Doporučení z první ruky

Ondřej Štětina — mistr obalového designu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 27 doporučení

Je to už pár let co jsem měl potěšení začít spolupracovat s Ondřejem. Spolupráce trvá dodnes a věřím, že bude pokračovat úspěšně dál. Ondřej nám poskytuje skutečně perfektní služby v oblasti obalového designu, tvorbě propagačních materiálů i grafických prací. Cením si jeho spolehlivosti a plnění dohodnutých terminů. Po dlouholeté spolupráci s naší společností vím, že i navzdory ne vždy dokonalým podkladům z naší strany rozumí našim požadavkům a dokáže díky vlastní představě připravit kvalitní práci. Jednoduše – je na něj spolehnutí a to je v dnešní době vzácné. Pro všechny, kteří hledají dodavatele služeb v této oblasti a potřebuji dlouhodobou spolupráci se spolehlivým partnerem, je Ondřej a jeho tým skvělou volbou.

Zdeněk Burda
obchodní ředitel AuLea s.r.o.
www.objevtevesmir.cz zdenek.burda@aulea.sk +421903270280

Ondřej je opravdu šikovný a má neotřelé a zajímavé nápady. Dokáže se vcítit do potřeb klienta, často nepotřebuje ani přesné zadání – umí improvizovat, a to přináší velmi zajímavé kreace. Je prostě hravě kreativní. Jeho design nám pomáhá vybudovat firmu. Jsem opravdu rád, že spolupracuje s naším týmem. Mohu vyzdvihnout i jeho spolehlivost, co se domluvilo, vždy pak i bylo. Za nás a náš kolektiv to nejvřelejší doporučení.

Vladan Janovský
CEO, Anilo Trade

Služby grafika a designéra pana Štětiny využívám již více jak patnáct let a to nejen v oblasti produktového designu, ale i při tvorbě loga či velmi specifických grafických prací: pamětní list v graficky náročné formě historické akcie. Obalový design: obal hradních oplatek - výrazně napomohl tomuto produktu stát se nejprodávanější položkou v sortimentu suvenýrů. Oceňuji nejen vysokou míru jeho kreativity, ale i naprostou spolehlivost pokud jde o termíny plnění a vyvážený poměr cena a výkon. Pokud jsem byl někdy nucen využít služby jiných dodavatelů grafiky či designu - síťový dodavatelé - výsledek byl výrazně horší, nevidím důvod měnit.

Ing. Petr Tejkl
projektový manažer - transformace a stavební rekonstrukce hradu
www.rychmburk.cz 607 263 505

S panem Štětinou spolupracujeme na pravidelné bázi téměř 2 roky. Jsme velmi spokojeni, jak se s ním komunikuje, vždy reaguje rychle, můžeme s ním být ve spojení přes různé komunikační kanály, což oceňujeme. Pokud potřebujeme vyřídit něco urgentně, tak se nám vždy snaží vyjít maximálně vstříc. Dokáže nám odborně poradit a s výsledky jeho práce jsme spokojeni. Jeho výstupy jsou vždy precizně zpracovány. Určitě můžeme spolupráci doporučit.

Ing. Michal Krásný
CEO, Natios Health, s.r.o.
www.ppcentershop.cz

Spolupráci s panem Štětinou mohu doporučit, spolupracujeme s ním už dlouhodobě. Připravuje nám novou řadu obalů a také veškerou grafiku k propagaci, má dobré nápady, tisková data jsou vždy pečlivě připravena, jeho práce se nám moc líbí. Pomohl našim produktům dostat se zase o kousek výš ve vnímání u spotřebitelů. Pan Štětina vždy dodrží domluvený termín a rozpočet, můžeme se na něho spolehnout. Vítáme fér jednání, vždy zvedne telefon a rychle odpovídá na zprávy.

Tomáš Tvrdoň
jednatel, HTC Servis s.r.o.
www.htcservis.cz

Spolupracujeme s Ondřejem již delší dobu, k velké spokojenosti všech. I nyní, když posouvám své projekty na vyšší úroveň, mohu upřímně říci, že jsem moc rád, že mohu pracovat s Ondřejem. Je schopen s námi přemýšlet, tvořit a proměnit naše sny ve skutečnost. Skvělá práce!

Philippe D'Exelle
CEO, Animal Kingdom, s.r.o.

S panem Štětinou právě realizuji třetí akci a spolupracuji s ním ráda. Při práci se drží daných mantinelů, ale dokáže vnést vlastní invenci, kde je třeba. Ze všeho nejvíc ale oceňuji trpělivost při dolaďování desítek drobností těsně před dokončením práce.

Jana Fischerová

Kvalitní spolupráce, kterou mohu doporučit. Příjemná komunikace a nápadité výstupy s včasným doručením.

Matěj Murín
CEO, White s.r.o.
www.erebosdrink.cz

S Ondřejem se příjemně spolupracuje. Je to talentovaný a kreativní grafik. Dodržuje termíny a pracuje pečlivě.

Johana Bursíková
Manager support, Packshot

Ondřej je kreativní, spolehlivý a rychlý. Umí zpracovat zakázku od návrhu až po DTP. Velice doporučuji.

Petra Pražáková
Traffic Manager, Ogilvy