Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Miloslava Martínková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Miloslava Martínková — copywriterka, ghostwriterka a PR specialistka

Zobrazuji č. 110 z celkem 19 doporučení prezentace Ing. Miloslava Martínková:
Již několikrát jsem využil služeb paní Martínkové a to jak v oblasti jazykové korektury, tak zejména v oblasti copywritingu. Komunikace byla vždy rychlá (s návrhy několika možných řešení), termíny dodrženy a kvalita dosahovala velmi vysoké úrovně. Miloslavu Martínkovou mohu pro její spolehlivost a zejména kvalitu odvedené práce jen doporučit.

Ing. Ondřej Bým

IT konzultant, programátor a webdesignér
www.onit.cz ~ obym@onit.cz ~ 776 800 233
Jako překladatel z angličtiny do češtiny vytvářím poptávku po jazykových korekturách. Míla Martínková se stala prakticky mým výhradním dodavatelem této služby. Její cit pro jazyk a schopnost vcítit se do pozice průměrného čtenáře, vycházející z její žurnalistické praxe, výborně vyvažují můj styl vyjadřování, který v sobě nezapře technika. Poradí si i s vyslovenými "špeky", nemluvě o mých běžných slabinách, jako je používání interpunkčních čárek. Na Mílu Martínkovou se mohu stoprocentně spolehnout. Kéž by takových profesionálů ve svém oboru bylo více...

Jirka Bolech

angličtinář
www.bolech.info ~ jirka@bolech.info ~ 724 240 580
S paní Martínkovou jsem byl moc spokojen. Byla jedna ze dvou lidí z portálu Na volné noze, kteří mi pomáhali upravit texty na můj web. Rychlá, příjemná, dodržuje termíny.

Karel Chába

terapeut energetické psychologie a EFT
eftpsychologie.cz ~ karel.chaba@eftpsychologie.cz ~ 731 498 272
S paní Ing. Martínkovou spolupracujeme již řadu let k naprosté spokojenosti :-) Je velmi pečlivá, přesná a spolehlivá. Píše články pro náš magazín Vitae o alternativní medicíně a zdravém životním stylu. Vždy spolu pečlivě probereme dané téma a ona sama navrhuje několik variant zpracování, často netradičních a zajímavých. Její ochota a radost z psaní povyšují tuto spolupráci na přátelské spolutvoření :-) Kdyby takto pracoval každý…

MUDr. Kateřina Himmelová

šéfredaktorka magazínu Vitae
Maximální spokojenost s kvalitou textu, komunikací i rychlostí dodání. Děkuji p. Martínkové za super spolupráci!

Michal Žlábek

Se spoluprací s paní Martínkovou jsme velmi spokojeni. Rychlá bezproblémová spolupráce dle požadavků.

Marek Šimlík

jednatel Fitness 24
www.fitness24.cz
Jen málokdy se setkám s profesionálem jako je paní ing. Martínková. Výstižné texty i včasné termíny byly při vytváření PR článků naprostou samozřejmostí. Mohu jen doporučit a těším se na další spolupráci.

Michal Řehoř

majitel firmy Libelik
www.libelik.cz ~ info@libelik.cz ~ 605 152 337
Paní Martínkovou jsem našel díky portálu Na volné noze. Paní Martínková do puntíku dodržela, co slíbila, a já nemusel nic řešit a opravovat. Skvělá spolupráce.

Petr Parimucha

majitel e-shopu Lepime.cz
lepime.cz
Spolupráci s paní Martínkovou všem doporučuji, má vysokou úroveň, během které můžete očekávat velice rychlou odezvu, kvalitní zpracování zakázek a dodržování termínů. Paní Martínková mě potěšila svoji ochotou a zájmem usměrnit zadání textů, aby byl výsledek její práce 100%. Můžu se na ní vždy spolehnout, je opravdový profesionál.

Miloslav Kolenčík

www.jobot.cz
Ve spolupráci s paní Martínkovou vznikl náš web, leták, firemní brožura a další. Termíny ok, cena též. Velmi oceňuji, že se paní Martínková dívá na text očima čtenáře – a to je důležité. Až budu potřebovat, určitě se na Vás zase obrátím, děkuji.

Michael Glöckner

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS