Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lda. (Mgr.) Mónica Fidalgo Blanco > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lda. (Mgr.) Mónica Fidalgo Blanco — lektorka španělštiny se zaměřením na online výuku

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Lda. (Mgr.) Mónica Fidalgo Blanco:
Mónica je paní učitelka s velkým „U“. Je vždy připravená na výuku – video, audio, hry. Čas s ní je velmi zábavný, naučím se spoustu nových věcí. Učím se zatím krátkou dobu, ale dokázala mě perfektně připravit na zájezd do Barcelony, kde jsem neměla problém s každodenními potřebami (hotel, restaurace apod.). Jestli španělštinu, tak jedině s Mónicou. Je nejlepší učitelka!

Karolína Krátká

Kdo nechce hledá důvody, kdo chce, hledá způsoby :-) Monča, teda spíš Mónica, je sympatická brunetka s velkýma černýma očima. Španělka je to. Mónica už 10 let žije v Praze. Monča ovládá perfektně několik řečí. Je milá, bystrá, empatická a nesmírně pracovitá, pečlivá a dochvilná. Na každou moji hodinu je perfektně připravená! Mónicu jsem potkala před 3 lety, když jsem dospěla k názoru, že bych mohla rozšířit svou bohatou slovní zásobou hodnou 2letého dítěte a naučit se španělsky, když už v té zemi trávím tolik času. To bylo v době, kdy jsem hodně pracovala, cestovala, cvičila… hledala jsem efektivní způsob, jak na to, aniž bych se musela přemlouvat k lekcím pro samouky. Anebo, že bych musela trávit mnoho času v autě na cestách z a na španělštinu a hodiny kvůli cestám do zahraničí opakovaně rušila. Monču jsem osobně viděla za 3 roky asi 2× a přesto spolu trávíme 2 × 2 hodiny týdně a úspěšně se spolu pereme se španělským časováním nepravidelných sloves. Za tu dobu jsme se o sobě dozvěděly spoustu věcí, máme se rády a těšíme se na sebe. Troufám si říci, že máme kamarádský vztah, ale přesto je tou nejlepší učitelkou, jakou jsem měla. Mám pocit, že ji znám věky. A to i přesto, že ji vídám pouze virtuálně. Ať žije Skype, Zoom či podobné programy. Ať žije internet! A velký dík Mónice, která vždycky hledá způsob, jak to udělat :-). Všechno jde, když se chce, hlavně se nebát :-)

Lucie Krajná

www.instagram.com/p/BREq2cRBCqW/?hl=cs&t…
Moničku znám už od té doby, co mi bylo 12. Původně jsem potřeboval pomoct se studiem francouzštiny a už tehdy mi vše dokázala perfektně vysvětlit. I když už francouzštinu neučí, nabídla mi moje maminka, která u ní studovala italštinu (nebojte se ptát i na podobnost s jinými jazyky, Monička vám všechny otázky rada zodpoví), jestli bych se nechtěl naučit ještě španělsky. Neodmítl jsem. Je mi 18, tento jazyk studuji už více jak 4 roky. A když jsem se poprvé setkal s někým, kdo hovořil pouze španělsky, neměl jsem téměř žádný problém se s ním domluvit. Hodiny s Moničkou jsou velice zábavné, výuka ucelená a během konverzací zde získáte to hlavní – praktické znalosti. A bez nich by komunikace v normálním životě nebyla možná. Pokud chcete zkrátka dobře mluvit španělsky, jděte k ní!

David Drlík

Nejprve jsem docházel k české učitelce, ale s rodilým mluvčím je to autentický zážitek :-) Mónica je navíc pozorná, všímá si mých chyb a má připravená cvičení, kterými se je odnaučím. Má přehled, je komunikativní, takže se máme vždy o čem bavit.

Jan Havlík

Už jsem nevěřil, že má cenu se v mém věku učit cizí jazyk. Ale s Mónicou mi to nejen jde, ale dozvídám se spoustu nových věcí. Je skvělé, že procházíme témata, která mě zajímají, a přitom se učím nová slovíčka i gramatiku. Hrozně mě to baví.

Michael Richter

Mónica je skvělá učitelka, její hodiny jsou vždy velice pečlivě připravené a zajímavé. Možnost vyučování po Skypu velice vítám, vše jednoduše funguje, poznámky z hodiny se automaticky ukládají, a vše mohu snadno zpět dohledat. Hodiny s Mónicou jsou skvělé, vždy se na ni těším :-)

Petra Králová

Před nějakým tím rokem jsem se začal učit španělsky, a to od nuly. Měl jsem s Mónicou hodiny jednou týdně. Po roce jsem se už dokázal domluvit, po druhém roce jsem už dovedl ve španělštině komunikovat, a po třetím roce jsem už španělsky mluvil na cestách po Jižní Americe a v zaměstnání. Lekce byly vždy skvěle připravené mně na míru. Abych se dorozuměl v jednotlivých oblastech hispánského světa, připravovala mně Mónica materiály, které mně pomáhaly pochopit jazykové odlišnosti a obyčeje v různých španělskojazyčných zemích.

Miloš Mach

Milá Mónico, chtěl bych ti moc poděkovat za minulý rok. Myslím, že jsem se toho hodně naučil – díky tobě. Naše hodiny mě moc bavily. Před rokem jsem neuměl říct španělsky vůbec nic. Dneska už trochu dovedu mluvit s tebou a s jinými Španěly. A to je velká věc! Doufám, že tě naše lekce také bavily a že se brzy uvidíme!

Mark Kremnitzky

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS