Doporučení z první ruky

Luboš Moravec — copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Robert Vlach

Luboš Moravec je krajinoznalec s obrovským přehledem. Prozkoumávat lázeňský trojúhelník bylo díky jeho itineráři jako objevit tajuplnou mapu nových míst a pod každou značkou vykopat poklad. Jeho cestovní plány mají mnohem větší cenu, než za kolik je Luboš nabízí. Je to ukryté zlato.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Ing. Lenka Paprok

Výborně sestavený itinerář na míru našim představám a požadavkům. Využili jsme jako osobní návod k malému prozkoumání západních Čech. Kam? A co tam? Průvodce věděl a na jedničku odpověděl. Super tipy i trasy. Zážitek!

Ing. Lenka Paprok
sloganistka a názvotvůrce
Pavel Minář

Chtěl jsem moje holky (dcery a manželku) překvapit a půjčil si od známého chatu v Beskydech na týdenní dovolenou. A koho jiného požádat o tipy na výlet než nejlepšího krajinoznalce, kterého znám. Vyslovil jsem i speciální přání – udělat radost mojí dceři Klárce, která velmi ráda jezdí na koloběžce. Luboš Moravec dodal nejen super tipy na výlety, ale domluvil nám i zapůjčení koloběžek, které nám přivezli přímo k chatě. Díky itineráři od iTRAS jsme ušetřili mnoho času s plánováním a objevili stezky, které by nám zůstaly jinak utajeny.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Ing. Daniel Šácha

Hledal jsem netradiční zážitek na víkend, kde bych mohl načerpat novou energii a zároveň vyzkoušet něco ojedinělého. Luboš na základě několika mých požadavků přesně toto přání vystihl a připravil pro mě nezapomenutelný zážitek v 2. nejdelším jeskynním systému v ČR – Rudickém propadání. Nezapomněl přidat výborné tipy na dostupné ubytování i stravování v okolí a já si tak mohl užít skvělý víkend bez zbytečných starostí. Už teď vím, že se při další příležitosti opět nechám překvapit podobným zážitkem a itinerářem na míru. Díky!

Ing. Daniel Šácha
copywriter a rešeršér

Díky skvělému plánu týdenní cesty po Novohradských horách a vytříbeným tipům jsme prozkoumali nejstarší pralesní rezervace ve střední Evropě, poznali zaniklé sklářské osady, vykoupali se v příjemně chladivých klauzurách, brodili se v „medové řece“ a mnoho dalšího. Doslova jsme žasli nad krásami opuštěného pohraničí.

Alena Radová
klavíristka
aliibaba80@gmail.com

S itinerářem jsem byla maximálně spokojená. Stačilo dát stručné zadání a potom už se jen nechat překvapit a dovolenou si na místě užít. Vřele doporučuji pro objevování nových míst – zvolte si nadějné neznámé turistické místo a pak si vyberte z těch nejlepších, na míru připravených tipů!

Pavla Svobodová

Službu jsme využili při týdenní skupinové dovolené v Moravském krasu. I když tuto oblast už dobře znám, velmi mě překvapilo, že v dodaném profesionálně zpracovaném dokumentu byla spousta nových zajímavých tipů – každý si v doporučeních našel to své.

Antonín Blata

Musím říct, že výlet byl opravdu perfektní. Vyjeli jsme přesně podle itineráře a pak jsme jak „detektivové“ hledali jednotlivé položky. Vesnička byla velmi klidná a dýchala z ní svá atmosféra. Pomalu jsme si procházeli jednotlivé památky a zámky a opravdu nás to velmi bavilo. Zejména mě, kdy jsem nemusela pracně vymýšlet kam pojedeme a co tam uvidíme :) Určitě vás již doporučuji dál a až známí přijdou na to, že už je hrady a zámky nebaví, časem si určitě najdou cestu i k vám. Já jsem si ji určitě našla a budu se těšit na další detektivní výlet!

Lucie Hanousková
organizátorka eventů

S iTRAS itinerářem jsme byli s přítelem velmi spokojeni. Dostali jsme spoustu tipů a doporučení, stačilo pak jen vybrat to, na co jsme měli zrovna náladu. Chválím výborný přístup k zákazníkovi, milé a profesionální jednání.

Pavlína Šmucerová
iniciativa Nekupuj. Adoptuj!
www.nekupujadoptuj.cz pavlina.smucerova@gmail.com 777 780 030

Komunikace s Lubošem je velmi příjemná. Oceňuji hlavně jeho přátelský přístup, ochotu a smysl pro detail. Mohu jej každému s radostí doporučit.

Pavel Miřejovský
webdesignér a grafik
www.dusty.cz pavel.mirejovsky@gmail.com 607 166 763