Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Štětina > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ondřej Štětina — grafik se specializací na obalový design

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ondřej Štětina:
Ondřej je opravdu šikovný a má neotřelé a zajímavé nápady. Dokáže se vcítit do potřeb klienta, často nepotřebuje ani přesné zadání – umí improvizovat, a to přináší velmi zajímavé kreace. Je prostě hravě kreativní. Jeho design nám pomáhá vybudovat firmu. Jsem opravdu rád, že spolupracuje s naším týmem. Mohu vyzdvihnout i jeho spolehlivost, co se domluvilo, vždy pak i bylo. Za nás a náš kolektiv to nejvřelejší doporučení.

Vladan Janovský

CEO, Anilo Trade
Spolupracujeme s Ondřejem již delší dobu, k velké spokojenosti všech. I nyní, když posouvám své projekty na vyšší úroveň, mohu upřímně říci, že jsem moc rád, že mohu pracovat s Ondřejem. Je schopen s námi přemýšlet, tvořit a proměnit naše sny ve skutečnost. Skvělá práce!

Philippe D'Exelle

CEO, Animal Kingdom, s.r.o.
S panem Štětinou právě realizuji třetí akci a spolupracuji s ním ráda. Při práci se drží daných mantinelů, ale dokáže vnést vlastní invenci, kde je třeba. Ze všeho nejvíc ale oceňuji trpělivost při dolaďování desítek drobností těsně před dokončením práce.

Jana Fischerová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS