Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michal Tlustý > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Michal Tlustý — kameraman, střihač, 2D a 3D grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 110 z celkem 22 doporučení prezentace Mgr. Michal Tlustý:
Výborná spolupráce – skvělá komunikace a odezva, pečlivá práce, kreativní řešení a estetické cítění. Bohaté portfolio kvalitních projektů. Mohu jen doporučit.

Roman Svátek

informační grafika a datová vizualizace
www.infografika.cz ~ roman@infografika.cz
Opakovaná spolupráce a o příštím videu je dopředu rozhodnuto. Perfektní výsledky, vysoká kvalita výstupu, kreativní přístup a co je důležité: včasné plnění i přes časový pres. Opravdu díky! S klidným svědomím mohu jen doporučit všem co hledají kvalitního tvůrce podnikového videa.

Jan Ullrich

generální ředitel COM PLUS CZ
www.complus.cz
Michal se nám ozval na poptávku po vytvoření produktového videa pro nový projekt Podporuj.cz, který je zaměřen na podporu neziskových organizací. Můj společník ho vybral na základě nabízené ceny a již zpracovaných referencí, které nás oslovily. Spolupráce s Michalem probíhala na velmi profesionální úrovni a především bych vyzdvihl komunikaci – jakožto projektový manažer vím jak je důležitá komunikace a informování zákazníka o průběhu zakázky a toho bylo dosaženo nad má očekávání. Referencí bych chtěl p. Michalovi poděkovat za skvělou spolupráci a věříme, že do budoucna budeme spolupracovat i na dalších zakázkách.

David K.

projektový manažer
www.podporuj.cz
Měl jsem tu čest pracovat s Michalem na různých projektech. Jako kameraman má skvělé oko. Je také vynikající editor a umí s pomocí videa, hudby a grafiky vyprávět příběh nabitý emocemi, což není běžný talent. Jeho služby doporučuji.

Anthony Laue

lektor na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem
skiv@juno.com ~ 723 233 899
Spolupráci s Michalem vřele doporučuji. Múza je mu stále po boku, takže výsledek stojí vždy za to. Nejvíce oceňuji čestné jednání.

Marek Petrášek

www.marsarms.com
Chci poděkovat Michalovi, který pro mě vytvářel animované video, jak probíhá Seznamovací večer – speed dating. Spolupráce byla naprosto bezproblémová, Michal je velmi rychlý a komunikativní. Samostatně navrhnul vhodnou hudbu, zajistil profesionální nadabování klipu, prostě vše co bylo potřeba. Se spoluprací jsem byl maximálně spokojen a mohu jen doporučit.

Jakub Žwak

majitel seznamovací agentury Seznamovací večer
www.seznamovacivecer.cz ~ info@seznamovacivecer.cz
S Michalem Tlustým jsem měl tu čest spolupracovat na projektu RobotiCS, jehož jsem zakladatel. Práci s ním nejvíce charakterizuje nadšení, důslednost, profesionalita a ochota dotáhnout věci do konce. Komunikace s ním je vždy výstižná a upřímná. S výsledky jsme nadměrně spokojeni, vysoko nad 100 %. Michal dokázal rozhýbat úžasné objekty a přivedl tak na svět jedinečné příběhy. Michal je celou duší profesionál, kreativec a puntičkář. Je člověk stovek odborností, což mu dává unikátní možnost vidět projekt velmi komplexním pohledem z mnoha úhlů a potřeb. S klidným srdcem bych jeho práci doporučil svému okolí ať již na pozici specialisty dílčí činnosti nebo managera větších filmových a animovaných projektů.

Tomáš Cícha

marketingový a PR specialista, zakladatel projektu RobotiCS
www.robotics-world.net ~ info@rbtcs.eu
Ráda bych doporučila Michala Tlustého, se kterým spolupracuji již několik let. V současnosti to jsou zejména prezentační a PR videa naší společnosti nebo grafické či animační spoty pro vysílání Školního informačního kanálu. Za největší klady spolupráce považuji nejen perfektně odvedenou práci, ale hlavně osobní přístup a velkou vstřícnost, kterou projevuje. Další obrovské plus naší spolupráce je jeho neustálá chuť se rozvíjet, sledovat trendy a přinášet nové myšlenky.

Pavlína Vilimovská

vedoucí vysílání ŠIK CZ
pavlina.vilimovska@sikcz.cz ~ 774 783 944
Vypracování promo videa (video interview) bylo perfektní. Rychlá práce i komunikace, ochota, profesionalita a velmi příjemná cena. Mohu doporučit.

Tereza Hnilicová

S panem Tlustým jsme byli maximálně spokojeni, nebyl nejmenší problém s termíny, vždy vše dohodnuto, natočeno, sestříháno včas v domluvené kvalitě. Natáčeli jsme dva rozhovory a tři nebo čtyři recepty (cooking show). Díky moc!

Marcel Valo

www.svet-zdravi.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS