Doporučení z první ruky

Michal Zobec — senior IT konzultant, bezpečnostní konzultant/manažer, správce sítě a vývojář software


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 17 doporučení

Spolupracoval jsem s Michalem několik let na dodávkách služeb pro společnost E.ON. Michal pracoval na všech fázích životního cyklu aplikací (vývojem počínaje, vyřazením z provozu konče). Přesvědčil mě, že se dá za krátký čas zvládnout nejenom mnoho nových systémů, ale i nespočet interních procesů, nastavení a omezení. Nebyl zodpovědný pouze za běh aplikací, ale také za jejich rozvoj v mezinárodním měřítku. Když bylo třeba, řešil provozní problémy přes noc. Když byla možnost, našel cestu jak práci zjednodušit, aniž by byla dotčena kvalita služeb! Ještě dnes, když potřebuji technicky nasměrovat, obracím se na Michala, protože vím, že má kde brát; případně ví, kde hledat.

Ing. Josef Havlíček
Delivery Lead NonSAP CEE / HP Enterprise Services
www.hpe.com

S Michalem se znám již bezmála dvacet let. Od počátku, co si ho pamatuji, inklinoval k problematice informačních technologií. Nikdy nebyl problém se ho na něco týkajícího se počítačů obecně zeptat, resp. na vše znal vždy odpověď a dokázal poradit. Za poslední dva roky mohu jeho schopnosti posoudit i z jiné stránky, a to ze stránky pracovní. Hlavní devizou Michala je, že jeho práce je zároveň i jeho koníčkem. Což zákonitě směřuje k tomu, že se neustále v oblasti IT vzdělává a sebezdokonaluje. Je kreativní, univerzální a odborně zkušený.

Lenka Alexandridu
účetní

Služeb pana Zobce využívám téměř tři roky. Za tuto dobu spolupráce se pan Zobec velmi osvědčil jak kvalitou a spolehlivostí, tak i vlastní iniciativou. Na panu Zobcovi si cením jeho flexibility a ochoty pomoci s řešením problému. Jako správce sítě/konzultanta jej mohu jen doporučit.

Ing. Monika Rotterová

Michala znám již několik let. K počítačům tíhnul od malička a vždycky se snažil řešit různé problémy a vymýšlet programy. PC pro něho není jenom práce, ale i koníček. Díky tomu je vidět skvěle odvedená práce. Neustále se snaží na sobě pracovat a vzdělávat. Věřím tomu, že kdo využije, jeho služeb, nebude litovat, protože se problému věnuje, dokud ho nevyřeší. Svoji práci dělá poctivě a je velice pečlivý. Když mám jakýkoliv problém, nebo si s něčím nevím rady, mohu se na něj kdykoliv obrátit a on okamžitě pomůže. Jeho služby mohu jenom doporučit.

Lucie Saitlová

S Michalem spolupracuji několik let na projektech pro naše zákazníky. Je flexibilní, zaměřuje se na potřeby našich zákazníků, má zkušenosti a odborné znalosti v IT oboru. Rád jej doporučím i ostatním jako skvělého odborníka.

Ing. Jan Vondrák
IT manažer / Český institut pro akreditaci
www.cai.cz

S Michalem jsem pracoval v Exchange Administration týmu. Michal byl zodpovědný za každodenní provozní úkoly za součásti migračních projektů. Michal navrhl vylepšení některých procesů v našem týmu, které umožnily ušetřit čas během auditu prostředí díky skriptům, které Michal napsal. Doporučuji Michal nejen jako silný profesionál ve specializacích Office 365, Exchange Server, Active Directory, ale také jako skvělého kolegu, který dělá svou práci se zábavou.

Andrey Ilyukhin
Microsoft Application Architect, Senior Exchange engineer / Diebold Nixdorf
www.dieboldnixdorf.com

Michal jako člen týmu Exchange Administration odváděl svou práci s vynikajícími výsledky. Ukázal velmi pozitivní přístup k řešení problémů a měl skvělý přístup i vůči zákazníkům či koncovým uživatelům. Byl zapojen do každodenních operací a migračních projektů. Michal měl dobrý přístup k učení se novým technologiím a účastnil se přechodných aktivit.

Tomas Mzyk
Teamleader of Enterprise Application Operations / Diebold Nixdorf
www.dieboldnixdorf.com

Absolvoval jsem třídenní školení na téma Windows Applications Deployment (Applications Packaging) a později konzultace ohledně konkrétních řešení pro projekty. Školení bylo pro mne velmi přínosné a díky němu mi ušetřilo několik let praxe potřebné pro získání znalostí, které jsem získal školením.

Jiří Burda
Application Packaging and Deployment / S&T CZ
www.sntcz.cz

Michal je dobrý specialista. Ve svém oboru má vynikající znalosti.

Ing. Bohuslav Frk
jednatel / DigiTwins
www.digitwins.cz

Dlouhou dobu jsem se trápila s problémy s Windows, které se Michalovi podařilo rychle a na počkání vyřešit. Oceňuji skvělou komunikaci, vše mi bylo ochotně a hlavně srozumitelně vysvětleno. Obdržela jsem také tipy na užitečné programy ohledně mé práce a doporučení na zlepšení výkonu mého počítače. V minulosti mi už Michal pomáhal například vybrat vhodný herní počítač pro mého syna. Pokud hledáte spolehlivého IT konzultanta, nebo člověka, který vám poradí třeba s nákupem počítačů nejen do firmy, Michal je rozhodně dobrá volba.

Denisa Kolarczyk
Sales & Marketing Manager / NSP CZECHIA
www.luvionbaby.cz