Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Švéda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Michal Švéda — online marketér, správce PPC kampaní a tvůrce uživatelsky přívětivých webů

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Michal Švéda:
Michal je člověk, který svou práci bere velmi vážně, a jeho výsledky to dokazují. Připravil nám SEO optimalizaci pro náš web, díky čemuž jsme získali podstatně více objednávek a pozitivních reakcí od našich zákazníků. Byli jsme velmi spokojeni s profesionalitou i s konečnými výsledky.

Marian Možiš

Mitoma rolls
S Michalem jsme spolupracovali na vývoji webu a následně na pravidelné SEO optimalizaci. Díky tomu se nám zvýšily tržby o cca 50 % a stále rosteme. Oceňujeme především jeho profesionalitu a rychlost.

Ing. Dagmar Prachniarová

jednatel Army-mix.cz
www.army-mix.cz
Spolupracovali jsme na vývoji našeho webu, zejména SEO, ale spoustu jiných věcí jsme změnili, web je mnohem hezčí. Oceňuji profesionální a vstřícný přístup, rychlost a zejména spolehlivost. Na každou otázku má jasnou odpověď i s podrobným vysvětlením, spolupráce byla moc příjemná. Moc děkuji, samozřejmě doporučuji a těším se na další spolupráci!

Dagmar Potočková

výrobce přírodní kosmetiky
www.bolled.cz
Michala jsme požádali o spolupráci při vývoji našeho webu / eshopu. Oceňujeme jeho profesionální přístup, spolehlivost a pohotovost. Maximální spokojenost, vřele doporučujeme. Těšíme se na další spolupráci při realizaci internetového marketingu, SEO a PPC kampaně.

Svatava Ferencová

www.babydorty.cz
Michal se nám v Dobrém Fokusu podíval na naše weby a svým odborným okem zaslal velmi detailní, profesionální a užitečnou analýzu. Společně jsme se pak sešli a prošli konkrétní možnosti, které by problémy z analýzy vyřešily. S Michalem budeme rádi dále spolupracovat. Je důležité, že při jeho práci to nejsou řeči, ale činy.

Martin Pražan

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS