Ing. Natálie Rumpala

copywriterka se specializací na sociální média

Status: přijímám zakázky s omezením Působnost: celá ČR; osobně Praha

Tvořím texty a obsah, který vhodně podtrhne klientskou práci a napomůže k dosažení vytyčených cílů. Pomohu vám se správou sociálních sítí i s otextováním webových stránek a e-shopu.

  • Copywriting – příprava článků se zaměřením na oblast zdravé výživy, cestování, technologií, módních trendů, doplňků stravy a dalších témat s ohledem na použitelnost a SEO.
  • Sociální sítě – založení firemního profilu a obsahová správa pro Facebook, Twitter, Instagram a LinkedIn, komunikace s fanoušky, analýzy a reporty, správa placených kampaní na Facebooku, tvorba jednoduché a jednotné grafiky.

Odborné vzdělání v oboru Ekonomika a právo v žurnalistice jsem získala na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava, kde jsem mj. několik let působila jako redaktorka fakultního časopisu Sokolská33.cz. Praktické zkušenosti jsem dále sbírala jako copywriter a správce sociálních sítí v mediální agentuře SABANERO, správce sociálních sítí a copywriter pro web gramotnosti.cz, asistentka produkce a externí redaktor v televizi NOE i jako praktikantka v Moravskoslezském deníku.

Zakládám si na rychlosti dodání sjednaných textů a kvalitě obsahu. Mou předností je proklientská empatie a používání testovacích nástrojů, aby obsah skutečně vedl k vytouženým cílům. Na volné noze podnikám už od roku 2016.

Ing. Natálie Rumpala
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Natálie Rumpala
Livornská 421
Praha 10
109 00
Mobil:733 750 077
Email:info@rumpala.cz
Web:www.rumpala.cz
Facebook:natalierumpala
Instagram:nattacz
LinkedIn:natalierumpala
Twitter:NattyRumpala
Messenger:rumpala
WhatsApp:420733750077
Účet:1484030015/3030
IČ:04860403 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

S Natálkou jsme se potkali již u mnoha projektů a vždy s ní byla radost spolupracovat. Oceňuji nejen kvalitu samotné práce (copywriting), ale také velmi zodpovědný přístup k práci, velkou míru interakce a v neposlední řadě 100% plnění dohodnutých deadline. Mohu tedy vřele doporučit.

Bc. Bronislav Markowicz
Bc. Bronislav Markowicz

online marketér se specializací na SEO