Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Koudela > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ondřej Koudela — lektor podnikatelských dovedností a Caflou® ambasador

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ondřej Koudela:
Ondřeje znám jako člověka, který do všeho, co dělá, vkládá kus sebe. Je velmi přemýšlivý, autentický a poctivý. Toho si na něm velice cením.

Petra Kinclová

Senior Training&Development Advisor, ČSOB
S Ondrou se známe už několik let a máme za sebou i společné projekty. Ondra je profík a dříč zapálený pro věc. Pokud s ním budete spolupracovat, získáte schopného parťáka, který drží slovo. Pokud má být vaším dodavatelem, můžete si být jisti kvalitně odvedenou prací a také tím, že udělá maximum pro vaši spokojenost.

Martina Kolářová

rozvojové programy, gamifikace
Spolupracuji s Ondřejem Koudelou již několik let ve vzdělávacím programu MŮŽEŠ PODNIKAT. Ondřej je skvělý kolega, lektor a myslitel. V programu vede semináře pro studenty a pomáhá nám s tvorbou metodiky a novými vzdělávacími workshopy pro studenty středních škol.

Tereza Podhorská

Můžeš podnikat
S Ondrou jsme se potkali v Social Impact Award. Povedlo se mu vytvořit velice smysluplné podnikání v dosti obsazeném sektoru. Neustále prokazuje svoji houževnatost, nezdolnost a rovnou páteř, ať je situace normální nebo krizová. Děkuju, že jsi.

Jan Veselý

Learning Designer, Slevomat; Innovation Laboratory, Univerzita Karlova
Ondra je člověk, který naslouchá svému srdci. Záleží mu na tom, aby věci, které dělá, měly vyšší smysl. Za věci, kterým věří, je ochotný vytrvale bojovat. Záleží mu na lidech kolem něj, upřímně se o ně zajímá, naslouchá jim a buduje vztahy založené na vzájemné důvěře. Je lídrem, který inspiruje ne pouze slovy, ale především svými činy.

Kateřina Kománková

Dělejme věci srdcem
Ondra je člověk, který je mi po lidské stránce velmi blízký. Je to férovej, slušnej a rovnej chlap, přesně tak jak to píšu. Ondra je osobností, která dělá správné věci, protože je tak lidsky nastaven. Navíc moje zkušenost s ním je taková, že to, co řekne, prostě platí. No, a protože je lídrem v PrPomu, tak se tam jeho vliv propisuje a vše, co jsem zde napsal, prostě fyzicky zažíváte i s ostatními lidmi. Takže firemní kultura v praxi, jak má být. Doporučuji, běžte si je zažít. Díky, Ondro, za Tvůj vliv na společnost.

Jiří Bréda

HERo vizionář, kouč lídrů
S Ondrou jsem se setkala při koordinaci charitativního projektu pro naši firmu. Krom toho, že je skvělý řečník, jsem si na něm okamžitě všimla, jaké má nadšení pro to, co dělá. Ondra totiž vnímá svoji práci jako misi, když říká, že chce, abychom objevili svého vnitřního hrdinu. Ondra je proto neuvěřitelně inspirující osobnost, která vás nakopne svými nápady, nebo prostě jen tím, že vám odzrcadlí to, co vy sami na sobě nevidíte. Moc doporučuji s ním pracovat nebo se s ním jen tak pro inspiraci potkat.

Petra Chaloupková

Learning and Development/Talent Professional and Coach, DHL
Setkání s Ondřejem začínám vnímat jako zásadní krok v budování firmy. Je to člověk, který mi byl schopen vysvětlit co jsou to firemní procesy a hlavně proč je potřebuji. Provedl to neinvazivním způsobem, takže moje chaotická osobnost to přijala za své ještě dřív, než pochopila, že někdo mění její podstatu. A posléze je během 6 týdnů implementoval, což je pro mě při zpětném pohledu neuvěřitelné. Je to člověk, kterému když popisuji pocity spojené s vedením firmy, povětšinou naprosto přesně chápe. A tak dál… díky kámo. Těším se na další společnou práci.

Martin Kotmel

Kotmel instalatéři, s. r. o. (majitel)
www.kotmelinstalateri.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS