Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lda. (Mgr.) Mónica Fidalgo Blanco > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lda. (Mgr.) Mónica Fidalgo Blanco — lektorka španělštiny se zaměřením na online výuku

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Lda. (Mgr.) Mónica Fidalgo Blanco:
Mónica je paní učitelka s velkým „U“. Je vždy připravená na výuku – video, audio, hry. Čas s ní je velmi zábavný, naučím se spoustu nových věcí. Učím se zatím krátkou dobu, ale dokázala mě perfektně připravit na zájezd do Barcelony, kde jsem neměla problém s každodenními potřebami (hotel, restaurace apod.). Jestli španělštinu, tak jedině s Mónicou. Je nejlepší učitelka!

Karolína Krátká

Kdo nechce hledá důvody, kdo chce, hledá způsoby :-) Monča, teda spíš Mónica, je sympatická brunetka s velkýma černýma očima. Španělka je to. Mónica už 10 let žije v Praze. Monča ovládá perfektně několik řečí. Je milá, bystrá, empatická a nesmírně pracovitá, pečlivá a dochvilná. Na každou moji hodinu je perfektně připravená! Mónicu jsem potkala před 3 lety, když jsem dospěla k názoru, že bych mohla rozšířit svou bohatou slovní zásobou hodnou 2letého dítěte a naučit se španělsky, když už v té zemi trávím tolik času. To bylo v době, kdy jsem hodně pracovala, cestovala, cvičila… hledala jsem efektivní způsob, jak na to, aniž bych se musela přemlouvat k lekcím pro samouky. Anebo, že bych musela trávit mnoho času v autě na cestách z a na španělštinu a hodiny kvůli cestám do zahraničí opakovaně rušila. Monču jsem osobně viděla za 3 roky asi 2× a přesto spolu trávíme 2 × 2 hodiny týdně a úspěšně se spolu pereme se španělským časováním nepravidelných sloves. Za tu dobu jsme se o sobě dozvěděly spoustu věcí, máme se rády a těšíme se na sebe. Troufám si říci, že máme kamarádský vztah, ale přesto je tou nejlepší učitelkou, jakou jsem měla. Mám pocit, že ji znám věky. A to i přesto, že ji vídám pouze virtuálně. Ať žije Skype, Zoom či podobné programy. Ať žije internet! A velký dík Mónice, která vždycky hledá způsob, jak to udělat :-). Všechno jde, když se chce, hlavně se nebát :-)

Lucie Krajná

www.instagram.com/p/BREq2cRBCqW/?hl=cs&t…
Moničku znám už od té doby, co mi bylo 12. Původně jsem potřeboval pomoct se studiem francouzštiny a už tehdy mi vše dokázala perfektně vysvětlit. I když už francouzštinu neučí, nabídla mi moje maminka, která u ní studovala italštinu (nebojte se ptát i na podobnost s jinými jazyky, Monička vám všechny otázky rada zodpoví), jestli bych se nechtěl naučit ještě španělsky. Neodmítl jsem. Je mi 18, tento jazyk studuji už více jak 4 roky. A když jsem se poprvé setkal s někým, kdo hovořil pouze španělsky, neměl jsem téměř žádný problém se s ním domluvit. Hodiny s Moničkou jsou velice zábavné, výuka ucelená a během konverzací zde získáte to hlavní – praktické znalosti. A bez nich by komunikace v normálním životě nebyla možná. Pokud chcete zkrátka dobře mluvit španělsky, jděte k ní!

David Drlík

Nejprve jsem docházel k české učitelce, ale s rodilým mluvčím je to autentický zážitek :-) Mónica je navíc pozorná, všímá si mých chyb a má připravená cvičení, kterými se je odnaučím. Má přehled, je komunikativní, takže se máme vždy o čem bavit.

Jan Havlík

Už jsem nevěřil, že má cenu se v mém věku učit cizí jazyk. Ale s Mónicou mi to nejen jde, ale dozvídám se spoustu nových věcí. Je skvělé, že procházíme témata, která mě zajímají, a přitom se učím nová slovíčka i gramatiku. Hrozně mě to baví.

Michael Richter

Mónica je skvělá učitelka, její hodiny jsou vždy velice pečlivě připravené a zajímavé. Možnost vyučování po Skypu velice vítám, vše jednoduše funguje, poznámky z hodiny se automaticky ukládají, a vše mohu snadno zpět dohledat. Hodiny s Mónicou jsou skvělé, vždy se na ni těším :-)

Petra Králová

Před nějakým tím rokem jsem se začal učit španělsky, a to od nuly. Měl jsem s Mónicou hodiny jednou týdně. Po roce jsem se už dokázal domluvit, po druhém roce jsem už dovedl ve španělštině komunikovat, a po třetím roce jsem už španělsky mluvil na cestách po Jižní Americe a v zaměstnání. Lekce byly vždy skvěle připravené mně na míru. Abych se dorozuměl v jednotlivých oblastech hispánského světa, připravovala mně Mónica materiály, které mně pomáhaly pochopit jazykové odlišnosti a obyčeje v různých španělskojazyčných zemích.

Miloš Mach

Milá Mónico, chtěl bych ti moc poděkovat za minulý rok. Myslím, že jsem se toho hodně naučil – díky tobě. Naše hodiny mě moc bavily. Před rokem jsem neuměl říct španělsky vůbec nic. Dneska už trochu dovedu mluvit s tebou a s jinými Španěly. A to je velká věc! Doufám, že tě naše lekce také bavily a že se brzy uvidíme!

Mark Kremnitzky

Paní Mónica je prostě úžasná! Moc se mi líbilo, že měla každou lekci perfektně připravenou a to přesně mně na míru – přece jen jsem dvanáctiletá holka a ona sama děti běžně neučí. Bylo perfektní, že jsme si vlastně stále společně hrály a já jsem se přitom naučila spoustu věcí. Navíc je Mónica velmi pozitivní a veselá, takže každá lekce nejenže mě obohatila, ale taky potěšila už jen tím, jaká Mónica je. Moc díky!

Eliška Šidlová

Mónicu vřele doporučuji každému, kdo má rád samostudium online. Je to opravdu vynikající a zábavný způsob, jak se učit español ;-). Díky tomuto typu studia si mohu regulovat, a mít pod kontrolou, své studijní aktivity. A Mónica odvádí skvělou práci… Je velice trpělivá a dokáže zaměřit výukové prostředky tam, kde její péči nejvíce potřebuji. Od srpna, kdy jsme měli první hodinu, jsem se ve španělštině ohromně zlepšila. Mónica je učitelka, která je plná elánu, milá, a skvěle připravená. Připraví vám hromadu materiálů, na kterých během vašeho studia můžete pracovat, a které můžete dělat svým vlastním rytmem a bez nějakého tlaku na váš rozvrh. Mónica připravuje různé materiály (s důrazem na všechny 4 dovednosti: čtení, psaní, poslech a mluvení) se super cvičeními, takže vám studium a procvičování přijde nenucené a zábavné. Mám tenhle druh učení hrozně ráda, protože mi umožňuje využívat různé prostředky zároveň – mohu při studiu zároveň číst, vyhledávat si různé informace, dívat se na videa a poslouchat různé typu přízvuků.

Andrea Hernández

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS