Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Monika Kukoľ Sochorová, MBA

Bc. Monika Kukoľ Sochorová, MBA

designérka, aranžérka a dekoratérka

Bc. Monika Kukoľ Sochorová, MBA
Bc. Monika Kukoľ Sochorová, MBA - logo

Od pozvánky po přípravu svatby – vymyslím a vyrobím pro vás originální dekorace a doplňky nebo rovnou celý koncept akce tak, aby se pro vás stala nezapomenutelným zážitkem. Každá událost je originální a jedinečná:

  • Oslavy – od A do Z, kompletní příprava a koordinace pro křtiny, narozeniny, párty, zahradní večírky, firemní akce a další (výroba dekorací, příprava prostor i úklid).
  • Svatby – na které se nezapomíná (výběr místa, tvorba pozvánek, svatební dekorace, dárečky, jmenovky aj.).
  • Dekorace na míru – nebojím se práce se dřevem, s květinami, betonem, krajkami, papírem… Nakoukněte do mého portfolia a začněte snít.
  • Interiéry a exteriéry – sdělte mi svá přání a já vám pomohu vyzdobit každou akci jak se patří (Vánoce, Velikonoce, tématické oslavy, výzdoba rautů, valentýnská výzdoba, Halloween, ochutnávka vín a mnoho dalších konceptů).

Nejsem z porcelánu a nebojím se vzít do ruky vrtačku, pilu nebo vylézt na strom. Kreativní matka nemá hranice. Hlavní je, aby dekorace stála za to. Vše musí být perfektní a originální. Začalo to mou vlastní svatbou, kterou jsem vyladila přesně podle svých představ. Dnes mohu stejnou radost dělat i ostatním. Pozvánky, harmonogramy, křížovky, květiny nebo jmenovky… Na co si jen vzpomenete. Svůj čas jsem zasvětila tvoření, které je mým únikem před únavou a vyhořením.

Neustále se vzdělávám a pracuji na nových návrzích. Aktuálně se např. věnuji dálkovému studiu floristiky v Belgii (European Master Certification). Tipy a nápady sdílím také na svém kreativním blogu.

Portfolio prací:

Svatba Huyen a DucOriginální pozvánky pro svatbu Moniky a JirkyKreativní výzdoba a dekoraceKreativní výzdoba a dekoraceDekorativní květiny
Zobrazit všech 20 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; a SR

Kategorie katalogu:

Videoukázka mé tvorby

Jak probíhá spolupráce?

  1. Konzultace – Na první schůzce mi sdělíte svá očekávání a představy. Podle nich pak připravím návrh i přibližnou cenovou kalkulaci. Mohu dorazit i za vámi, vše vysvětlit a ukázat. Úvodní konzultace je zdarma, v případě výjezdu mimo Prahu a blízké okolí je nutné počítat s cestovními náklady.
  2. Design a grafický návrh – Navrhnu a vyrobím veškeré tiskoviny či předměty pro vaši oslavu, událost nebo večírek.
  3. Výroba – Veškerá má tvorba probíhá za zavřenými dveřmi, ale pokud byste chtěli vidět Kreativní matku při práci či zkonzultovat barevné odstíny, kdykoliv vám svůj postup ukážu. Veškerá tvorba je ručně vyrobený originál.
  4. Instalace – Na vaši oslavu dorazím, vše nainstaluji a doladím. V případě větších a náročnějších instalací (zejména u svateb) se může stát, že budu vyžadovat přístup do prostor již den předem. Vy tak můžete v klidu pozorovat, jak se vaše sny mění ve skutečnost. Pokud si chcete instalaci zajistit sami, doručím vám vše potřebné včetně návodu.
  5. Úklid instalace – V případě, že pro vás budu zajišťovat instalaci na místě, počítám rovněž s úklidem po skončení akce nebo po domluvě v jiném čase. Tak, abyste si mohli plně užít svůj čas a starosti hodili za hlavu.

Kontaktní informace

Bc. Monika Kukoľ Sochorová, MBA
Grafická 16/827
Praha 5
150 00
Mobil:777 323 202
Email:monika@kreativnimatka.cz
Web:kreativnimatka.cz
Facebook:Facebook kreativnimatkacz
:73079642

Doporučení z první ruky

Přístup Moniky k práci je především velmi osobní a je radost spolupracovat s takto pozitivním a veselým člověkem. Výsledek její kreativní práce je pro nás vždy velkým překvapením. Monika svoji práci dělá hlavně srdcem a proto si i to naše srdce získala.
Kristýna Majerová

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS