Doporučení z první ruky

Miroslav Svoboda, DiS. — projektový manažer a specialista projektů se zaměřením na dotační řízení a projektovou dokumentaci


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Velmi si ceníme přístupu pana Svobody, který nám vše vysvětlil a provedl nás celým řízením od podání žádosti o dotaci, přes administraci, až po vyúčtování. Rozhodl jsem se pořídit nové stroje do firmy, protože jsem věděl přesně, co chci, bylo to jednoduché. V rámci propagace operačních programů jsem věděl, že existuje nějaký, ale popravdě jsem se tím nechtěl zabývat. Pan Svoboda zpracoval celou zakázku, tak, abych mohl dál podnikat a nezatěžoval se procesním řízením žádosti o dotaci. Nad žádostí jsem měl dohled jako supervizor a k mé spokojenosti vše proběhlo, tak jak mělo.

Jan Kohút
majitel a jednatel společnosti SP Profil

Velmi si ceníme přístupu pana Svobody, který nám vše vysvětlil a provedl nás stavebním řízením. Změna stavby před dokončením je něco, co nám stavební úřad nabídl jako řešení naší potřeby upravit budoucí podobu ubytování, ale z jednání jsme odcházeli a netušili, co nás čeká. Nejenom, že zpracoval celou zakázku, ale pomohl i při jednání s úřady.

Marie Jurigová
majitelka pensionu Florian

Před rokem jsem se rozhodl změnit část stavební dokumentace, abych upravil budoucí podobu ubytování. Bohužel proces této změny není tak jednoduchý, jak jsem se domníval. Díky pomoci pana Svobody se podařilo projít stavebním řízením bez komplikací. Proto jsem si také objednal u pana Svobody ještě pasportizaci objektu u nás doma.

Petr Vydařilý
majitel vinařství Vydařilý