Michal Svatoň alias Izmirus

kreativní logotvůrce

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jsem kreativní logotvůrce — jsem Izmirus. Zrodil jsem se pro logotvorbu. Mám talent a sebevědomí stvořit vám výjimečné logo. Anebo rovnou celou firemní identitu. Loga ode mě mají vlastní duši, jsou nadčasová a elegantní. Budou vás důstojně reprezentovat. Od roku 2015 jsem realizoval přes 304 firemních i osobních log. S chutí vám také pomohu vymyslet název firmy a trefný slogan.

Mí klienti jsou nároční, oceňují kvalitu, chtějí se odlišit, vyžadují maximální kreativitu a inovativní myšlení. A to mě baví. Značkám vdechuji život už přes 8 let a mám za sebou stovky projektů. Vyhrál jsem 102 veřejných soutěží a poměřil síly s tisíci logotvůrci a kreativci. Neustále se sebevzdělávám, aby moje loga byla ještě dokonalejší.

Ke každému logu nabízím kvalitní zpracování i logomanuál, ale také kvalitní právní servis v podobě jedinečné autorské licence. Pomohu vám také s registrací vašeho loga jako ochranné známky.

Vzhledem k často vyčerpaným časovým kapacitám, velké poptávce, doporučuji si tvorbu loga rezervovat alespoň měsíc dopředu.

FIREMNÍ LOGO - IZMIRUS PORTFOLIO

Firemní logo, tvorba firemních log na míru Swissovia | tvorba firemního názvu, loga, vizuálu a sloganu Prostě Petr | tvorba firemního názvu, loga, vizuálu a sloganu Venusium | tvorba firemního názvu, loga, vizuálu a sloganu Blogosvět | tvorba firemního názvu, loga, vizuálu a sloganu
Zobrazit všech 34 náhledů
Michal Svatoň
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Michal Svatoň
Vítkov 3
Česká Lípa (Liberecký kraj)
470 01
Mobil:775 973 464
Email:izmirus@email.cz
Web:izmirus.cz
Facebook:izmiruscz
Instagram:izmirus.cz
LinkedIn:izmirus
Dribbble:izmirus
IČ:87636816 (plátce DPH)
DIČ:CZ8904082484

Doporučení
z první ruky

Michal produkuje precizní práci, která dokonale vystihují podstatu dané webové stránky. Zkrátka tvoří loga a celistvé firemní identity, které mají styl a duši. Zároveň mu nechybí ani 100% odhodlání, spolehlivost a potřebná špetka originality. Doporučuji!

Bc. Bronislav Markowicz
Bc. Bronislav Markowicz

online marketér se specializací na SEO