Doporučení z první ruky

Mgr. Nikol Ščípová — korektorka českých textů a copywriterka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Ing. Daniel Šácha

Na spolupráci s Nikol oceňuji hlavně dvě věci: profesionalitu a rychlost. Nejenže opraví a najde nedostatky textu, vždy ale dbá na to, aby své zásahy vysvětlila a pomohla vám se jich příště vyvarovat. A to vnímám jako skvělý benefit. Naše spolupráce mě vždy bavila, komunikace byla příjemná a bez problému. Pokud hledáte výbornou korektorku a autorku textů, můžu za sebe Nikol vřele doporučit.

Ing. Daniel Šácha
copywriter a rešeršér
Luboš Moravec

S Nikol spolupracuji při tvorbě textů prezentací pro portál Na volné noze. Ke každému zadání přistupuje pečlivě, kreativně si hraje se slovy, výsledek je vždy perfektní. A protože je zároveň korektorka, texty už při následných evaluacích netřeba gramaticky, pravopisně ani stylisticky upravovat. Zásadní je pro mě i to, že každý termín je pro ni svatý – vlastně většinu hotové práce dodává ještě před termínem. S Nikol se mi pracuje moc dobře, věřím, že bude i vám :)

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Robert Vlach

Nikol Ščípovou mohu na základě dlouhodobé spolupráce jako korektorku češtiny vřele doporučit. Je rychlá, precizní a její návrhy jdou často za hranice běžných gramatických korekcí, vidí-li prostor pro opravu stylistiky či zvýšení srozumitelnosti textu. Pravidla naší mateřštiny ovládá dokonale, rozhodně mnohem lépe než já. Tohle je vaše korektorka snů!

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze