Doporučení z první ruky

Mgr. Michal Tlustý — kameraman/střihač, 2D/3D grafik a animátor


Zobrazuji č. 21-24 z celkem 24 doporučení

Pana Tlustého velmi ráda doporučím, protože jeho práce byla velmi kreativní i spolehlivá zároveň. Připravil pro nás animované video v 5 jazycích, což byl často oříšek, ovšem vše zvládl skvěle! V dalších projektech se na něj opět velmi rádi obrátíme. :-)

Romana Kuťáková
produktová marketérka
www.daktela.com romana.kutakova@daktela.com 775 867 162

Profesionál Mgr. Tlustý je odborníkem v právem slova smyslu. Práce je profesionální, dokáže skvěle podchytit myšlenku díla a vytvořit úžasné grafiky a ilustrace do videí. Naslouchá potřebám zpracování a konečný výsledek stojí opravdu za to. Tvořili jsme společně výuková videa a jejich efekt je dokonalý. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Jitka Nováková
škola EKONOM v Litoměřicích
www.skolaekonom.cz

Pana Michala Tlustého jsem našla zde na portále Na volné noze a lépe jsem si nemohla vybrat. S otcem jsme potřebovali zhotovit 3D tour video našich průmyslových nemovitostí. Nemovitosti jsou docela komplikovaně členité, nicméně pan Michal dokázal nemožné! 3D tour videa ve 4 jazycích jsou absolutním „masterpís“ a navíc mají obrovský úspěch. Komunikace absolutně na profesionální úrovni. Cena skvělá (cca 4× nižší než u velkých firem). Nemohu vůbec nic vytknout. Ještě jednou chci poděkovat za videa a přístup pane Michale! Určitě se těšíme i na další spolupráci v budoucnu.

Lenka Gieckova
www.factorychvald.cz lenkagieckova2305@gmail.com 604 787 751

Michala jsme oslovili na výrobu TV spotu s exportem do různých TV. Od prvopočátku byla s Michalem skvělá komunikace, profesionální přístup, vše vždy v termínu, který jsme si definovali.

Lenka K.
Brand Manager
www.konskamast.cz