Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Natálie Lorencová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Natálie Lorencová — konzultantka PR a interní komunikace, event manažerka a organizátorka programu Zdravá firma

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Mgr. Natálie Lorencová:
Spolupráci s Natálii v oblasti interní komunikace mohu upřímně doporučit. Své práci rozumí, má správné kontakty na správné lidi, dodržuje termíny. Skvěle proběhla i naše spolupráce na PR podpoře mých knižních titulů „Dívka s vůní manga“ a „Sebelhářka“.

Lucie Tučková

manažerka interní komunikace, spisovatelka, autorka 4 knižních titulů
www.viktoriebeso.cz ~ hrdinova.lucie@seznam.cz
Pracovitost, profesionalita, flexibilita, výborná komunikace. Natálie je pro mě spolehlivou byznys partnerkou a poradkyní v jednom. Její školení krizové komunikace je svižné a přitom hutné. Její organizační schopnosti a zkušenosti v event managementu přímo fenomenální. Díky ní vím, že investice do PR se vyplatí.

Michaela Zdvihalová

advokátka
michaela.zdvihalova@akzdvihalova.cz ~ 602 686 337
Paní Natálie Lorencová nám velmi pomohla s naší tiskovou konferencí ve věci Kauzy Lidový dům konanou dne 18.6.2019 v Praze, přenášenou přenosem ČT 24, internetovými TV, a pokrývanou všemi hlavními českými deníky. Velmi si ceníme jejího lidského a naprosto profesionálního přístupu jak v přípravě TK, tak při jejím moderování. Vřele doporučuji. Byla nám velkou oporou a pomocí.

Mgr. Veronika Altnerová

za dědice JUDr. Zdeňka Altnera
www.altner-cssd.cz ~ advokatka@altnerova.cz ~ 603 215 433
Kolegyně Natálie Lorencová byla mnoho let naší oporou v pozici brand PR a dále při spolupráci na firemních projektech a eventech. Vždy jsem velmi oceňoval velké nasazení, široký záběr spolupráce v oblastech PR podpory našich značek. Perfektní zajištění tiskových konferencí, komunikace produktů a zejména produktových novinek směrem k novinářům, médiím a agenturám, vše bylo ze strany Natálie vždy dokonale připravené a zajištěné. Dále jsme vždy oceňovali i kreativní nápady při zajišťování firemních eventů a projektů. Velmi úspěšný byl projekt Henkel Stardance, obdoba známého televizního projektu pro zaměstnance firmy. Dále celá řada výborně připravených vánočních večírků či jiných firemních outdoorových akcí. Ve spolupráci s Natálií jsem vždy vysoce hodnotil spolehlivost, maximální nasazení, dodržování zadaných termínů i koordinační schopnosti. Skvělý osobní přístup, empatii a chladnou hlavu v krizových momentech a při práci pod tlakem. V pracovním nasazení vždy podřizovala osobní zájmy firemním prioritám s vysokou mírou loajality a týmovým duchem. Vřele doporučuji Natálii Lorencovou pro jakoukoliv spolupráci v oblastech PR, organizace a zajištění eventů a jiných firemních projektů.

Ales Pastorek

dlouholetý kolega ve firmě Henkel
pastorek.ales@gmail.com ~ 734 858 613
Paní Natálku všem vřele doporučuji! Je to velmi milá a sympatická žena, která ví o čem mluví. Doufám, že budu mít možnost absolvovat její další školení, ty peníze za to fakt stojí! :-)

Kristýna Gabalcová

Bagel Lounge & RÊVELTON HOTELS &APARTMENTS
gabalcova.k@gmail.com
Moc děkuji za workshop „Firemní časopis, který bude cílovka milovat“. Bylo to pro mě přínosné, trochu mi to nabouralo představu, kterou jsem měla, když jsem na workshop šla :) Nad všemi podněty ale chci přemýšlet a uvidím, jak projekt posunu dále. Zároveň networking byl super a jsem moc ráda, že jsem potkala Natálku i další účastnice. Líbilo se mi, že workshop byl hodně praktický a řešili se všechny naše projekty společně.

Sylva Vojtíšková

autorka blogu Rodina cestuje
www.rodinacestuje.cz
PR workshop „Jak zorganizovat akci a dát o ní vědět“ s Natálií byl mnohem lepší než jsem čekala. Překvapilo mě, jak obsáhlý a užitečný byl! Většina sdílených informací byla velice přínosná a zajímavá. Odnesla jsem si spoustu poznámek a dost reálný vhled do oblasti eventů a PR. Jediná věc, která mě trochu mrzí je, že to tak strašně rychle uteklo :) Kéž by všechny mé absolvované přednášky byly takové. Natálie má skvělý individuální přístup a snaží se workshop přizpůsobit potřebám každého účastníka. Doporučuji ji jako odborníka, u kterého získáte více než byste čekali :)

Lucie Gyertáková

VŠE Praha
lucie.gyertakova@gmail.com
Měla jsem možnost zúčastnit se programu Balancefest, který Natálie pořádá a mohu více než doporučit jak už program samotný, tak zároveň Balance days připravené na míru vaší firmě. Zaměstnanci jistě ocení nejen možnost začít pracovní den či týden formou zdravé snídaně a cvičení, ale už zájem že strany vedení společnosti jako takový. Natálie má kolem sebe tým profesionálů, kteří vám připraví tipy, jak se stravovat, co vylepšit, jak efektivně cvičit a odbourat stres či jiné blokace, které nás pak omezují nejen v práci, ale i v osobním životě. Dopřejte si takový komfort i vy sami sobě a svým kolegům.

Andrea Nováčková

společnost Baxter
Natálii Lorencovou doporučuji jako všestranného profesionála ve svém oboru, navíc je velmi lidská, empatická a dobře se dokáže přizpůsobit potřebám klienta. Mám s ní mnohaletou zkušenost v oblasti firemních eventů, kde nás několikrát svými zkušenostmi i kontakty zachránila.

Zuzana Paulíková

Office Manager
Mgr. Natálie Lorencová se pohybuje v oblasti PR a interní komunikace již mnoho let. Já osobně jsem měla to štěstí poznat paní Lorencovou na BalanceFestu a na dalších jejích seminářích a oceňuji především vstřícný přístup ke klientům, profesionalitu, znalost oboru, ale i originalitu a nápady, tipy a rady k tématu. Její služby jsou na té nejvyšší úrovni a mohu je jen doporučit.

Jitka Vindeman

Logistics Specialist
jitka.vindeman@gmail.com ~ 724 157 485
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS