Doporučení z první ruky

MgA. Naďa Moyzesová — grafická designérka a ilustrátorka


Zobrazuji č. 21-25 z celkem 25 doporučení

Hledali jsme ilustrátora pro vytvoření pracovních listů pro děti. Oslovilo nás portfolio a styl kresby paní Moyzesové. Rychle jsme se domluvili na zadání, termínu vyhotovení a ceně. Na práci paní Moyzesové oceňuji kromě uměleckého nadání skvělou komunikaci, rychlé zapracování našich připomínek a vyhotovení zakázky dle ujednaných podmínek. Svou ilustrací vnesla do pracovních listů hravost a vytvořila produkt, který děti zabaví během plavby na našich lodích. Děkuji moc!

Kateřina Krejsová
Prague Boats

Velmi příjemná práce – osobitý design. Naďu mohu jen doporučit.

Martin L.

Paní Moyzesová je skvělá ilustrátorka a designérka! Doporučuji ji proto, že dokáže okamžitě pochopit zadání, je pružná, reaguje rychle a její kresby jsou nádherné! Navíc umí dodržet slovo, je upřímná a dodá v termínu, čehož si nesmírně cením. Také není zbytečně drahá. Pokud bych měla známkovat jako ve škole, má 1 s hvězdičkou.

Pavlína Miltová
www.pmeduca.com

Velice profesionální spolupráce, jejímž obsahem byl návrh individuálního loga a grafická příprava souvisejících tiskovin k mé podnikatelské činnosti, a příprava logo-manuálu. Z více návrhů jsem si vybrala logo, které je obecně vnímáno jako velmi pěkné, výstižné, dobře charakterizující jak mou osobu, tak předmět podnikání. Spolupráce s paní Moyzesovou probíhala vstřícně, přesně, v dohodnuté formě, termínech i cenách. Velmi doporučuji.

Dana Veselská
DPIA auditor, Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Perfektní domluva, spolehlivost, vynikající spolupráce a výsledek. Nádhera, děkuji moc.

Lucie Tomašková
JUST CS vedouci prodeje
tomaskova.justnahrin.cz justlutomaskova@seznam.cz