Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michala Bastin > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Michala Bastin — tlumočnice a soudní překladatelka ruského a čínského jazyka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 26 doporučení prezentace Mgr. Michala Bastin:
Z pohledu naší činnosti a potřebě extrémního rozsahu jazykových znalostí můžeme spolupracovat pouze s limitovaným počtem tlumočníků. Během naší činnosti jsme navázali dlouhodobou spolupráci pouze s velmi malým počtem profesionálů. Paní Mgr. Bastin je bezesporu jedním z nich. Vynikající znalosti v oblasti překladů a tlumočení jsou stejnou měrou vyváženy znalostí prostředí, limitů a možností cílových skupin a určitých bariér při jednání a vyjednávání s našimi klienty. S paní magistrou Bastin jsme nadmíru spokojeni a hodláme s ní spolupracovat při každé možné příležitosti.

Tomáš Pála

majitel Govin Group, a.s.
info@govin-group.com
Paní Michala Bastin pro nás tlumočila sérii obchodních jednání s čínskými partnery a investory. Předmětem jednání byla prezentace stávajícího business modelu, rozpočtu a strategických plánů, ukázka letounů CESSNA vybavených moderní avionikou a certifikovaných simulátorů FNPT II. Na paní Michale Bastin oceňujeme zejména její znalost odborné terminologie v oblasti letectví a jak se tlumočnice plně orientovala v tomto složitém a specifickém oboru. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a pohotovým reakcím nám zajistila hladký průběh všech jednání, čehož si velice vážíme.

Igor Šlajchrt

jednatel, spolumajitel Blue Sky Aviation s.r.o.
igor.slajchrt@bsa-group.cz
Michala Bastin pro nás překládá titulky k čínským a ruským filmům na festivalu dokumentárních filmů Jeden svět. Titulky překladatelka vždy přeložila kvalitně a precizně, dodržela pokyny ohledně řádkování a struktury titulků a překlady dodala vždy v pevně stanovených termínech. Spolupráci s ní vřele doporučujeme.

Andrea Svobodová

AZ Translations
www.aztranslations.cz
Potvrzujeme, že pro nás paní Michala Bastin od roku 2017 pravidelně tlumočí jednání a schůzky zástupců Krajského úřadu a Plzeňského kraje se zástupci čínské partnerské provincie Zhejiang. Díky tlumočení paní Bastin bylo kromě hladkého průběhu veškerých jednání dosaženo i podpisu několika memorand o vzájemné spolupráci. Velice si spolupráce s paní Bastin vážíme a můžeme potvrdit, že její tlumočení je vždy na vysoké úrovni.

Ivo Grüner

náměstek hejtmana pro oblast regionálního rozvoje fondů EU a informatiky
www.plzensky-kraj.cz
Paní Michala Bastin pro nás tlumočila na několika akcích. Například na zahajovací ceremonii veletrhu čínských knih čínského vydavatelství PHOENIX, nebo jednání mezi čínskými a českými vydavatelstvími. Jako ředitel společnosti ESTEC jsem se veškerých akcí osobně účastnil a mohu potvrdit profesionální vystupování paní Bastin jakožto tlumočnice z čínského a do čínského jazyka. V obou směrech reagovala rychle a pohotově. Naši čínští partneři byli vždy velice spokojeni s vysokou úrovní jejího tlumočení, s její výslovností, slovní zásobou a porozuměním. Tlumočení paní Mgr. Bastin je pro nás vždy zárukou spokojenosti našich čínských partnerů a jejich klientů.

Ing. Jaromír Pachl

ředitel a jednatel společnosti ESTEC s.r.o.
602 207 177
Tlumočení paní Bastin jsme využili v rámci přednášek a jednání naší společnosti MEGA s čínským, běloruskými a ukrajinskými partnery. Paní Bastin pro nás tlumočila z čínštiny do ruštiny a z ruštiny do čínštiny. Celkové vystupování tlumočnice bylo profesionální a příjemné. Během celého dne tlumočení nebyla znát na Michale únava. Po celou dobu tlumočila přesně a bez problémů s terminologií. Předem zaslané materiály výborně znala a pohotově z nich čerpala v průběhu celého dne. Odezva ze stran klientů byla také velmi pozitivní. Michala přispěla svou profesionalitou k celkovému úspěchu pořádaných přednášek a jednání.

Mgr. Michal Jirdásek

Key Account Manager společnosti MEGA a.s.
michal.jirdasek@mega.cz
Společnost Bilfinger Tebodin se v roce 2018 účastnila výběrového řízení v Srbsku pro zajištění projektů na výstavbu továrny na výrobu pneumatik. Paní Michala Bastin pro nás tlumočila v rámci zahraniční cesty v Bělehradu, kde jsme vyjednávali s čínskými zadavateli výběrového řízení. Jednání byla velmi náročná a vzhledem k požadavkům čínské strany došlo k prodloužení pracovní cesty. Po návratu do ČR naše jednání s čínskou stranou pokračovala prostřednictvím videohovorů, které nám paní Bastin také tlumočila. Paní Bastin odvedla kvalitní a flexibilní služby a také díky jejím tlumočnickým schopnostem byla naše společnost úspěšná v tomto výběrovém řízení. S tlumočnickými službami paní Michaly Bastin jsme byli plně spokojeni a můžeme její služby doporučit i dalším klientům.

Pavel Honke Houfek

vedoucí projektu společnosti Bilfinger Tebodin
pavel.houfek@bilfinger.com
Tlumočnických služeb paní Bastin jsme využili pro naše techniky, když je čínský technik zaškoloval při instalaci nové výrobní linky. Spolupráci s paní Bastin hodnotíme na velmi vysoké úrovni, neboť se jednalo o velmi specifickou terminologii s potřebou vysoké odborné znalosti. Paní Bastin zvládla vše naprosto samostatně přímo na místě ve výrobě. Jako tlumočnici ji velmi doporučujeme.

Aleš Motyčka

jednatel společnosti
motycka@acetrade.cz
Paní Michala Bastin pro společnost CEE Logistics tlumočila v rámci třídenní pracovní cesty do Baku v Ázerbajdžánu, kde jsme vyjednávali s místními ministerstvy o náboru ázerbajdžánských pracovníků do naší společnosti. Jednání probíhala v ruském a českém jazyce. Spolupráce byla na velmi vysoké úrovni jak v rámci společenského vystupování, tak i v rámci profesionality tlumočení a překladu. Paní Bastin měla vždy velmi příjemný a vstřícný přístup, který doplňoval její vysokou odbornost.

Josef Nový

předseda představenstva společnosti CEE Logistic a.s.
www.ceelogistics.cz
Společnost Kampa Group spolupracuje s paní Michalou Bastin již delší dobu. Spolupráci si nemůžeme vynachválit. Požadujeme překlady do ruského jazyka. Překlady se týkají našich menu do obou restaurací, jak do Kampa Parku, tak i do Hergetovy Cihelny. Obvykle měníme položky jídel v menu dost narychlo a i přesto dostaneme překlad okamžitě. Služby paní Bastin jsou opravdu na vysoké úrovni a určitě doporučujeme!

Marie Lidická

Office manager, Kampa Group
www.kampagroup.com ~ marie@kampagroup.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS