Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Rumpala — copywriterka se specializací na sociální média


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 48 doporučení

Nátálku znám z bývalého zaměstnání v mediální agentuře, kde pracovala jako copywriterka a později projektová manažerka. Dokáže se bravurně poprat s jakýmkoliv tématem a gramatiku zvládá na jedničku. Perfektně ovládá také organizaci práce, takže vždy 100% splní dohodnuté termíny. Pro klienta se snaží udělat vždy maximum. Její texty jsou čtivé, lehké, mnohdy okořeněné špetkou příjemného humoru.

Bc. Michaela Nečasová
copywriterka a správkyně sociálních sítí
michaelanecasova.cz info@michaelanecasova.cz 776 218 567
Bc. Bronislav Markowicz

S Natálkou jsme se potkali již u mnoha projektů a vždy s ní byla radost spolupracovat. Oceňuji nejen kvalitu samotné práce (copywriting), ale také velmi zodpovědný přístup k práci, velkou míru interakce a v neposlední řadě 100% plnění dohodnutých deadline. Mohu tedy vřele doporučit.

Bc. Bronislav Markowicz
online marketér se specializací na SEO
Bc. Lucie Mynářová

Natálka je bezvadný copík, který vás nezklame. Není překvapením, když práci odevzdá před termínem a navíc s úsměvem na rtech. Jakožto její bývalá kolegyně ji můžu s klidným srdcem doporučit jejím budoucím klientům. Vím, že copywritingem žije a na výsledku to je znát.

Bc. Lucie Mynářová
copywriterka a markeťačka na sociální sítě

Spolupracujeme s Natálkou jako se správkyní sociálních sítí v rámci projektu zacíleného na středoškolské studenty. A i když s touto cílovou skupinou před námi neměla zkušenost, zhostila se úkolu s velikou chutí a drivem. Při práci postupuje velice organizovaně a pragmaticky. Se zpětnou vazbou pracuje velmi svědomitě a spolehlivě a ochotně dotáhne do finiše každý nápad. Dodržování termínů a příjemné jednání snad ani nemusím zmiňovat. Je opravdu radost s ní spolupracovat.

Mgr. Markéta Paráčková
copywriterka a projektová manažerka se zaměřením na HR marketing a employer branding
mar.parackova@gmail.com
Ing. František Rajtmajer

Natálie mi pomohla aktualizovat a učesat texty na webu rajtmajer.cz. S její prací jsem velmi spokojen. Jednak připravila texty přesně dle mého zadání a představ, ale hlavně dodržela domluvený termín a cenu. Vážím si také rychlého odbavení korektur.

Ing. František Rajtmajer
webový analytik a PPC specialista

S prací copywriterky paní Ing. Natálie Rumpala jsme byli maximálně spokojeni. Profesionální a současně velmi milý přístup, a hlavně skvělá práce! Výborné texty na přání dle našich instrukcí, dodané ještě před domluveným termínem! Spolehlivost, profesionalita, serióznost a perfektní komunikace. Vřele doporučuji!

Josef Tichý
poskytovatel amerických hypoték bez registrů a poplatků
www.doubleinformation.cz

Natálka je velmi šikovná. Pro nás dělá copywriting a pomáhá nám s web marketingem. Těžko pár slovy popsat člověka, který čas strávený na vaší zakázce reportuje na minuty poctivě. Pracuje velmi rychle, kvalitně a nic není nemožné. Vyzdvihl bych především kvalitu a čtivost jejích článků. Jako zadavatel musím kritizovat to, co napíše. Ovšem v drtivé většině případů to překonává mé vlastní představy. Články jsou čtivé a dle vaší volby buď profesionální či zábavné. Tak či tak i u odborných témat vždy dodrží pointu, jež chcete a přesto je každý kus její práce originál. Za Effective Fitness Training musím Natálku doporučit. Určitě nebudete zklamáni.

Martin Barna
zakladatel Effective Fitness Training
www.eftm.cz fitness.barna@gmail.com 603 229 831

S paní Rumpala spolupracujeme již několikerý měsíc, a to zejména na správě facebookových profilů našich klientů. Se zpracováváním příspěvků a se stylem práce jsme byli hned od začátku velmi spokojeni. Už v prvních chvílích totiž velice dobře pochopila představu našich klientů a dokázala ji chytře a kreativně aplikovat do praxe. Každý měsíc navíc doplňuje správu profilů velmi detailním reportingem, kterým pomůže i úplnému laikovi. Spolupráci na správě facebookových profilů vřele doporučuji.

Natálka je bezvadný pracant. Spolupracovat jsme měly tu čest v reklamní agentuře SABANERO, kde jsem byla její přímou nadřízenou. Každý úkol splnila vždy v předstihu, nic pro ni nebylo nemožné. Pokaždé se snažila maximálně splnit klientova přání a nikdy nenechala práci napůl nedodělanou. S Natálkou se mi strašně dobře spolupracovalo a určitě se vám s ní bude spolupracovat stejně pohodově. Pokud hledáte schopného a hlavně super rychlého copíka či správce sociálních sítí, právě jste na něj narazili!

Tereza M.

Slečnu inženýrku Rumpala jsem kontaktovala zhruba před dvěma měsíci. V tu dobu jsme hledali copywritera pro náš finanční magazín. Naše požadavky byly celkem jednoduché – pravidelná tvorba finančních článků za přijatelnou cenu. Ač jsem si myslela, že takových lidí bude spousta, bylo pro nás poměrně náročné někoho takového najít. S paní Rumpala se ale všechny problémy rozplynuly. S podobou jejích článků jsme maximálně spokojeni, termíny dodání plní s vojenskou přesností a množství odvedené práce nám plně vyhovuje. Paní proto můžeme s čistým svědomím doporučit i ostatním firmám, které zrovna hledají nějakého pisálka.

Aneta Chmelařová
www.maximoney.cz