Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Nikol Ščípová

Mgr. Nikol Ščípová

korektorka českých textů a copywriterka

Mgr. Nikol Ščípová

Provádím korektury češtiny a píši texty, které ve vás spustí tu správnou vlnu emocí. Se slovy se dá čarovat, a já je pro vás vymazlím do posledního detailu.

  • Korektury – opravím vaše texty po stránce pravopisné, gramatické i stylistické. Jako správná korektorka provedu tři čtení, aby nám žádná chyba neutekla.
  • Copywriting a copyediting – vymyslím pro vás reklamní články, popisky, slogany, facebookové nebo instagramové příspěvky, které se neminou účinkem. Baví mě psát o cestování, kultuře, umění a literatuře, ale když budu mít dobré podklady, poperu se s čímkoliv. Ráda vyladím také vaše stávající texty.

Jelikož mě vášeň pro text odmala neopouštěla, rozhodla jsem se vystudovat bohemistiku na Masarykově univerzitě v Brně. Už během studií jsem začala psát popisky destinací pro Cestolino.cz, dosud působím jako copywriterka prezentací a korektorka blogu portálu Na volné noze. Po škole jsem nastoupila do marketingového oddělení firmy JK Education, kde se věnuji emailingu, správě Instagramu a facebookových stránek. Pro společnost Ofigo jsem dělala korekturu 1. vydání knihy Jak založit vlastní firmu.

Ukázky práce:

Příspěvek pro sociální sítě / na Facebook profil JK EducationPříspěvek pro sociální sítě / na Facebook profil JK EducationPříspěvek pro sociální sítě / na Facebook profil American Academy in PraguePříspěvek pro sociální sítě / na Instagram profil American Academy in BrnoTexty pro web American Academy
Zobrazit všech 13 náhledů této galerie >

Status:

dočasně nepřijímá zakázky

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Nikol Ščípová
Příční 1805
Slavkov u Brna (Jihomoravský kraj)
684 01
Email:nikol.scipova@gmail.com
Messenger:Facebook Messenger nikoldrozdova

Doporučení z první ruky

Ing. Daniel Šácha
Na spolupráci s Nikol oceňuji hlavně dvě věci: profesionalitu a rychlost. Nejenže opraví a najde nedostatky textu, vždy ale dbá na to, aby své zásahy vysvětlila a pomohla vám se jich příště vyvarovat. A to vnímám jako skvělý benefit. Naše spolupráce mě vždy bavila, komunikace byla příjemná a bez problému. Pokud hledáte výbornou korektorku a autorku textů, můžu za sebe Nikol vřele doporučit.
copywriter a rešeršér

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS