Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michal Tlustý > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Michal Tlustý — kameraman, střihač, 2D a 3D grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Mgr. Michal Tlustý:
Ráda bych touto cestou doporučila pana Michala Tlustého. Pro naši společnost jsme potřebovali, na základě našich představ a náčrtů, vytvořit explainer video. Spolupráci označuji jako výbornou a s výsledkem jsme byli spokojeni. Rychlé reakce na naše připomínky, dodržení konceptu a termínu, profesionalita. Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

Veronika Chalupová

marketingová ředitelka
www.vipapp.cz
S výsledkem spolupráce na vytvoření firemních video znělek s 3D animacemi jsem spokojený. Na všem jsme se domluvili a moje průběžná přání pan Tlustý zapracoval do posledního. Až budeme v budoucnu potřebovat další podobné služby, tak se na pana Tlustého rád zas obrátím.

Petr Tošovský

www.edatools.cz ~ petr.tosovsky@edatools.cz ~ 546 212 608
Služby pana Tlustého v oblasti tvorby a úprav 3D vizualizací mohu s klidným svědomím doporučit. Ocenil jsem rychlé odezvy na požadavky, vlastní invenci a chuť řešit veškeré drobnosti, se kterými jsem v požadavcích přicházel.

Richard Marvan

Práce byla odvedena přesně dle mých představ. Spolupráce byla precizní a rychlá, včetně dodatečných úprav. Výsledek práce dobrý. Plánujeme další spolupráci i do budoucna.

Václav Mareš

projektový manažer Sportmade
vaclav.mares@sportmade.cz
Pro tvorbu animovaného online kurzu jsme si vybrali jako tvůrce právě pana Michala Tlustého. Kompletní kurz obsahoval 5 videí dlouhých v průměru 15 minut. Jeho práce byla pečlivá, citlivá. Velmi si vážím Michalovy kreativity i samostatnosti, kterou oceňuji u externích dodavatelů ze všeho nejvíc. S prací jsem byla a jsem opravdu spokojená. V případě, že budeme v budoucnu řešit pro klienty další animace, určitě se na Michala obrátím. Už teď se těším na další spolupráci.

Tereza Polansky

jednatel digitální agentury GreenSocS
www.GreenSocS.cz ~ tereza@greensocs.cz
Pana Tlustého jsme oslovili pro tvorbu produktových videí na YouTube. Jednalo se jak o tvorbu zcela nových videí a animací, tak o sestřih již stávajícího materiálu. Vždy jsme byli s výsledkem velmi spokojeni. Dodržení termínů, komunikace, pečlivost, ochota, nápady a inspirace. To vše jsou dovednosti, o kterých se vám může u agentur jen zdát. A toto vše je v případě pana Tlustého zahrnuto v jediné osobě Děkujeme!

Kateřina Prouzová

marketérka
www.mp.cz
Michal pro naši organizaci vytvořil na základě našich dat (3D rekonstrukce) úchvatnou animaci, která ukazuje, jak klíště saje a vylučuje sliny. S jeho prací jsem maximálně spokojená, vše na čem jsme se domluvili, bylo splněno a v naplánovaném čase. Výsledek daleko předčil mé očekávání, výborně komunikuje, cenové rozpětí dodržel. Navíc, z mého pohledu, má úžasný cit pro různé detaily, a vlastně jsem mu v průběhu práce dala volnou ruku a těšila se, jak si se zadáním a připomínkami poradí. Díky moc!

Marie Vancová

Parazitologický ústav, Biologické centrum AVČR, vědecký pracovník
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS