Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Milan Kabelka > Portfolio > ICHTYÓZA & HERCI DIVADLA NA VINOHRADECH - komponované fotografie s využitím retuše a postoroduce

ICHTYÓZA & HERCI DIVADLA NA VINOHRADECH - komponované fotografie s využitím retuše a postoroduce

SPOLEK ICHTYÓZA & HERCI DIVADLA NA VINOHRADECH Fotoprojekt, jehož cílem je šířit osvětu o Ichtyóze - vzácném onemocnění kůže!

Odkaz: https://www.milankabelka.com/ichtyoza-herci
Zobrazuji položku č. 46 z celkem 75 položek v této galerii:

ICHTYÓZA & HERCI DIVADLA NA VINOHRADECH - komponované fotografie s využitím retuše a postoroduce
« Předcházející Produktová fotografie - hodinky  (zobrazit v plné velikosti)Portrétní fotografie - muž  (zobrazit v plné velikosti)ICHTYÓZA & HERCI DIVADLA NA VINOHRADECH - komponované fotografie s využitím retuše a postoroduce  (náhled aktuálně zobrazené položky)ICHTYÓZA & HERCI DIVADLA NA VINOHRADECH - komponované fotografie s využitím retuše a postoroduce  (zobrazit v plné velikosti)ICHTYÓZA & HERCI DIVADLA NA VINOHRADECH - komponované fotografie s využitím retuše a postoroduce  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Milan Kabelka

Milan Kabelka

software Adobe
fotograf, retušér, grafik, tvůrce videí a špičkového post-processingu, pilot dronu — Reklamní a grafické creative studio se zaměřením na tvorbu špičkových fotografií a videí a tvorbu velkých reklamních kampaní. Také výuka retušování v programech Adobe Photoshop a Ligtroom. Bohaté znalosti postprodukce, zkušenosti a výtečné reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 16 doporučení
Mobil: 721 565 399 ~ Email: milan.kabelka@gmail.com ~ Web: milankabelka.com
Místo: Jihlava ~ Působnost: celý svět

2005 – 2020 © Robert Vlach a Milan Kabelka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS