Doporučení z první ruky

Milada Nox Zemanová — copywriterka a obsahová marketérka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Milada nám pomáhala s obsahem na web. Odladila s námi drobné popisky, ale i větší texty. Poradila si i s omezenou variabilitou krabicového řešení, na kterém naše weby stavíme. Spolupráce byla vždy příjemná a přátelská, ale zároveň profesionální. Ocenili jsme především spolehlivost a trpělivost. Hodně nám pomohla i její flexibilita, protože když projekt nabral zpoždění a potřebovali jsme posunout termíny její práce, pokaždé nám vyšla vstříc a našla si na nás čas, když jsme potřebovali.

Psát texty na LinkedIn není pro každého a mně osobně by to trvalo opravdu dlouho. Náš profesní obor (úklidové služby) navíc není úplně sexy a málokomu se o tom chce psát. Kontaktoval jsem proto Miladu Zemanovou a doufal, že dokážeme najít společnou řeč, tedy společný text. Po prvním návrhu a korekci příspěvku jsem věděl, že komunikuji s opravdovým profíkem v oboru a Milada dokáže zkušeně poradit v textaci, tématu samotnému a navrhnout vždy jasné řešení. Vím, že se můžu na Miladu spolehnout a mám jistotu, že nemusím nic opravovat a dále instruovat. Vážím si jejího rychlého a kvalitního jednání a nasazení, které přináší skvělé výsledky. Doporučuji využít Milady profesionální a poctivou práci.

Ladislav Vaško
CEO
vaskofacility.com

S Miladou spolupracuji více než rok a během této doby připravovala texty na můj web, sociální sítě i správu PPC kampaní. Pozitivně hodnotím především kvalitu vypracovaných materiálů, profesionalitu a dodržování dohodnutých termínů.

Karel Nekuža
zakladatel společnosti Bi4

Jsem velmi spokojená se službou paní Zemanové. Pro mně to byla náhodná volba, která se ukázala být trefou do černého. Paní Zemanová svým profesionálním a empatickým přístupem vytvořila velmi poutavý text pro mé nové webové stránky, který zcela vystihuje né jenom mé služby a obor, ale také mne samotnou.

Jarka Brinkman
veterinární fyzioterapeutka

Na paní Zemanovou jsem narazil na internetu, tak jsem si říkal, že ji vyzkoušíme a uvidíme. Teď už vím, že to byla dobrá investice a věřím, že další spolupráce se ponese v tom samém duchu a vše bude klapat. Hlavní plusy beru přístup, komunikace, rychlost, dodržení termínu. Takže pokud by někdo váhal, tak určitě bych se nebál a navázal bych spolupráci.

Miroslav Bubík
www.rolety-vrata.cz

Naše vzájemná spolupráce je radost. Řešíme spolu různé texty – od rozhovorů přes textaci webu až po příspěvky na sociální sítě. Na výsledku se mi líbí čtivost a výběr slov, případně další podněty k rozvoji. Oceňuji nejen výsledek, ale i proces a hlavně komunikaci. Cílíme na různá publika a texty musí obsahovat i technické výrazy, což pro Miladu není žádný problém.

Barbora Kľúčiková Krajčovičová
FenStar

S Miladou jsem v úzkém kontaktu přes 3 roky a vážím si jí jako člověka i jako schopné redaktorky a copywriterky. Je schopná najít, uchopit a dobře sepsat marketingová témata, obzvláště pak ta se zaměřením na sociální média. Pomáhá jí v tom, že sama působí jako marketér specializující se na digitální prostředí. Dnes je vzácné najít někoho, na koho je stoprocentní spoleh. Milada mezi tyto lidi patří.

Děkuji za profesionální přístup, velmi dobrou a bezproblémovou spolupráci. Splnila jste mou představu o otextování webu, pro kterou jsem Vás zkontaktoval. Firma SlideWood velice děkuje za odvedenou práci.

Jakub Nakládal
marketingový ředitel
www.posuvnekryty.cz

Milada spravuje náš firemní profil na síti Instagram více než 2 roky. Za tu dobu se počet sledujících i další důležité charakteristiky našeho profilu výrazně posunuly kupředu. Komunikace po celou dobu probíhala na velmi příjemné a zároveň profesionální úrovni. Jelikož jako vydavatelství často míříme na specifickou komunitu hráčů moderních společenských her, musím ocenit její přehled v tomto specifickém oboru, který se na výstupech našeho profilu po celou dobu odráží.

Pavel Prachař
mindok.cz

Vzájemnou spolupráci jsme začali na několika facebookových příspěvcích měsíčně a postupně jsme ji rozšířili na zajištění veškeré komunikace na našich sociálních sítích. Spolupráce s Miladou Zemanovou se nám rozhodně vyplatila a mohu jedině doporučit.

Jiří Atanasovský
Lazerfun Praha