Doporučení z první ruky

Ondrej Sika — DevOps architekt, konzultant a lektor se zaměřením na open-source DevOps


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

O přednášce v Plzni jsem se dozvěděla náhodou na sociální síti. Přestože jsem o Bicoinu měla jen minimální znalosti, vzbudila ve mně přednáška hlubší zájem o danou problematiku. Musím také pozitivně zhodnotit srozumitelnost a velké množství užitečných informací včetně praktické ukázky. Dle mého názoru, jedna z nejlepších přednášek, na kterých jsem v poslední době byla.

Diana Študentová

Školení s panem Sikou bylo naprosto v pořádku. Odnesl jsem si z něj přesně to, co jsem potřeboval. S panem Sikou jsme nadále v kontaktu pro případné dotazy nebo další školení.

Lukáš Blažíček

Klíčové školení pro náš IT tým. Ondra je expert v oblastech, kde my tápeme. Nejen, že nás v rámci školení naučil používat GIT, ale nakopl nás dalšími tipy, kde zlepšit efektivitu naší práce. Myslím, že spolupráce tímto nekončí. Musím také ocenit pohodový a přátelský přístup.

Tomáš Růžička
Vistag project CTO
www.linkedin.com/in/tomáš-růžička-821599…

Ondra u nás ve firmě školil verzovací systém GIT. Už od prvního okamžiku bylo poznat, že disponuje rozsáhlými znalostmi a pochopením problematiky. Školení bylo prováděno s důrazem na individuální přístup, profesionalitu a maximální pokrytí probírané látky. Prakticky neexistovala otázka, na kterou by nám nebyl schopný odpovědět. Ondra je ochotný konzultovat oblasti i nad rámec původně dohodnutého školení, zejména ohledně softwarového vývoje. Určitě bych ho za naši společnost doporučil komukoliv a myslím, že ho využijeme opakovaně.

Michal Rampula
100MEGA Distribution s.r.o.
www.linkedin.com/in/michal-rampula-5b98a…

Ondru jsme si pozvali na praktické školení Dockeru. Ondra byl perfektně připraven, odpověděl na všechny naše dotazy a dal nám také spoustu užitečných rad. Skvělý start jak začít s novou technologií.

Tomáš Kuba
Business Consultant at E.ON Business Services
https://www.linkedin.com/in/tomaskuba/