Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Naďa Moyzesová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Naďa Moyzesová — grafická designérka a ilustrátorka

Zobrazuji č. 110 z celkem 25 doporučení prezentace MgA. Naďa Moyzesová:
Naďa propůjčila mému e-booku kompletní grafickou podobu. Vytvořila 20 barevných ilustrací, layout i sazbu. Z výsledku mám velkou radost. Na Nadě si vedle jejích vysokých řemeslných kvalit cením spolehlivosti (termín dokončení jsem nemusel nijak urgovat) a v neposlední řadě velké trpělivosti a laskavosti. Byl jsem totiž poměrně náročný na provedení ilustrací, které musely velmi úzce korespondovat s textem. Až budu v budoucnu zase potřebovat pomoc grafika, vím, na koho se obrátit.

Jaromír Czmero

lektor a překladatel němčiny
www.czmero.cz/cs/jak-na-rody-podstatnych… ~ nemcina@czmero.cz
Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D.
Spolupráce s paní Naďou mi vlila nový elán do mého projektu. Naprosto vystihla atmosféru elektronické knihy, která slouží jako skripta k workshopům. Říkala jsem si, že bych chtěla mít ta nejkrásnější skripta pod sluncem. A díky Nadině smyslu pro barvy a jemnost je prostě mám. Perfektní jednání, komunikace, termíny dodání. Mohu jen doporučit! Moc děkuji, Nadi, a těším se na další spolupráci!

Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D.

fyzioterapeutka a lektorka seminářů zaměřených na prožitek pohybu
Paní Moyzesovou jsem oslovila asi před pěti lety a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Připravuje pro nás kompletní čtvrtletní časopis pro děti. Kromě toho, že je velmi dobrá grafička a ilustrátorka, je také velká profesionálka – rychlá a vstřícná. Pokud dáme přesné zadání, splní jej na 100 %. Pokud Nadě necháme volnou ruku, připraví naprosto perfektně celý časopis úplně sama. Navíc je velmi nápaditá a ke každému číslu přistupuje s energií sobě vlastní a vždy jej posune o kus dál. Je velmi spolehlivá a pohodová. A není nepodstatné, že má i rozumné ceny. Doporučuji!

Klára Šimicová

Coloseum Restaurants – Pizza Coloseum
www.coloseum.cz ~ klara.simicova@coloseum.cz ~ 608 215 454
S paní Moyzesovou spolupracujeme již čtyři roky a jsme rádi, že jsme našli právě ji. Oceňuji, že umí dobře naslouchat co klient potřebuje a poté připravit profesionální řešení, které splňuje zadání. Je vždy ochotná poradit a konzultovat aspekty, které se zadáním souvisí, ráda pomůže i v širších souvislostech, například při práci s tiskárnou. Velmi si cením také toho, že dodržuje termíny a je na ní plně spolehnutí. A v neposlední řadě si účtuje velmi férovou cenu.

Antonín Šubrt

Didactive Plus s.r.o. – pomůcky pro výuku na prvním stupni ZŠ
www.didactive.cz ~ antonin.subrt@didactive.cz ~ 724 124 484
Spolupracujeme s paní Naďou Moyzesovou již bezmála pět let a za tuto dobu jsme všechny naše grafické projekty dofinalizovali k absolutní spokojenosti. Díky její kreativitě, ochotě a časové flexibilitě se podařilo pokořit záludné zakázky i šibeniční termíny. Děkujeme!

A. Poláčková

Dendrit Consulting, s.r.o. – PR agentura s širokým portfoliem klientů a dlouholetou zkušeností v oboru mediální komunikace
www.dendrit.cz
S paní Naďou Moyzesovou spolupracujeme již třetí rok k naší naprosté spokojenosti. Oceňujeme velmi profesionální přístup, ochotu a vstřícnost. Pro paní Naďu není nic nemožné a její velmi vkusné a krásné materiály oceňují především naši klienti. Spolupráci s ní můžeme opravdu doporučit.

Alena Koubková

provozovatelka síťě škol 2plus2 matematika
www.2plus2matematika.cz ~ alena.koubkova@post.cz ~ 724 018 645
Paní Moyzesovou jsme oslovili v červenci 2014. Prvním společným projektem byla informační brožura, která dopadla víc než skvěle. Mimo výborné grafické nápady jsme na spolupráci s Naďou ocenili zejména příjemnou komunikaci, vstřícnost a rychlost. Pokud hledáte dobrého grafika, paní Moyzesovou rozhodně doporučujeme.

Magdaléna Hladká

Literární akademie
magdalena.hladka@art-campus.cz ~ 737 007 410
S grafičkou Naďou Moyzesovou se nám v redakci pracuje velice dobře. Jakmile převezme zadání, pustí se do práce. Vždy je na příjmu. Cokoli potřebujeme dodatečně opravit, opraví a dobře odvedenou práci odevzdá v termínu. I proto jsme s ní spolupracovali již na deseti knihách.

Petra Bartíková

literární redaktorka B4U Publishing
petra.bartikova@albatrosmedia.cz ~ 731 613 898
Naďa Moyzesová je spolehlivá profesionálka, která dokáže přijít s kreativními nápady. Využil jsem její služby (grafika obálky, vnitřní grafika a sazba) při tvorbě knihy Psychologie ovlivňování: 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti. Protože jsem s její prací maximálně spokojen, využiji jejích služeb i v budoucnu a doporučuji ji všem, kteří to s grafikou myslí vážně.

Vít Prokůpek

profesionální vyjednavač, autor, lektor a konzultant
www.VitProkupek.cz
S paní Naďou Moyzesovou spolupracuji už více než rok. Spolupráce je velmi příjemná, přínosná a vždy na profesionální úrovni. Navrhovala pro mě firemní logotyp a obalový materiál a také logotyp a celý vizuální vzhled mé nové prodejny, včetně firemních tiskovin, webu a novoročenek. Vždy jsem byl nadšen již z prvních návrhů, které vždy byly dle mých představ. Paní Naďu Moyzesovou mohu vřele všem doporučit.

Jaroslav Bocek

Pet Shop Orlová
jabocek@gmail.com ~ 602 289 804
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS