Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Rumpala — copywriterka se specializací na sociální média


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 49 doporučení

Martin Barna

Špičkový člověk na marketing a efektivní nastavení reklam na Facebooku. S Natálkou už spolupracuji několik let a nikdy bych neměnil. Pochopíte až vyzkoušíte :) Doporučuji!

Martin Barna
výživový kouč a fitness trenér se zaměřením na hubnutí, nabírání svalů a zvýšení sportovního výkonu

Nátálku znám z bývalého zaměstnání v mediální agentuře, kde pracovala jako copywriterka a později projektová manažerka. Dokáže se bravurně poprat s jakýmkoliv tématem a gramatiku zvládá na jedničku. Perfektně ovládá také organizaci práce, takže vždy 100% splní dohodnuté termíny. Pro klienta se snaží udělat vždy maximum. Její texty jsou čtivé, lehké, mnohdy okořeněné špetkou příjemného humoru.

Bc. Michaela Nečasová
copywriterka a správkyně sociálních sítí
michaelanecasova.cz info@michaelanecasova.cz 776 218 567
Bc. Bronislav Markowicz

S Natálkou jsme se potkali již u mnoha projektů a vždy s ní byla radost spolupracovat. Oceňuji nejen kvalitu samotné práce (copywriting), ale také velmi zodpovědný přístup k práci, velkou míru interakce a v neposlední řadě 100% plnění dohodnutých deadline. Mohu tedy vřele doporučit.

Bc. Bronislav Markowicz
online marketér se specializací na SEO

Natálka je bezvadný copík, který vás nezklame. Není překvapením, když práci odevzdá před termínem a navíc s úsměvem na rtech. Jakožto její bývalá kolegyně ji můžu s klidným srdcem doporučit jejím budoucím klientům. Vím, že copywritingem žije a na výsledku to je znát.

Bc. Lucie Mynářová
copywriterka a markeťačka na sociální sítě
www.luciekocurova.cz copy@luciekocurova.cz

Spolupracujeme s Natálkou jako se správkyní sociálních sítí v rámci projektu zacíleného na středoškolské studenty. A i když s touto cílovou skupinou před námi neměla zkušenost, zhostila se úkolu s velikou chutí a drivem. Při práci postupuje velice organizovaně a pragmaticky. Se zpětnou vazbou pracuje velmi svědomitě a spolehlivě a ochotně dotáhne do finiše každý nápad. Dodržování termínů a příjemné jednání snad ani nemusím zmiňovat. Je opravdu radost s ní spolupracovat.

Mgr. Markéta Paráčková
copywriterka a projektová manažerka se zaměřením na HR marketing a employer branding
mar.parackova@gmail.com

Natálie mi pomohla aktualizovat a učesat texty na webu rajtmajer.cz. S její prací jsem velmi spokojen. Jednak připravila texty přesně dle mého zadání a představ, ale hlavně dodržela domluvený termín a cenu. Vážím si také rychlého odbavení korektur.

Ing. František Rajtmajer
webový analytik
www.rajtmajer.cz frantisek@rajtmajer.cz 732 757 452

S prací copywriterky paní Ing. Natálie Rumpala jsme byli maximálně spokojeni. Profesionální a současně velmi milý přístup, a hlavně skvělá práce! Výborné texty na přání dle našich instrukcí, dodané ještě před domluveným termínem! Spolehlivost, profesionalita, serióznost a perfektní komunikace. Vřele doporučuji!

Josef Tichý
poskytovatel amerických hypoték bez registrů a poplatků
www.doubleinformation.cz

Natálka je velmi šikovná. Pro nás dělá copywriting a pomáhá nám s web marketingem. Těžko pár slovy popsat člověka, který čas strávený na vaší zakázce reportuje na minuty poctivě. Pracuje velmi rychle, kvalitně a nic není nemožné. Vyzdvihl bych především kvalitu a čtivost jejích článků. Jako zadavatel musím kritizovat to, co napíše. Ovšem v drtivé většině případů to překonává mé vlastní představy. Články jsou čtivé a dle vaší volby buď profesionální či zábavné. Tak či tak i u odborných témat vždy dodrží pointu, jež chcete a přesto je každý kus její práce originál. Za Effective Fitness Training musím Natálku doporučit. Určitě nebudete zklamáni.

Martin Barna
zakladatel Effective Fitness Training
www.eftm.cz fitness.barna@gmail.com 603 229 831

S paní Rumpala spolupracujeme již několikerý měsíc, a to zejména na správě facebookových profilů našich klientů. Se zpracováváním příspěvků a se stylem práce jsme byli hned od začátku velmi spokojeni. Už v prvních chvílích totiž velice dobře pochopila představu našich klientů a dokázala ji chytře a kreativně aplikovat do praxe. Každý měsíc navíc doplňuje správu profilů velmi detailním reportingem, kterým pomůže i úplnému laikovi. Spolupráci na správě facebookových profilů vřele doporučuji.

Natálka je bezvadný pracant. Spolupracovat jsme měly tu čest v reklamní agentuře SABANERO, kde jsem byla její přímou nadřízenou. Každý úkol splnila vždy v předstihu, nic pro ni nebylo nemožné. Pokaždé se snažila maximálně splnit klientova přání a nikdy nenechala práci napůl nedodělanou. S Natálkou se mi strašně dobře spolupracovalo a určitě se vám s ní bude spolupracovat stejně pohodově. Pokud hledáte schopného a hlavně super rychlého copíka či správce sociálních sítí, právě jste na něj narazili!

Tereza M.