých rad jsem dostal. Tvůj seminář můžu doporučit každému, kdo to v naší profesi myslí vážně a chce se posunout dál. Ještě jednou díky!

Karel Zelinka

QARA s.r.o.
www.qara.cz ~ karel.zelinka@qara.cz ~ 728 772 010
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS