Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Nikola Kaplan > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Nikola Kaplan — grafická designérka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 24 doporučení prezentace Nikola Kaplan:
Pro grafickou tvorbu vánočního přání pro naše klienty jsem nemusela dlouho váhat komu jej zadat. Paní Nikola byla jasná volba, jelikož jsem s ní v minulosti už spolupracovala, tak jsem se s důvěrou obrátila na ni. Výsledek byl opět rychlý, perfektní a dokonalý. Proto mohu všem doporučit.

Iva Sedláková, DiS.

Altoma
Paní Nikolu znám už dlouho, proto jsem se na ni s důvěrou obrátila s vytvořením polepů na firemní auta. Neměla jsem moc žádnou představu a ona ochotně navrhovala a předělávala a předkládala návrhy, až do finální podoby. Spolupráci mohu vřele doporučit. Kromě rychlé komunikace musím zmínit i milé a příjemné jednání. Tímto moc děkuji za krásné polepy na auta.

Iva Sedláková, DiS.

Altoma
Navázat pracovní spolupráci s p. Kaplanovou bylo velmi milé překvapení. Její rychlost zpracování mého požadavku, profesionální přístup k práci, pochopení mých potřeb a vynikající komunikace bylo na dnešní dobu nevídané (samozřejmě v pozitivním slova smyslu). Pokud někdo hledá člověka na svém místě, pak právě p. Kaplanová tím člověkem dozajista bude. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat služby týkající se grafické práce a udělat si radost vědomím toho, že je na světě ještě profesionál s lidským přístupem, tak se znovu ozvu.

Luděk Uchytil, DiS.

Optik
Paní Nikola je velice příjemná, milá a má pochopení pro naše těžko popsatelné požadavky. Naše zadání bývá velice nepřesné a ani my sami nevíme co chceme… Přesto se paní Nikole daří přesně vystihnout naše představy. Spolupráci srdečně doporučujeme. Těší nás a velice si vážíme, že můžeme být jejími klienty. Přejeme jí mnoho trpělivosti se zákazníky jako jsme my.

Michal Weinbrenner

Sunrise evropský nadační fond
Spolupráce s paní Kaplanovou byla velice příjemná. Naše představy dokázala graficky vyobrazit k naší spokojenosti v dohodnutých termínech. Je chápající a profesionální, můžeme jen doporučit.

Bc. Michael Hrbáč

Bubble Joy
Logo pro projekt Jihočeská lokálka nebylo jednoduché, neměla jsem totiž žádnou přesnou představu o tom, jak by mělo logo vypadat. A i přes to, jen na základě mých popisů, udělala Nikola Kaplanová logo hned na první pokus a bylo to ono. Ráda se na ni obrátím i v budoucnu a už teď se na spolupráci těším.

Nikola Zvonařová

Pro Neziskovky
Spolupráce s Nikolou byla velmi příjemná a hodnotná. Ačkoliv jsem v první fázi neměl zcela jasné představy o zadání, byl jsem nápomocně a profesionálně proveden celým procesem zakázky, jejíž výsledek považuji za velmi kvalitní, nápaditý a originální. V průběhu spolupráce jsem oceňoval i velmi rychlou a kvalitní komunikaci, jakož i flexibilní reakce na vzešlé požadavky.

Ing. Richard Těhník

Těhníkovi
Se spoluprací paní Kaplanové jsme velice spokojeni. Pracuje rychle, nechybí jí tvůrčí invence a výsledky vždy splňují naše představy. Vstřícnost a flexibilita patří mezi její přednosti. Spolupráce na profesionální úrovni.

Věra Schmittová

Pivovar Chotěboř
Spolupráci s Vámi mohu vřele doporučit. Byla jste v pořadí třetím grafikem, na kterého jsem se obrátila s požadavkem na vytvoření etiket pro můj med, ale teprve Vy jste mi nabídla skutečně vstřícný a profesionální přístup. Výsledek Vaší práce mne nadchnul. Komunikace byla rychlá, efektivní a příjemná. Návrhy jste mi vytvořila v téměř šibeničním termínu a etikety přesně vystihují mé přání. Myslím, že obdržet od zadavatele jen hrubý nástin jeho přestav a zpracovat z toho reálný výsledek, který tyto představy naplňuje, je umění. Vy jste mi ukázala, že toto umění ovládáte a za to Vám děkuji. Přeji hodně pracovního štěstí a velkou řadu spokojených zákazníků. Já Vás budu všude chválit.

Lenka Čtvrtečková

Včelařka
S Nikolou je skvělá spolupráce. Člověk se na ni může stoprocentně spolehnout. Výsledky její práce jsou vždy velmi profesionální. Ať již šlo o návrh interiéru naší prodejny, o vytvoření loga, o propagační materiály nebo „jen“ o návrh triček pro moje blízké. Obracím se na ni již několik let a jsem moc ráda, že tak šikovného a milého člověka znám :)

Eva Severin Šporcová, DiS.

Dimensione Danza
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS