Doporučení z první ruky

Michal Zobec — senior IT konzultant, bezpečnostní konzultant/manažer, správce sítě a vývojář software


Zobrazuji č. 11-16 z celkem 16 doporučení

Michal je velmi schopný a spolehlivý člověk, specialista ve svém oboru. Je s ním příjemná komunikace i jednání, má profesionální přístup, který je zároveň srozumitelný i pro laika. Pravidelně mi pomáhá řešit veškeré problémy s počítači, ať už s Windows, programy nebo hardware. Vždy rychle určí problém, stanoví postup a podle toho vše zařídí, i když je to časově náročné. Také mi perfektně poradil s výběrem nového notebooku dle mých požadavků, se kterým jsem nyní maximálně spokojená. V minulosti jsem mnohokrát Michala doporučila a propojila s dalšími lidmi.

Michaela Bělicová

Michala znám několik let, vždy mi byl ochoten pomoct a to velmi rychle. Je naprosto spolehlivý a profesionální. Přeinstaloval mi Windows v počítači a zachránil všechna data. Poskytoval mi konzultace a trpělivě mi vždy vysvětlil vše, čemu jsem nerozuměla. Jsem velmi spokojená.

Olga Panova

Pan Zobec poskytuje IT služby mě, mým zákazníkům a obchodním partnerům, déle než 3 roky. Jedná se zejména o cloudové služby jako Microsoft/Office 365, Azure. Také spravuje mé počítače a další zařízení, včetně jejich bezpečnosti a ochrany dat. Nejvíce si cením jeho znalostí z oboru IT a individuálnímu přístupu v poskytování jeho IT služeb.

Miroslav Svoboda
projektová činnost ve výstavbě a další služby
www.svobodatech.cz

Pan Zobec nám pomáhal s projektem migrace z Windows 7 a Office 2010 na Windows 10 a Office 2019. Velmi oceňuji jeho zkušenosti, byl přínosem pro naši společnost. Při migraci a pozdějším řešení problémů byl zatím jediný kdo dokázal z IT pomoci.

Jana Píchová
specialista plateb ve společnosti NN
www.nn.cz

Michal je odborník s rozsáhlými znalostmi v oboru informačních technologií. Zaměřuje se především na oblast Office 365, MS Exchange a provoz Active Directory. Pro naši společnost dále poskytuje konzultace v oblasti IT zabezpečení. Spolupracujeme i na několika projektech pro naše zákazníky. Na Michalovi si cením zejména flexibility a vstřícnosti při řešení problémů. Spojuje nás nejen profesionální zájem o IT problematiku, ale i osobní zájem o literaturu a film. Pokud hledáte spolehlivého IT konzultanta, Michal Zobec je rozhodně dobrá volba.

Josef Brož
IT specialist / Computer Services s.r.o.
www.computerservices.cz

Rád doporučím Michala jako specialistu na infrastrukturu a bezpečnost, se kterým jsem měl tu čest pracovat v E.ON téměř tři roky. Michalovo hloubka znalostí v prostředí Windows a Azure je výjimečná, je skutečným nadšencem a profesionálem v IT oboru. Michala odlišuje jeho systematický a koncepční přístup k práci. Ve svých rolích neustále projevuje pečlivost, spolehlivost a flexibilitu, ať už jde o správu serverů nebo vývoj pro Windows. Jako specialista na Microsoft 365 Michal prokazuje výjimečnou odbornost v automatizaci nasazení a konfigurace a důslednost v dokumentaci. Také jeho přístup k průběžné integraci a standardům poskytování (CI/CD) a jeho zaměření na bezpečnost odrážejí jeho důkladný a odpovědný přístup v oblasti provozování infrastruktury a informačních systémů. Michal není z těch, kteří by jen přikyvovali, aktivně se zapojuje do diskuzí a je vždy otevřený návrhům na zlepšení. Trvá na metodickém, bezpečnostním a dobře zdokumentovaném způsobu práce, což jsou v našem oboru neuvěřitelně cenné vlastnosti. Jeho proaktivní přístup k udržování kroku s nejnovějšími trendy a zavádění nových technologií je skutečně obdivuhodný. Díky těmto vlastnostem jsem přesvědčen, že Michal je a bude pozoruhodným přínosem pro jakýkoli tým a jeho vášeň a odhodlání pro efektivní a bezpečné provozování infrastruktury se v jeho práci určitě projeví. Jeho každá budoucí spolupráce bude nepochybně těžit z jeho odborných znalostí a koncepčního přístupu.

Karel Turek
Senior Business Intelligence Consultant / EON Česká republika
www.eon.cz