Doporučení z první ruky

Michal Svatoň alias Izmirus — kreativní logotvůrce


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 81 doporučení

Michal je skvělý a zkušený logotvůrce, kterého mohu jedině doporučit. Pro své projekty jsem hledal kreativního profesionála, který by mi pomohl vytvořit kvalitní logo s hlubší myšlenkou a vybral jsem si naprosto skvěle. Hned první návrhy jsou vždy výborné, splní mé vysoké očekávání a vlastně jej i značně předčí. Každému návrhu nikdy nechybí kreativita, jedinečnost a ty správné hodnoty, které má odrážet. Opravdu je vždy vidět, že logo vytvořil někdo s talentem a citem. Takovým bonusem už je pak samotná prezentace navrhnutého loga, kde je skvěle ukázaná cesta k logu a jeho použití v různých barvách nebo na různých místech.

Jan Kyzlink
UX/UI designér pro weby a mobilní aplikace
www.jankyzlink.cz jankyzlink@gmail.com 773 488 377
Roman Sokola

Potřeboval jsem vytvořit jednoduché logo pro nově zakládanou firmu, které zároveň bude původní, originální a neodvozené – tedy žádné základy z fotobanky a podobně. Logo chci totiž zaregistrovat jako ochrannou známku. Hodně se mi líbilo, že mi Izmirus poslal odkaz na logogalerii s tím, ať mu vyberu loga, která se mi líbí, protože z těch ukázek uvidí, jaký preferuji grafický styl a kompozici loga. Poté, co mi vysvětlil právní stánku věci, jak funguje licence loga, proces tvorby loga a jak důležité je si ohlídat jedinečnost symbolu, jsem rozhodl, nechat si vytvořit logo na míru. Jako velké plus vnímám, že loga která vytvoří, tak lustruje a kontroluje na internetu, aby měl jistotu (a já s ním), že mi nabízí opravdu jedinečné logo. Připravil mi návrh, na kterém nebylo potřeba upravovat vůbec nic – logo se mi líbilo hned na poprvé. A to u mě není úplně obvyklé :) Za sebe jej mohu jen doporučit!

Roman Sokola
zakladatel firem, zřizovatel virtuálních sídel a autor podnikatelských příruček

Jmenuji se Oldřich Dutý a jsem globální inovátor vzdělávání a kouč nejen guerilla marketingu úspěšných značek. Jako manažer jsem chtěl ušetřit na logu a korporátní identitě, a jeden z mých globálních projektů na tom málem ztroskotal. Grafik i přes upřesnění, že musí jít o logo „na míru“, prezentoval upravené logo ze zahraniční logo banky. To jsme zjistili až po vytvoření raznice, hologramů, vizitek i reklamních materiálů. Celková hodnota naší investice byla tehdy nad 200 000 Kč. Museli jsme investovat další peníze – nakoupit loga nejrůznějších formátů zmiňované logo banky, abychom zajistili legálnost našich propagačních materiálů. I přes to jsme ztratili možnost logo opatřit ochrannou známkou, což pro nás bylo poměrně stěžejní. Po této zkušenosti jsem se rozhodl dál nic neriskovat a navázal jsem spolupráci s panem Michalem Svatoněm (Izmirus). Je to opravdový profesionál a nesmírně kreativní logo tvůrce na světové úrovni. Kromě bespoke identity pro svou osobní značku jsem využil i jeho služby OvereneLogo.cz a pevně věřím, že se mezi jeho spokojenými klienty objeví i vaše jméno či jméno vašeho businessu. Když se zapojíte do spolupráce s panem Svatoněm, posunete svůj osobní růst, poznáte nové věci a váš business se stane profesionálním, netradičním a lákavým, a to nejen po stránce grafické. Díky využití jeho služeb se dostanete do komunity lidí jako je on sám, navážete komunikaci s profíky, poznáte nové lidi a stanete se součástí nového trendu. A právě vstupem do této komunity se stanete jedinečnými; podaří se vám totiž vystoupit z řady průměrnosti. Cokoliv napíšu, nemůže plně nahradit osobní zkušenost – tak jděte do toho.

Oldřich Dutý, MSc, DBA (candidate)
globální inovátor vzdělávání & kouč (nejen) guerilla marketingu
oldrich.duty@gmail.com 724 998 551

Rád bych napsal komentáře ohledně loga, které pro mě bylo vytvořeno panem Svatoněm (Izmirus) a s jehož výsledkem jsem byl natolik spokojený, že pokládám za nutnost sdílet mou pozitivní zkušenost a tak podpořit řemeslo a talent, kterým pan Svatoň oplývá. Vybrat tvůrce loga pro mou společnost bylo velice náročné a to z důvodu, že mi na konečném výsledku a celkovém vzhledu firmy opravdu záleželo. Nejenže jsem si dal opravdu záležet komu tvorbu loga Royal Bee Design nabídnu, ale také jsem si dal záležet, aby logo bylo schopné setrvat svojí originalitou od úplného začátku, až do úplného konce svého působení. Od první komunikace s panem Svatoněm jsem byl přesvědčen, že on může být to správné rozhodnutí. Nejen jeho předchozí práce mě o tom přesvědčily, ale také jeho profesionální komunikace, organizace procesu tvorby a rychlá odezva na jakoukoliv otázku. Následná velmi inspirativní telefonická komunikace mi jen potvrdila, že jeho vášeň pro tvorbu log, nápaditost a přístup k jednotlivým dílům je ta správná cesta. Finální verze překonala mojí úplnou představu. Pan Svatoň zadání nejen pochopil, ale zcela ho překonal. Výsledná práce detailů, symboliky a promyšlenost loga poposunula cestu a vnímání celé společnosti o mnoho kroků dopředu. Royal Bee Design je stále v procesu, nicméně jsem opravdu šťastný, že logo bylo vytvořeno právě panem Svatoněm. Nemohu se dočkat, kdy včelku představím všem se zájmem o novou, nýbrž tradiční cestu designu.

