Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Svatoň

Michal Svatoň alias Izmirus

kreativní logotvůrce

Michal Svatoň
Michal Svatoň - logo

Jsem kreativní logotvůrce — jsem Izmirus. Zrodil jsem se pro logotvorbu. Mám talent a sebevědomí stvořit vám výjimečné logo. Anebo rovnou celou firemní identitu. Loga ode mě mají vlastní duši, jsou nadčasová a elegantní. Budou vás důstojně reprezentovat. Od roku 2015 jsem realizoval přes 304 firemních i osobních log.

Mí klienti jsou nároční, oceňují kvalitu, chtějí se odlišit, vyžadují maximální kreativitu a inovativní myšlení. A to mě baví. Značkám vdechuji život už přes 8 let a mám za sebou stovky projektů. Vyhrál jsem 102 veřejných soutěží a poměřil síly s tisíci logotvůrci a kreativci. Neustále se sebevzdělávám, aby moje loga byla ještě dokonalejší.

Ke každému logu nabízím kvalitní zpracování i logomanuál, ale také kvalitní právní servis v podobě jedinečné autorské licence. Pomohu vám také s registrací vašeho loga jako ochranné známky.

Vzhledem k často vyčerpaným časovým kapacitám, velké poptávce, doporučuji si tvorbu loga rezervovat alespoň měsíc dopředu.

FIREMNÍ LOGO - IZMIRUS PORTFOLIO:

Firemní logo, tvorba firemních log na míruFORLEGAL – firemní logoTvorba loga pro ROMAN KREUZIGERFiremní loga 2019Logo na míru – ukázka firemních log vytvořených v roce 2019
Zobrazit všech 24 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Michal Svatoň
Vítkov 3
Česká Lípa (Liberecký kraj)
470 01
Mobil:775 973 464
Email:izmirus@email.cz
Web:izmirus.cz
Facebook:Facebook izmiruscz
Instagram:Instagram izmirus.cz
LinkedIn:LinkedIn izmirus
Dribbble:Dribbble izmirus
:87636816 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Bc. Bronislav Markowicz
Michal produkuje precizní práci, která dokonale vystihují podstatu dané webové stránky. Zkrátka tvoří loga a celistvé firemní identity, které mají styl a duši. Zároveň mu nechybí ani 100% odhodlání, spolehlivost a potřebná špetka originality. Doporučuji!
online marketér se specializací na SEO

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS