Doporučení z první ruky

Michal Zobec — senior IT konzultant, bezpečnostní konzultant/manažer, správce sítě a vývojář software


Zobrazuji č. 11-14 z celkem 14 doporučení

Michal je velmi schopný a spolehlivý člověk, specialista ve svém oboru. Je s ním příjemná komunikace i jednání, má profesionální přístup, který je zároveň srozumitelný i pro laika. Pravidelně mi pomáhá řešit veškeré problémy s počítači, ať už s Windows, programy nebo hardware. Vždy rychle určí problém, stanoví postup a podle toho vše zařídí, i když je to časově náročné. Také mi perfektně poradil s výběrem nového notebooku dle mých požadavků, se kterým jsem nyní maximálně spokojená. V minulosti jsem mnohokrát Michala doporučila a propojila s dalšími lidmi.

Michaela Bělicová

Michala znám několik let, vždy mi byl ochoten pomoct a to velmi rychle. Je naprosto spolehlivý a profesionální. Přeinstaloval mi Windows v počítači a zachránil všechna data. Poskytoval mi konzultace a trpělivě mi vždy vysvětlil vše, čemu jsem nerozuměla. Jsem velmi spokojená.

Olga Panova

Pan Zobec poskytuje IT služby mě, mým zákazníkům a obchodním partnerům, déle než 3 roky. Jedná se zejména o cloudové služby jako Microsoft/Office 365, Azure. Také spravuje mé počítače a další zařízení, včetně jejich bezpečnosti a ochrany dat. Nejvíce si cením jeho znalostí z oboru IT a individuálnímu přístupu v poskytování jeho IT služeb.

Miroslav Svoboda
projektová činnost ve výstavbě a další služby
www.svobodatech.cz miroslav@svobodatech.cz 775 155 241

Pan Zobec nám pomáhal s projektem migrace z Windows 7 a Office 2010 na Windows 10 a Office 2019. Velmi oceňuji jeho zkušenosti, byl přínosem pro naši společnost. Při migraci a pozdějším řešení problémů byl zatím jediný kdo dokázal z IT pomoci.

Jana Píchová
specialista plateb ve společnosti NN
www.nn.cz