Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Natálie Lorencová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Natálie Lorencová — konzultantka PR a interní komunikace, event manažerka a organizátorka programu Zdravá firma

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Natálie Lorencová:
Paní Natalii mohu upřímně doporučit. Své práci rozumí, má správné kontakty na správné lidi, dodržuje termíny. Naší firmě prokázala skvělou službu.

Lucie Tuckova

Pracovitost, profesionalita, flexibilita, výborná komunikace. Natálie je pro mě spolehlivou byznys partnerkou a poradkyní v jednom. Její školení krizové komunikace je svižné a přitom hutné. Její organizační schopnosti a zkušenosti v event managementu přímo fenomenální. Díky ní vím, že investice do PR se vyplatí.

Michaela Zdvihalová

advokátka
michaela.zdvihalova@akzdvihalova.cz ~ 602 686 337
Paní Natálie Lorencová nám velmi pomohla s naší tiskovou konferencí ve věci Kauzy Lidový dům konanou dne 18.6.2019 v Praze, přenášenou přenosem ČT 24, internetovými TV, a pokrývanou všemi hlavními českými deníky. Velmi si ceníme jejího lidského a naprosto profesionálního přístupu jak v přípravě TK, tak při jejím moderování. Vřele doporučuji. Byla nám velkou oporou a pomocí.

Mgr. Veronika Altnerová

za dědice JUDr. Zdeňka Altnera
www.altner-cssd.cz ~ advokatka@altnerova.cz ~ 603 215 433
Kolegyně Natálie Lorencová byla mnoho let naší oporou v pozici brand PR a dále při spolupráci na firemních projektech a eventech. Vždy jsem velmi oceňoval velké nasazení, široký záběr spolupráce v oblastech PR podpory našich značek. Perfektní zajištění tiskových konferencí, komunikace produktů a zejména produktových novinek směrem k novinářům, médiím a agenturám, vše bylo ze strany Natálie vždy dokonale připravené a zajištěné. Dále jsme vždy oceňovali i kreativní nápady při zajišťování firemních eventů a projektů. Velmi úspěšný byl projekt Henkel Stardance, obdoba známého televizního projektu pro zaměstnance firmy. Dále celá řada výborně připravených vánočních večírků či jiných firemních outdoorových akcí. Ve spolupráci s Natálií jsem vždy vysoce hodnotil spolehlivost, maximální nasazení, dodržování zadaných termínů i koordinační schopnosti. Skvělý osobní přístup, empatii a chladnou hlavu v krizových momentech a při práci pod tlakem. V pracovním nasazení vždy podřizovala osobní zájmy firemním prioritám s vysokou mírou loajality a týmovým duchem. Vřele doporučuji Natálii Lorencovou pro jakoukoliv spolupráci v oblastech PR, organizace a zajištění eventů a jiných firemních projektů.

Ales Pastorek

dlouholetý kolega ve firmě Henkel
pastorek.ales@gmail.com ~ 734 858 613
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS