Mgr. Nikol Ščípová

korektorka českých textů a copywriterka

Provádím korektury češtiny a píši texty, které ve vás spustí tu správnou vlnu emocí. Se slovy se dá čarovat, a já je pro vás vymazlím do posledního detailu.

  • Korektury – opravím vaše texty po stránce pravopisné, gramatické i stylistické. Jako správná korektorka provedu tři čtení, aby nám žádná chyba neutekla.
  • Copywriting a copyediting – vymyslím pro vás reklamní články, popisky, slogany, facebookové nebo instagramové příspěvky, které se neminou účinkem. Baví mě psát o cestování, kultuře, umění a literatuře, ale když budu mít dobré podklady, poperu se s čímkoliv. Ráda vyladím také vaše stávající texty.

Jelikož mě vášeň pro text odmala neopouštěla, rozhodla jsem se vystudovat bohemistiku na Masarykově univerzitě v Brně. Už během studií jsem začala psát popisky destinací pro Cestolino.cz, dosud působím jako copywriterka prezentací a korektorka blogu portálu Na volné noze. Po škole jsem nastoupila do marketingového oddělení firmy JK Education, kde se věnuji emailingu, správě Instagramu a facebookových stránek. Pro společnost Ofigo jsem dělala korekturu 1. vydání knihy Jak založit vlastní firmu.

Mgr. Nikol Ščípová

Kontakty

Mgr. Nikol Ščípová
Příční 1805
Slavkov u Brna (Jihomoravský kraj)
684 01

Doporučení
z první ruky

Na spolupráci s Nikol oceňuji hlavně dvě věci: profesionalitu a rychlost. Nejenže opraví a najde nedostatky textu, vždy ale dbá na to, aby své zásahy vysvětlila a pomohla vám se jich příště vyvarovat. A to vnímám jako skvělý benefit. Naše spolupráce mě vždy bavila, komunikace byla příjemná a bez problému. Pokud hledáte výbornou korektorku a autorku textů, můžu za sebe Nikol vřele doporučit.

Ing. Daniel Šácha
Ing. Daniel Šácha

copywriter a rešeršér