Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Kulíšek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ondřej Kulíšek — grafický designér, logotvůrce a DTP specialista

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Ondřej Kulíšek:
Velmi rádi doporučujeme spolupráci s panem Ondřejem Kulíškem. Komunikace, ochota a rychlost odpovědí byla na výbornou. Ale hlavně pochopil ihned náš pohled na podstatu vzhledu nového loga, o kterého jsme ho žádali. Pokud do budoucna budeme potřebovat grafické práce, určitě se na něj znova obrátíme, protože je to profesionál ve svém oboru!

Simona Garbová

Pana Kulíška jsme objevili na YouTube úplně náhodou, když jsme hledali, jak pracovat s logem. Po zkouknutí jeho Instagramu a jeho práce jsme ho oslovili. Musím říct, že je to profesionál po všech stránkách. Poradil, zjistil si potřebné informace a vytvořil nám nádherné logo. To nám pak zaslal v několika barvách a verzích, na kterých jsme se domluvili a samozřejmě v několika formátech včetně loga v křivkách. Děkujeme za bezvadnou spolupráci.

Jakub D.

Hockey Life
S panem Kulíškem jsme pracovali na firemním logu a vřele jej doporučuji. Pan Kulíšek má velice proaktivní přístup a spolupráce s ním byla příjemná. Vyhověl všem (i těm nesmyslným) požadavkům, které jsem na něj měl a výsledné logo je opravdu krásné. Pokud mohu doporučit, vyhledejte si jej na YoutTube. Po zhlédnutí několika jeho videí o tvorbě loga mi bylo jasné, že je to někdo, kdo má velice dobrou představu o tom, jak by mělo logo vypadat tak, aby bylo zároveň funkční.

Pavel Benda

Astonas s.r.o. stolárna
www.astonas.cz ~ info@astonas.cz ~ 735 799 781
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS