Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Naďa Moyzesová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

MgA. Naďa Moyzesová — grafická designérka a ilustrátorka

Zobrazuji č. 2125 z celkem 25 doporučení prezentace MgA. Naďa Moyzesová:
Hledali jsme ilustrátora pro vytvoření pracovních listů pro děti. Oslovilo nás portfolio a styl kresby paní Moyzesové. Rychle jsme se domluvili na zadání, termínu vyhotovení a ceně. Na práci paní Moyzesové oceňuji kromě uměleckého nadání skvělou komunikaci, rychlé zapracování našich připomínek a vyhotovení zakázky dle ujednaných podmínek. Svou ilustrací vnesla do pracovních listů hravost a vytvořila produkt, který děti zabaví během plavby na našich lodích. Děkuji moc!

Kateřina Krejsová

Prague Boats
Velmi příjemná práce – osobitý design. Naďu mohu jen doporučit.

Martin L.

Paní Moyzesová je skvělá ilustrátorka a designérka! Doporučuji ji proto, že dokáže okamžitě pochopit zadání, je pružná, reaguje rychle a její kresby jsou nádherné! Navíc umí dodržet slovo, je upřímná a dodá v termínu, čehož si nesmírně cením. Také není zbytečně drahá. Pokud bych měla známkovat jako ve škole, má 1 s hvězdičkou.

Pavlína Miltová

www.pmeduca.com
Velice profesionální spolupráce, jejímž obsahem byl návrh individuálního loga a grafická příprava souvisejících tiskovin k mé podnikatelské činnosti, a příprava logo-manuálu. Z více návrhů jsem si vybrala logo, které je obecně vnímáno jako velmi pěkné, výstižné, dobře charakterizující jak mou osobu, tak předmět podnikání. Spolupráce s paní Moyzesovou probíhala vstřícně, přesně, v dohodnuté formě, termínech i cenách. Velmi doporučuji.

Dana Veselská

DPIA auditor, Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Perfektní domluva, spolehlivost, vynikající spolupráce a výsledek. Nádhera, děkuji moc.

Lucie Tomašková

JUST CS vedouci prodeje
tomaskova.justnahrin.cz ~ justlutomaskova@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS