Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Nikola Bogdanovič > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Nikola Bogdanovič — grafický designér se zaměřením na marketing a branding

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Nikola Bogdanovič:
Spolupráce byla velmi příjemná. Pan Bogdanovič vyhověl všem mým požadavkům, trpělivě dolaďoval všechny potřebné úpravy, projevoval i vlastní iniciativu, navrhoval vylepšení a s výsledkem projektu jsem VELMI spokojen. Velké plus pro mě byla aktivní komunikace, reakce na všechny připomínky a dodržení všech slíbených termínů. Určitě jeho služby vřele doporučuji a rád se opět na Nikolu obrátím (už na třetí projekt).

Lukáš Blažčík

Přínosná konzultace nás přesvědčila pro najmutí pana Bogdanoviče. Postupoval zcela odlišným způsobem – rozebral naše potřeby, cílové skupiny, styl komunikace, navrhl dva způsoby řešení a výsledek byl perfektní, včetně vysvětlení významu jak logo i identita vznikla, jaký má význam a jak bude fungovat. Také děkuji za upřímně jednání. Perfektní spolupráce, děkuji.

Tomáš Březina

Skvělá spolupráce! Pan Bogdanovič nejenže udělal úžasné logo, ale i dokázal profesionálně poradit ohledně designu a barvy pro potřeby marketingu. Také byl velmi nápomocný při dodatečných žádostech. Přímá a rychlá komunikace, vysoká kvalita zpracování, profesionální přístup od začátku až do konce. Jednoznačně doporučuji!

Veronika Košíková

Vynikající práce dodavatele. Pan Bogdanovič zcela přesně, rychle a precizně ztvárnil naše představy. Mohu pouze doporučit.

Milan Kozák

Skvělá spolupráce, výsledek předčil moje nejnáročnější očekávání, mohu jen doporučit.

Viktor Ornst

Velmi profesionální a osobní přístup. Logo, které jsem si nechal vytvořit je nejen krásné, ale má i osobní a psychologickou rovinu.

Lukáš Vereš

S panem Bogdanovičem se spolupracuje skvěle, rychlá komunikace, ochota a invence. V budoucnu ho rád oslovím i s jinými projekty.

Jaromír Sajdl

Po rychlém nástupu na trh realizačních firem jsme potřebovali něco, co nás bude prezentovat. Firemní identita, kterou spolupráce s Nikolou Bogdanovičem začala, nás přesvědčila o jeho kvalitách. Nejenže se skvěle vyzná v problematice, ale hýří skvělými nápady a v průběhu tvorby dává průběžný feedback o fázi projektu. Tyto schopnosti pana Bogdanoviče nás přesvědčily, že právě on je ten správný i pro tvorbu našeho webu, který má oslovit stávající a přivést nové klienty

Jakub Hodík

jednatel RapidWork, s.r.o.
www.rapidwork.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS