Doporučení z první ruky

Milada Nox Zemanová — obsahová marketérka a copywriterka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 21 doporučení

S Miladou jsem v úzkém kontaktu přes 3 roky a vážím si jí jako člověka i jako schopné redaktorky a copywriterky. Je schopná najít, uchopit a dobře sepsat marketingová témata, obzvláště pak ta se zaměřením na sociální média. Pomáhá jí v tom, že sama působí jako marketér specializující se na digitální prostředí. Dnes je vzácné najít někoho, na koho je stoprocentní spoleh. Milada mezi tyto lidi patří.

Petr Michl
Marketing Journal
https://www.focus-age.cz/m-journal/

Psát texty na LinkedIn není pro každého a mně osobně by to trvalo opravdu dlouho. Náš profesní obor (úklidové služby) navíc není úplně sexy a málokomu se o tom chce psát. Kontaktoval jsem proto Miladu Zemanovou a doufal, že dokážeme najít společnou řeč, tedy společný text. Po prvním návrhu a korekci příspěvku jsem věděl, že komunikuji s opravdovým profíkem v oboru a Milada dokáže zkušeně poradit v textaci, tématu samotnému a navrhnout vždy jasné řešení. Vím, že se můžu na Miladu spolehnout a mám jistotu, že nemusím nic opravovat a dále instruovat. Vážím si jejího rychlého a kvalitního jednání a nasazení, které přináší skvělé výsledky. Doporučuji využít Milady profesionální a poctivou práci.

Ladislav Vaško
CEO
vaskofacility.com

S Miladou se těšíme již několikaleté úspěšné spolupráci. Původně zamýšlená správa PPC kampaní pro 1 web se rozšířila na webů přibližně 5, v rámci kterých neřešíme jen PPC kampaně, ale i obsah a propagaci na sociálních sítích. Milada je ohromně spolehlivá, organizovaná a vstřícná. Díky svému přesahu mezi marketingovými obory umí vždy poradit a prokonzultovat i témata, které neřešíme na denní bázi. Navíc má pochopení k našim složitým rozhodovacím procesům a má s námi neskutečnou trpělivost.

Barbora Prade
www.designbath.cz

S Miladou spolupracujeme od roku 2018. Vzhledem k velké spokojenosti se rozsah spolupráce postupně rozšiřoval – např. analýza KW, marketingová strategie, správa a optimalizace FB a IG účtů aj. Milada funguje naprosto precizně – plní veškeré termíny, je iniciativní a její práce má požadovanou kvalitu. Pro nás je pozitivní zpětnou vazbou spokojenost klientů. Spolupráci s Miladou rozhodně doporučujeme.

Miroslav Ullman
projektový manažer
www.onlinemakers.cz

Naše vzájemná spolupráce je radost. Řešíme spolu různé texty – od rozhovorů přes textaci webu až po příspěvky na sociální sítě. Na výsledku se mi líbí čtivost a výběr slov, případně další podněty k rozvoji. Oceňuji nejen výsledek, ale i proces a hlavně komunikaci. Cílíme na různá publika a texty musí obsahovat i technické výrazy, což pro Miladu není žádný problém.

Barbora Kľúčiková Krajčovičová
Fenstar
www.fenstar.cz

Jsem velmi spokojená se službou paní Zemanové. Pro mně to byla náhodná volba, která se ukázala být trefou do černého. Paní Zemanová svým profesionálním a empatickým přístupem vytvořila velmi poutavý text pro mé nové webové stránky, který zcela vystihuje né jenom mé služby a obor, ale také mne samotnou.

Jarka Brinkman
veterinární fyzioterapeutka

Milada nám pomáhala s obsahem na web. Odladila s námi drobné popisky, ale i větší texty. Poradila si i s omezenou variabilitou krabicového řešení, na kterém naše weby stavíme. Spolupráce byla vždy příjemná a přátelská, ale zároveň profesionální. Ocenili jsme především spolehlivost a trpělivost. Hodně nám pomohla i její flexibilita, protože když projekt nabral zpoždění a potřebovali jsme posunout termíny její práce, pokaždé nám vyšla vstříc a našla si na nás čas, když jsme potřebovali.

Simona Kuldová
senior projektový manažer
eshop.globalassistance.cz

Spolupráce s Miladou na našich PPC kampaních probíhala vždy hladce a hlavně se nám podařilo vždy zlepšit výsledky, a to je důležité. Oceňuji především pružné reakce, dodržování termínů a ochotu vždy poradit i nad rámec spolupráce. Takže Milado, moc děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další.

Radka Vokurková
Rej-dění s.r.o.
www.prazskejrej.cz
Kateřina Lubasová

Miladu vnímám jako profesionála ve svém oboru. Sympatické je mi její sofistikované vyjadřování v podobě textu. Vážím si její odborné zpětné vazby, která je pro mě hodně užitečná. Nejcennější pro mě je, že jakýkoliv můj písemný brainstorming dokáže „učesat“ v ucelený text. Milada se vždy před jakoukoliv svojí prací snaží naladit na váš způsob vyjadřování, čímž zachovává autenticitu vašeho původního textu. Spolupráci doporučuju.

Kateřina Lubasová
osobní koučka

Miladu Zemanovou mohu vřele doporučit! Oslovila jsem ji kvůli tvorbě nových webových stránek pro moji klientku a s její prací jsem já i klientka nadmíru spokojena. Vždy velmi mile a ochotně komunikuje, práci plní v termínech a především vždy skvěle. Velmi dobře se mi s ní spolupracuje.

Jana Bradáčová
Pure Body Studio