Royal Bee Design
info@royalbee.co 608 650 545

S Izmirusem jsme spolupracovali při přípravě loga naší firmy. Zkoumali jsme více návrhů, ale když jsme viděli návrhy od Izmiruse, věděli jsme, že Messi přišel na hřiště. Talent, kreativita, sebevědomí, flexibilita – to vše bylo součástí návrhů, které odlišují výjimečné logo od běžného. Izmirus nám také pomohl s tvorbou vizitek a vizuální prezentace firmy. Je velmi talentovaný tvůrce a doporučuji ho použít pro tvorbu firemní identity.

Marian Fabian
www.skylimit.cz marianfabian@skylimit.cz 224 152 802
Bc. Bronislav Markowicz

Michal produkuje precizní práci, která dokonale vystihují podstatu dané webové stránky. Zkrátka tvoří loga a celistvé firemní identity, které mají styl a duši. Zároveň mu nechybí ani 100% odhodlání, spolehlivost a potřebná špetka originality. Doporučuji!

Bc. Bronislav Markowicz
online marketér se specializací na SEO

Pana Svatoně jsem objevila na internetu po intenzivním hledaní. Jeho práce mě ihned oslovila, neboť jsem hledala někoho, kdo je schopen pochopit výjimečnost mého produktu nad všemi ostatními zdroji proteinu a skutečná fakta vyjádřit kreativitou. A to přesně práce pana Svatoně demonstrovala. Protože jsem s tvorbou předcházejícího loga ztratila 2 měsíce času, bylo třeba vytvořit nové logo ve velmi krátkém období. Náročnost byla nejen v odborném pochopení funkčnosti a rozdílnosti mého produktu ve srovnání se všemi jinými zdroji proteinu, ale zároveň schopnost tyto vlastnosti intelektuálně a kreativně znázornit. Přitom bylo třeba zohlednit i zákonné předpisy v textu etikety i omezený rozměr. Z toho důvodu byla práce obzvláště náročná, neboť propojení zákonných předpisů s výjimečným designem bez kompromisů bylo stěžejní. A to vše ve velmi krátké době. Tyto úlohy pan Svatoň zvládl nad mé očekávání. Doslovně se ponořil do výtvarné práce s takovým emocionálním nadšením, že se de facto stal virtuálním partnerem firmy. Poté, co jsem zaslala logo s etiketou mému dodavateli do USA, aby mohla být výroba zahájena, přišlo první oficiální hodnocení výtvarné práce pana Svatoně s komentářem: „Your logo and label are great, you have chosen a very talented designer“. To byla první upřímná odměna a hodnocení nadstandardní práce pana Svatoně a já mu tímto zároveň děkuji za jeho vynikající práci, jeho motivaci ohledně úspěšného uvedení produktu na trh a skvělou spolupráci. Těším se na další spolupráci s panem Svatoněm.

Alena Landa
alena.landa@t-online.de 601 165 675

Chtěla bych tímto Michalovi za jeho služby a výborně vykonanou práci poděkovat. Nejenže má talent a schopnost vystihnout požadavky klienta, ale promítnout do navržených log něco, co dokáže jen málo kdo, logo mluví samo za sebe a je výstižné, elegantní a reprezentativní. Spolupráce s ním byla velice příjemná, je vstřícný, ochotný, má své nápady, které umí zrealizovat. Velice mě překvapila i ochota pomoci při tisku vizitek, vše zařídil, objednal. Komunikace s ním je opravdu na úrovni. Tímto bych ho doporučila každému, kdo chce nové logo, vizitky, tiskoviny, design webu či nový design stávající společnosti. Michale, moc děkuji :)

Emilie Třísková ml.
EMITRI s.r.o.

Jako začínající podnikatel jsem věděl, že je potřeba odlišit se od své konkurence, abych mohl ustát v „tvrdém“ boji o zákazníky. Proto jsem začal logem a vyhledal p. Svatoňe, který mi ukázal, jakým směrem se vydat. Jakmile jsem viděl své logo, byl jsem nadšený, spokojený, překvapený a nyní jsem právem hrdý za opravdu nadčasové a především elegantní logo své firmy. Ohlasy jsou jen a pouze pozitivní. Pana Svatoňe vždy rád doporučím všem kolegům, neboť jeho tvorbu považuji za opravdu vysoký nadstandard. Hodnotím kreativitu, flexibilitu, ale také přátelské jednání, proto považuji budoucí spolupráci za samozřejmost. Děkuji a tímto doporučuji všem, kteří chtějí být unikátní!

Tomáš Pňaček
pnacaa@gmail.com 732 236 434

Pan Svatoň, tak jak slíbil, tak poslal jedinečné logo, které překonalo naše představy. Výrazně nám pomohl odlišit se od konkurence, což byl náš hlavní požadavek. Finální logo přesně vystihuje o jaký obor se jedná, jeho práce je kreativní, čistá, moderní a žádné klišé. Líbí se mi, že k logu dává certifikát jedinečnosti, dělá lustraci loga na internetu, aby zajistil maximální jedinečnost loga. Libí se nám, že za svou práci maximálně ručí a záleží mu na jeho logách. Logo je pak po právní stránce pro nás bezpečné a lze jej bez problému registrovat. Je vidět, že pan Svatoň je člověk na správném místě. Ještě jednou moc děkujeme.

Vítězslav Polák
KLIMAPOL s.r.o.
www.klimapol.cz