Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Naďa Moyzesová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

MgA. Naďa Moyzesová — grafická designérka a ilustrátorka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 25 doporučení prezentace MgA. Naďa Moyzesová:
Naďa mi dělala návrhy loga pro mé osobní využití a loga pro profesní využití. Stačilo ji krátké vysvětlení, jaké vlastnosti či charakteristiky se za logem mají skrývat, jaké předpokládám barvy k využití a co charakterizují a mohl jsem se těšit na výsledek. Naďa mi předložila několik variant a byl jsem nadšen. Vystihla velice dobře to, co jsem sám neuměl vyjádřit. V obou případech. Dokázala vysvětlit rozdíly v předložených variantách, „netlačila“ na mě. K celé věci přikročila velice citlivě, spolupráce byla příjemná. Když jsem chtěl upravit barvu či se jí zeptal na jakoukoliv věc, vždy velice rychle a ochotně reagovala. Věřím, že naše spolupráce bude pokračovat dále. Jak Naďu znám, umí být realista i snílek, má vkus, smysl pro humor a ironii a pečuje o svůj rozvoj. Doporučuji vám všem spolupráci s Naďou vyzkoušet. Ať už máte o výsledku toho, co po ní budete z hlediska tvorby chtít pouze mlhavou představu (Naďa je kreativní), nebo zcela konkrétní představu (Naďa je empatická). Nadi, jen tak dál! Díky za spolupráci.

Libor Friedel

konzultant, lektor a kouč
www.liborfriedel.cz ~ libfri@gmail.com ~ 603 851 176
Grafička Naďa Moyzesová pro naši společnost navrhovala logotyp, včetně firemní identity, drobných tiskovin a každoročních novoročenek. Spolupráce s ní je vždy pohodová, na profesionální úrovni a oceňujeme ochotu, vstřícnost a rychlost.

Dana Adamíková

www.iteen.cz ~ adamikova@iteen.cz
Naďa v roce 2015 připravila logotyp a vizuální identitu mé cestovní agentury Primarklovers.cz. Spolupráce šla hladce. Naďa dostala zadání, do týdne mi poslala tři návrhy a všechny vypadaly skvěle, takže stačilo vybrat ten, který prostě sedne nejlépe. Rád budu s Naďou spolupracovat na příštích projektech a spolupráci s ní doporučuji i vám.

Ondřej Tyleček

zakladatel Primarklovers.cz
www.primarklovers.cz
S paní Naďou spolupracuji přes 4 roky a nemohu si ji vynachválit. Má originální nápady a je absolutně spolehlivá co se týče slíbených termínů, což u grafiků je věc výjimečná, alespoň dle mých zkušeností. Doporučuji.

Jitka Netušilová

www.anglictina-hry.cz
S Naďou spolupracujeme několik let. Přestože náš obor elektrotechniky není jednoduchý co do vytvoření grafiky, dokáže se s ním velice slušně poprat. Naďa má dobré a zajímavé nápady, její práce takříkajíc lahodí oku. Za nás velká spokojenost.

Silvie Bracháčková

FIRVENA s.r.o.
www.firvena.cz
Bc. Hana Konečná
s Naďou Moyzesovou mám ty nejlepší zkušenosti. Výborně se mi s ní komunikuje, práci odevzdává ve slíbeném termínu a výstupy nemají chybu. Jsem moc ráda, že jsem ji potkala. Pokud sháníte spolehlivého grafika, rozhodně ji doporučuji.

Bc. Hana Konečná

konzultantka pro drobné a rukodělné výrobce, expertka a lektorka handmade podnikání
Při realizaci mé první e-knihy „Na kole za čečenským dobrodružstvím 2014“ jsem oslovil paní Naďu Moyzesovou s prosbou o navrhnutí obálky. Spolupráci si chválím, zejména profesionální přístup, rady poskytnuté ke konečné verzi obálky a vše také za rozumnou cenu. Určitě doporučuji.

Martin Štverák

www.martinstverak.cz
Paní Naďa je velmi šikovná nejen jako grafička, ale také jako ilustrátorka. Graficky pro naše nakladatelství připravovala populárně naučnou publikaci „Vyprávěj příběhy!“, kde je rovněž autorkou ilustrací: https://www.knizniklub.cz/knihy/297570-vypravej-pribehy-radce-mladeho-spisovatele.html. Spolupráce s ní byla velice dobrá, dodržuje dohodnuté termíny a pracuje velice spolehlivě. Upřímně doufáme, že jsme tímto zahájili dlouhodobou spolupráci, o kterou rozhodně máme zájem.

Mgr. Markéta Pluskalová Dočekalová

majitelka, ředitelka nakladatelství MÁM TALENT nakladatelství, s.r.o.
www.mam-talent.cz ~ docekalova@mamtalent.cz
Paní grafičku mohu jenom doporučit, jednání rychlé, přesné. Zakázka dodána v předstihu.

Radka Zahradniková

www.paperie.cz
Paní Moyzesovou jsem si vybrala zde na portále Na volné noze na základě doporučení. Její práce byla od začátku na velmi profesionální úrovni. Ač jsme se z počátku nepochopily v pojetí loga, byla otevřená změně a naslouchala, co bych si představovala, čehož si velmi vážím. Dodržovala slíbené termíny, navedla mě na správnou cestu k finální podobě loga – z hlediska použitelnosti loga a barevnosti. Ještě jednou děkuji a mohu vřele doporučit.

Andrea Marie-Anna Jandová

zakladatelka Pohádkové společnosti, s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS