Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Naďa Moyzesová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

MgA. Naďa Moyzesová — grafická designérka a ilustrátorka

Zobrazuji č. 2125 z celkem 25 doporučení prezentace MgA. Naďa Moyzesová:
Velmi příjemná práce – osobitý design. Naďu mohu jen doporučit.

Martin L.

Paní Moyzesová je skvělá ilustrátorka a designérka! Doporučuji ji proto, že dokáže okamžitě pochopit zadání, je pružná, reaguje rychle a její kresby jsou nádherné! Navíc umí dodržet slovo, je upřímná a dodá v termínu, čehož si nesmírně cením. Také není zbytečně drahá. Pokud bych měla známkovat jako ve škole, má 1 s hvězdičkou.

Pavlína Miltová

www.pmeduca.com
Velice profesionální spolupráce, jejímž obsahem byl návrh individuálního loga a grafická příprava souvisejících tiskovin k mé podnikatelské činnosti, a příprava logo-manuálu. Z více návrhů jsem si vybrala logo, které je obecně vnímáno jako velmi pěkné, výstižné, dobře charakterizující jak mou osobu, tak předmět podnikání. Spolupráce s paní Moyzesovou probíhala vstřícně, přesně, v dohodnuté formě, termínech i cenách. Velmi doporučuji.

Dana Veselská

DPIA auditor, Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Perfektní domluva, spolehlivost, vynikající spolupráce a výsledek. Nádhera, děkuji moc.

Lucie Tomašková

JUST CS vedouci prodeje
tomaskova.justnahrin.cz ~ justlutomaskova@seznam.cz
Naďa propůjčila mému e-booku kompletní grafickou podobu. Vytvořila 20 barevných ilustrací, layout i sazbu. Z výsledku mám velkou radost. Na Nadě si vedle jejích vysokých řemeslných kvalit cením spolehlivosti (termín dokončení jsem nemusel nijak urgovat) a v neposlední řadě velké trpělivosti a laskavosti. Byl jsem totiž poměrně náročný na provedení ilustrací, které musely velmi úzce korespondovat s textem. Až budu v budoucnu zase potřebovat pomoc grafika, vím, na koho se obrátit.

Jaromír Czmero

lektor a překladatel němčiny
www.czmero.cz/cs/jak-na-rody-podstatnych… ~ nemcina@czmero.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS