Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mirek Šulc > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mirek Šulc — grafik, ilustrátor a logotvůrce

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mirek Šulc:
Mirek pro mou značku zpracovával logo a společně jsme pracovali i na projektech pro jiné klienty v oblasti videí a motion graphics. Nejvíce na něm cením jeho důvěryhodnost a záruku kvality. Prostě na čem se domluvíme, tak to také bude. Je velmi komunikativní a než se pustí do práce, vždy si vyjasníme, co přesně je třeba vyřešit. Již několikrát jsem ho doporučil klientům na záležitosti mimo můj obor a vždy byli spokojeni. Nebojím se za něj tedy zaručit, a to v oboru, kde na dobrém jméně stojí a padá podnikání, znamená hodně.

Mikoláš Bílek

produktový a portrétní fotograf, tvůrce instruktážních a promo videí
www.mikolasbilek.com ~ mikolas.bilek@gmail.com ~ 731 913 147
Spolupráce s Mirkem byla (a je) od začátku do pomyslného konce (protože předáním díla pro něj práce nekončí, ba naopak) na vysoké úrovni. Mile nás překvapila míra profesionality, se kterou se zhostil zadání, komunikace a pružnost a v neposlední řadě kreativní a konstruktivní debata nad produkty, které jsme od něj požadovali. Z výsledku jsme nadšeni a doporučili bychom každému, kdo uvažuje o zviditelnění svého produktu či podnikání.

Roman Čupera

spoluzakladatel SWAG Academy, Brno
www.swag-brno.cz
Míra je profesionál, který má svoji práci fakt rád. Hrozně moc mi pomohl s mým osobním brandem a zároveň i mému sportovnímu klubu. Mirek je velmi inteligentní a vtipný chlap, takže komunikace s ním je vždy radost a sranda. Nicméně právě tyto vlastnosti mu ve výsledku pomáhají tvořit velmi zajímavé a důvtipné grafické návrhy. Ať potřebuji merch, poutavý leták pro sportovní turnaj, úpravu interiéru v tělocvičnách nebo třeba jen radu ohledně webdesignu, vím, že se na něj mohu spolehnout.

Richard Andrš

Jiu Jitsu trenér připravující profesionální zápasníky MMA
www.richardandrs.com
S Mirkem spolupracujeme přes pět let. Naše spolupráce se časem měnila, ale je jedno, jestli pro nás dělal logo, design oblečení, návrh interiéru nebo lektorskou práci, vždy spolu jednáme na rovinu. Cením si jeho profesionality a toho, že se nebojí vyjádřit svůj pohled na věc, ať je jakýkoliv.

Martin Stehlík

spolumajitel Choketopus gym, Praha
www.choketopusgym.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS