Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Svatoň > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Svatoň alias Izmirus — kreativní logotvůrce

Zobrazuji č. 110 z celkem 60 doporučení prezentace Michal Svatoň:
Jan Kyzlink
Michal je skvělý a zkušený logotvůrce, kterého mohu jedině doporučit. Pro své projekty jsem hledal kreativního profesionála, který by mi pomohl vytvořit kvalitní logo s hlubší myšlenkou a vybral jsem si naprosto skvěle. Hned první návrhy jsou vždy výborné, splní mé vysoké očekávání a vlastně jej i značně předčí. Každému návrhu nikdy nechybí kreativita, jedinečnost a ty správné hodnoty, které má odrážet. Opravdu je vždy vidět, že logo vytvořil někdo s talentem a citem. Takovým bonusem už je pak samotná prezentace navrhnutého loga, kde je skvěle ukázaná cesta k logu a jeho použití v různých barvách nebo na různých místech.

Jan Kyzlink

UX/UI designér pro weby a mobilní aplikace
Roman Sokola
Potřeboval jsem vytvořit jednoduché logo pro nově zakládanou firmu, které zároveň bude původní, originální a neodvozené – tedy žádné základy z fotobanky a podobně. Logo chci totiž zaregistrovat jako ochrannou známku. Hodně se mi líbilo, že mi Izmirus poslal odkaz na logogalerii s tím, ať mu vyberu loga, která se mi líbí, protože z těch ukázek uvidí, jaký preferuji grafický styl a kompozici loga. Poté, co mi vysvětlil právní stánku věci, jak funguje licence loga, proces tvorby loga a jak důležité je si ohlídat jedinečnost symbolu, jsem rozhodl, nechat si vytvořit logo na míru. Jako velké plus vnímám, že loga která vytvoří, tak lustruje a kontroluje na internetu, aby měl jistotu (a já s ním), že mi nabízí opravdu jedinečné logo. Připravil mi návrh, na kterém nebylo potřeba upravovat vůbec nic – logo se mi líbilo hned na poprvé. A to u mě není úplně obvyklé :) Za sebe jej mohu jen doporučit!

Roman Sokola

zakladatel firem a zřizovatel virtuálních sídel
Jmenuji se Oldřich Dutý a jsem globální inovátor vzdělávání a kouč nejen guerilla marketingu úspěšných značek. Jako manažer jsem chtěl ušetřit na logu a korporátní identitě, a jeden z mých globálních projektů na tom málem ztroskotal. Grafik i přes upřesnění, že musí jít o logo „na míru“, prezentoval upravené logo ze zahraniční logo banky. To jsme zjistili až po vytvoření raznice, hologramů, vizitek i reklamních materiálů. Celková hodnota naší investice byla tehdy nad 200 000 Kč. Museli jsme investovat další peníze – nakoupit loga nejrůznějších formátů zmiňované logo banky, abychom zajistili legálnost našich propagačních materiálů. I přes to jsme ztratili možnost logo opatřit ochrannou známkou, což pro nás bylo poměrně stěžejní. Po této zkušenosti jsem se rozhodl dál nic neriskovat a navázal jsem spolupráci s panem Michalem Svatoněm (Izmirus). Je to opravdový profesionál a nesmírně kreativní logo tvůrce na světové úrovni. Kromě bespoke identity pro svou osobní značku jsem využil i jeho služby OvereneLogo.cz a pevně věřím, že se mezi jeho spokojenými klienty objeví i vaše jméno či jméno vašeho businessu. Když se zapojíte do spolupráce s panem Svatoněm, posunete svůj osobní růst, poznáte nové věci a váš business se stane profesionálním, netradičním a lákavým, a to nejen po stránce grafické. Díky využití jeho služeb se dostanete do komunity lidí jako je on sám, navážete komunikaci s profíky, poznáte nové lidi a stanete se součástí nového trendu. A právě vstupem do této komunity se stanete jedinečnými; podaří se vám totiž vystoupit z řady průměrnosti. Cokoliv napíšu, nemůže plně nahradit osobní zkušenost – tak jděte do toho.

Oldřich Dutý, MSc, DBA (candidate)

globální inovátor vzdělávání & kouč (nejen) guerilla marketingu
oldrich.duty@gmail.com ~ 724 998 551
S Izmirusem jsme spolupracovali při přípravě loga naší firmy. Zkoumali jsme více návrhů, ale když jsme viděli návrhy od Izmiruse, věděli jsme, že Messi přišel na hřiště. Talent, kreativita, sebevědomí, flexibilita – to vše bylo součástí návrhů, které odlišují výjimečné logo od běžného. Izmirus nám také pomohl s tvorbou vizitek a vizuální prezentace firmy. Je velmi talentovaný tvůrce a doporučuji ho použít pro tvorbu firemní identity.

Marian Fabian

www.skylimit.cz ~ marianfabian@skylimit.cz ~ 224 152 802
Bc. Bronislav Markowicz
Michal produkuje precizní práci, která dokonale vystihují podstatu dané webové stránky. Zkrátka tvoří loga a celistvé firemní identity, které mají styl a duši. Zároveň mu nechybí ani 100% odhodlání, spolehlivost a potřebná špetka originality. Doporučuji!

Bc. Bronislav Markowicz

online marketér se specializací na SEO
Chtěla bych tímto Michalovi za jeho služby a výborně vykonanou práci poděkovat. Nejenže má talent a schopnost vystihnout požadavky klienta, ale promítnout do navržených log něco, co dokáže jen málo kdo, logo mluví samo za sebe a je výstižné, elegantní a reprezentativní. Spolupráce s ním byla velice příjemná, je vstřícný, ochotný, má své nápady, které umí zrealizovat. Velice mě překvapila i ochota pomoci při tisku vizitek, vše zařídil, objednal. Komunikace s ním je opravdu na úrovni. Tímto bych ho doporučila každému, kdo chce nové logo, vizitky, tiskoviny, design webu či nový design stávající společnosti. Michale, moc děkuji :)

Emilie Třísková ml.

EMITRI s.r.o.
Jako začínající podnikatel jsem věděl, že je potřeba odlišit se od své konkurence, abych mohl ustát v „tvrdém“ boji o zákazníky. Proto jsem začal logem a vyhledal p. Svatoňe, který mi ukázal, jakým směrem se vydat. Jakmile jsem viděl své logo, byl jsem nadšený, spokojený, překvapený a nyní jsem právem hrdý za opravdu nadčasové a především elegantní logo své firmy. Ohlasy jsou jen a pouze pozitivní. Pana Svatoňe vždy rád doporučím všem kolegům, neboť jeho tvorbu považuji za opravdu vysoký nadstandard. Hodnotím kreativitu, flexibilitu, ale také přátelské jednání, proto považuji budoucí spolupráci za samozřejmost. Děkuji a tímto doporučuji všem, kteří chtějí být unikátní!

Tomáš Pňaček

pnacaa@gmail.com ~ 732 236 434
Pan Svatoň, tak jak slíbil, tak poslal jedinečné logo, které překonalo naše představy. Výrazně nám pomohl odlišit se od konkurence, což byl náš hlavní požadavek. Finální logo přesně vystihuje o jaký obor se jedná, jeho práce je kreativní, čistá, moderní a žádné klišé. Líbí se mi, že k logu dává certifikát jedinečnosti, dělá lustraci loga na internetu, aby zajistil maximální jedinečnost loga. Libí se nám, že za svou práci maximálně ručí a záleží mu na jeho logách. Logo je pak po právní stránce pro nás bezpečné a lze jej bez problému registrovat. Je vidět, že pan Svatoň je člověk na správném místě. Ještě jednou moc děkujeme.

Vítězslav Polák

KLIMAPOL s.r.o.
www.klimapol.cz
S panem Svatoňem spolupracuji více jak rok. Jeho práci hodnotím, co se týče kvality výstupů, jako nadstandardní. Zadání chápe velice snadno. Velice zřídka dochází ke korekci prvotního předloženého návrhu. Pokud hledáte kvalitní a originální design, mohu vřele doporučit.

Vlastimil Pecka

EDUCA QUALITY, z.s.
educaquality.cz ~ info@educaquality.cz
Když už jsem logo vzdal, narazil jsem při řešení návrhu potisku triček na pana Svatoně, který mě přesvědčil, že bychom měli začít logem. I přes svůj skepticismus jsem se nechal přesvědčit a nyní rozhodně nelituji. Jsem rád za možnost spolupráce s panem Svatoněm. Jeho služby plně a s čistým svědomím doporučuji. Perfektní přístup, špičkově a rychle odvedená práce. Rozhodně se nebude jednat o poslední zakázku, kterou jsem si nechal od tvůrce vypracovat, a už teď se těším na další návrhy.

Petr Kříž

jednatel společnosti Way Up!
www.wayshop.cz ~ vedeni@wayshop.cz ~ 773 944 415
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS