Ing. Natálie Rumpala

copywriterka se specializací na sociální média

Status: dovolená 14. 7. - 20. 7. 2024 (včetně) Působnost: celá ČR; osobně Praha

Vytvořím vám poutavé texty a obsah, které zaujmou vaše zákazníky na první pohled, udrží jejich pozornost a vyvolají touhu provést požadovanou akci. Pomohu vám také se správou vašich sociálních sítí i s placenými kampaněmi na nich.

  • Copywriting – příprava článků, textová tvorba newsletterů, texty do online kampaní, PR články, prodejní texty, texty na web.
  • Sociální sítě – obsahová tvorba pro Facebook, Instagram, LinkedIn a TikTok, komunikace s fanoušky, analýzy a reporty, správa placených kampaní.

Odborné vzdělání v oboru Ekonomika a právo v žurnalistice jsem získala na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava. Zde jsem mj. několik let působila jako redaktorka fakultního časopisu Sokolská33.cz.

Praktické zkušenosti na volné noze sbírám už od roku 2016 jako copywriterka a správkyně sociálních sítí.

Spoustu praxe jsem získala v mediální agentuře SABANERO. Dále jsem několik let pracovala jako externí správkyně sociálních sítí pro marketingové agentury AdLive, Hyphen a Stanovský Consulting & Marketing s.r.o. Během mých vysokoškolských let jsem si vyzkoušela práci také jako asistentka produkce a externí redaktorka v televizi NOE a jako praktikantka v Moravskoslezském deníku.

Zakládám si na spolehlivosti, rychlosti dodání a kvalitě obsahu. Mou předností je proklientská empatie a používání moderních nástrojů, aby obsah skutečně vedl k vašim vytouženým cílům.

Mezi mé klienty patří například QARA – Platforma pro realitní makléře, ČD – Telematika a.s., Kavárna Old House Café, WETYZO, AVANSO a další.

Stanete se i vy mým dalším klientem?

Ing. Natálie Rumpala
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Natálie Rumpala
Livornská 421
Praha 10
109 00
Mobil:733 750 077
Email:info@rumpala.cz
Web:www.rumpala.cz
LinkedIn:natalierumpala
Facebook:natalierumpala
Instagram:natalierumpala_marketacka
Messenger:rumpala
WhatsApp:420733750077
Účet:1484030015/3030
IČ:04860403 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Natálka je bezvadný copík, který vás nezklame. Není překvapením, když práci odevzdá před termínem a navíc s úsměvem na rtech. Jakožto její bývalá kolegyně ji můžu s klidným srdcem doporučit jejím budoucím klientům. Vím, že copywritingem žije a na výsledku to je znát.

Bc. Lucie Mynářová

copywriterka a markeťačka na sociální sítě