Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Svatoň > FIREMNÍ LOGO - IZMIRUS PORTFOLIO

FIREMNÍ LOGO - IZMIRUS PORTFOLIO

Michal Svatoň — kreativní logotvůrce

Zobrazuji všech 21 náhledů položek této galerie:
REALIZOVANÁ LOGA ZA MĚSÍC SRPEN - ŘÍJEN 2018 VYJÍMEČNÁ SKLIZEŇ VELMI POVEDENÝCH LOGFiremní logo, tvorba firemních log na míruLoga na míru pro společnostiFiremní logo na míru pro Vulcan EffectsLogo na míru pro pivovar TorBistro Dílna – logo na míruMoravia Shield – logo na míruFiremní logo pro nově vznikající firmu v Praze, Royal Rose.Firemní logo pro nově vznikající firmu v Brně, Řekni to růžíLoga na míru - firemní logo tvorbaLogo Back to History – Prague ToursLogo na míru pro War Dogs - army eshopTvorba loga -  Bayer CommercialLogo Cafe SevenLogo KathaiLogo Omaha outdoorsLogo Protection Elite ServicesLogo RC promoLogo tvorba L´Ortica Ristorante PizzeriaLogo na míru Vision – vlasové studioTvorba loga pro Way Up!
Michal Svatoň

Michal Svatoň alias Izmirus

kreativní logotvůrce — Výjimečná loga a firemní identita. Loga s vlastní duší, nadčasová, elegantní a reprezentativní. Maximální kreativita a inovativní myšlení. Přes 7 let praxe a stovky realizovaných projektů. Vítěz více než 100 soutěží zaměřených na logotvorbu. Reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 62 doporučení
Mobil: 775 973 464 ~ Email: izmirus@email.cz ~ Web: izmirus.cz
Místo: Česká Lípa (Liberecký kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Michal Svatoň Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS