Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Natálie Rumpala

Ing. Natálie Rumpala

copywriterka se specializací na sociální média

Ing. Natálie Rumpala
Ing. Natálie Rumpala - logo

Tvořím texty a obsah, který vhodně podtrhne klientskou práci a napomůže k dosažení vytyčených cílů. Pomohu vám se správou sociálních sítí i s otextováním webových stránek a e-shopu.

  • Copywriting – příprava článků se zaměřením na oblast zdravé výživy, cestování, technologií, módních trendů, doplňků stravy a dalších témat s ohledem na použitelnost a SEO.
  • Sociální sítě – založení firemního profilu a obsahová správa pro Facebook, Twitter, Instagram a LinkedIn, komunikace s fanoušky, analýzy a reporty, správa placených kampaní na Facebooku, tvorba jednoduché a jednotné grafiky.

Odborné vzdělání v oboru Ekonomika a právo v žurnalistice jsem získala na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava, kde jsem mj. několik let působila jako redaktorka fakultního časopisu Sokolská33.cz. Praktické zkušenosti jsem dále sbírala jako copywriter a správce sociálních sítí v mediální agentuře SABANERO, správce sociálních sítí a copywriter pro web gramotnosti.cz, asistentka produkce a externí redaktor v televizi NOE i jako praktikantka v Moravskoslezském deníku.

Zakládám si na rychlosti dodání sjednaných textů a kvalitě obsahu. Mou předností je proklientská empatie a používání testovacích nástrojů, aby obsah skutečně vedl k vytouženým cílům. Na volné noze podnikám už od roku 2016.

Ukázky práce:

Příspěvek na profilu Simply Fitness z 28. 8. 2017Příspěvek na profilu Sophia Bohemia z 5. 8. 2017Příspěvek na profilu Sophia Bohemia z 20. 7. 20172. 1. 2020 | správa sociálních sítí7. 1. 2020 | správa sociálních sítí
Zobrazit všech 26 náhledů této galerie >

Status:

nepřijímám nové zakázky. Děkuji za pochopení

Působnost:

celá ČR; osobně Praha

Kategorie katalogu:

Vybrané texty a články

Kontaktní informace

Ing. Natálie Rumpala
Vratislavská 385/9
Praha 8
181 00
Mobil:733 750 077
Email:info@rumpala.cz
Web:www.rumpala.cz
Facebook:Facebook natalierumpala
LinkedIn:LinkedIn natalierumpala
Twitter:Twitter NattyRumpala
Účet:1484030015 / 3030
:04860403 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Bc. Michaela Nečasová
Nátálku znám z bývalého zaměstnání v mediální agentuře, kde pracovala jako copywriterka a později projektová manažerka. Dokáže se bravurně poprat s jakýmkoliv tématem a gramatiku zvládá na jedničku. Perfektně ovládá také organizaci práce, takže vždy 100% splní dohodnuté termíny. Pro klienta se snaží udělat vždy maximum. Její texty jsou čtivé, lehké, mnohdy okořeněné špetkou příjemného humoru.
copywriterka a správkyně sociálních sítí

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS