Doporučení z první ruky

Ing. Ondřej Nový — vývojář aplikací pro Android


Zobrazuji všech 6 doporučení

Potřeboval jsem implementovat design na aplikaci. Pan Nový mi nabídl skvělou cenu za skvělou práci, kterou odvedl. Na začátku jsme se domluvili na pevné ceně za práci a i přes problémy, které se v aplikaci vyskytovaly, ji dodržel. Mockrát děkuji za spolupráci a těším se na další.

Jan Mejdr
profesionální fotbalista a youtuber
https://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Mejdr homza@centrum.cz

S Ondrou jsme se potkali na společném projektu, kde mi jakožto nováčkovi předával know-how. Byla s ním opravdu výborná spolupráce, je velice svědomitý, rychle se dokáže zorientovat v novém prostředí a je to skvělý týmový hráč. Vážím si toho, že jsme spolu mohli spolupracovat a mrzí mne, že se již s největší pravděpodobností pracovně nepotkáme.

Iveta Gonzalez

S panem Novým se znám již dlouho a spolupracovali jsme na několika projektech. Rád jej doporučím, naše spolupráce byla vždy bez problémů.

Daniel Viktorín
604 377 114

Pan Nový nám vytvořil nativní část pro hybridní Android aplikaci určenou pro platbu parkovného. S jeho prací jsem velmi spokojen a oceňuji jeho samostatnost a bezproblémovou komunikaci. Budu s ním velmi rád spolupracovat i do budoucna.

Jan Pálka
projektový manažer
www.keyelements.org palka@ke.gl

Ing. Nový vytvořil pro náš spolek Android aplikaci založenou na mapových podkladech. Aplikace zvládl vytvořit v čase kratší, než jak jsme se domluvili v perfektní kvalitě a funkčnosti dle zadaných požadavků. Výborná komunikace a profesionální přístup jen podtrhují kvality pana Nového. Děkujeme mu za spolupráci za celý náš spolek.

M. Král

S Ondrou jsme začal spolupracovat během koronavirové pandemie na vývoji mobilní aplikace a vše jsme řešili jenom na dálku. Komunikace probíhala na jedničku. Na dotazy jsem dostával rychlou a jasnou odpověď. Ondru mohou doporučit a doufám, že naše spolupráce bude pokračovat na dalším projektu.

Jan Schramhauser