Doporučení z první ruky

Mgr. Michal Tlustý — kameraman/střihač, 2D/3D grafik a animátor


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 24 doporučení

Ráda bych touto cestou doporučila pana Michala Tlustého. Pro naši společnost jsme potřebovali, na základě našich představ a náčrtů, vytvořit explainer video. Spolupráci označuji jako výbornou a s výsledkem jsme byli spokojeni. Rychlé reakce na naše připomínky, dodržení konceptu a termínu, profesionalita. Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

Veronika Chalupová
marketingová ředitelka
www.vipapp.cz

S výsledkem spolupráce na vytvoření firemních video znělek s 3D animacemi jsem spokojený. Na všem jsme se domluvili a moje průběžná přání pan Tlustý zapracoval do posledního. Až budeme v budoucnu potřebovat další podobné služby, tak se na pana Tlustého rád zas obrátím.

Petr Tošovský
www.edatools.cz petr.tosovsky@edatools.cz 546 212 608

Služby pana Tlustého v oblasti tvorby a úprav 3D vizualizací mohu s klidným svědomím doporučit. Ocenil jsem rychlé odezvy na požadavky, vlastní invenci a chuť řešit veškeré drobnosti, se kterými jsem v požadavcích přicházel.

Richard Marvan

Práce byla odvedena přesně dle mých představ. Spolupráce byla precizní a rychlá, včetně dodatečných úprav. Výsledek práce dobrý. Plánujeme další spolupráci i do budoucna.

Václav Mareš
projektový manažer Sportmade
vaclav.mares@sportmade.cz

Pro tvorbu animovaného online kurzu jsme si vybrali jako tvůrce právě pana Michala Tlustého. Kompletní kurz obsahoval 5 videí dlouhých v průměru 15 minut. Jeho práce byla pečlivá, citlivá. Velmi si vážím Michalovy kreativity i samostatnosti, kterou oceňuji u externích dodavatelů ze všeho nejvíc. S prací jsem byla a jsem opravdu spokojená. V případě, že budeme v budoucnu řešit pro klienty další animace, určitě se na Michala obrátím. Už teď se těším na další spolupráci.

Tereza Polansky
jednatel digitální agentury GreenSocS
www.GreenSocS.cz tereza@greensocs.cz

Pana Tlustého jsme oslovili pro tvorbu produktových videí na YouTube. Jednalo se jak o tvorbu zcela nových videí a animací, tak o sestřih již stávajícího materiálu. Vždy jsme byli s výsledkem velmi spokojeni. Dodržení termínů, komunikace, pečlivost, ochota, nápady a inspirace. To vše jsou dovednosti, o kterých se vám může u agentur jen zdát. A toto vše je v případě pana Tlustého zahrnuto v jediné osobě Děkujeme!

Kateřina Prouzová
marketérka
www.mp.cz

Michal pro naši organizaci vytvořil na základě našich dat (3D rekonstrukce) úchvatnou animaci, která ukazuje, jak klíště saje a vylučuje sliny. S jeho prací jsem maximálně spokojená, vše na čem jsme se domluvili, bylo splněno a v naplánovaném čase. Výsledek daleko předčil mé očekávání, výborně komunikuje, cenové rozpětí dodržel. Navíc, z mého pohledu, má úžasný cit pro různé detaily, a vlastně jsem mu v průběhu práce dala volnou ruku a těšila se, jak si se zadáním a připomínkami poradí. Díky moc!

Marie Vancová
Parazitologický ústav, Biologické centrum AVČR, vědecký pracovník

Pan Tlustý nám vytvořil 3D vizualizaci. Předem jsme si určili co od výsledku očekáváme, jaký bude přesný postup prací a schvalování. Mám jen samou chválu. S výsledkem jsme maximálně spokojení a velmi rádi se na pana Tlustého obrátíme i s dalšími projekty. Děkujeme :)

Tereza Menšíková

S panem Tlustým jsme natáčeli několik 15minutových videí. Pro mne je velmi důležitá komunikace s dodavatelem, která byla s p. Tlustým od prvního kontaktu výborná. Natáčení proběhlo bez sebemenších problémů a následný střih rovněž. S výsledkem jsme velmi spokojeni, těšíme se na další spolupráci a p. Tlustého doporučujeme!

Pavel Svoboda
jednatel
www.prvniceska.cz

Pana Tlustého jsem si pamatoval z práce na firemním videu. To bylo velmi dobře zpracované. Když jsem hledal někoho, kdo natočí a zpracuje hudební videoklip, oslovil jsem ho, nejen na základě předchozí zkušenosti, ale především podle ukázek další jeho práce. Oslovil jsem ho přesto, že ve svém portfoliu neuváděl tvorbu hudebních videoklipů. Výsledek předčil naše očekávání, čekal jsem dobře odvedenou řemeslnou práci, ale p. Tlustý vdechl klipu i duši. Když k tomu přičtu dobrou komunikaci a profesionální jednání, s klidným svědomím ho mohu doporučit.

Jaroslav Hercík
zadavatel hudebního videoklipu