Doporučení z první ruky

Ondřej Štětina — mistr obalového designu


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 28 doporučení

Ondřej dlouhodobě spolupracuje s CIS s.r.o. v oblasti grafického návrhu internetových prezentací a e-shopů. Zákazníci jsou velmi spokojení s grafickými návrhy a oceňují jejich moderní a inovativní zpracování.

Bohuslav Franc
senior programátor, CIS
www.cis.cz

Vypracování bylo vždy v pořádku. Oceňuji rychlost dodání.

Jaroslav Snášel
www.elated.cz

S grafickými pracemi pana Štětiny jsme velmi spokojeni už více než šest let. Spolupracoval s námi na realizaci desítek informačních tabulí a naučných stezek, umístěných po celé České republice. Zadavatelem projektů, na kterých s grafickým studiem pana Štětiny pravidelně spolupracujeme, jsou nejčastěji obecní a městské úřady nebo správy chráněných krajinných oblastí. Jeho práce proto potkáte na nejkrásnějších místech Čech i Moravy. Kromě nesporného talentu u něj oceňujeme také osobní přístup k často náročným požadavkům zadavatele a rychlost v dodávání zadané práce.

Mgr. Filip Krásný
kompletní realizace naučných stezek
www.infopanely.cz filip.krasny@infopanely.cz 737 829 326

S panem Štětinou spolupracuje naše firma již řadu let. Vždy se nám ve všem snažil vyjít vstříc. Jeho práce je vysoké kvality a pracuje velmi rychle. Velmi oceňujeme také jeho osobní přístup. Všem mohu jen doporučit.

Ing. Barbora Duchoslavová
spolumajitelka stavební firmy
chodskadevelop.cz

S panem Štětinou kompletně měníme design naší značky. Velice si ceníme jeho spolehlivosti, rychlé a precizní práce, při které dokáže skloubit potřeby klienta a svůj kreativní potenciál. Výsledkem je design, na který jsme opravdu pyšní. Se spoluprací jsme naprosto spokojení a můžeme ji vřele doporučit.

Romana Sanchez Huerta
CEO, Mira Mar s.r.o.

S panem Štětinou spolupracujeme hodně let a jsme spokojení. Spolupráce je kvalitní, práce pana Štětiny je precizní a rychlá. Rozhodně doporučujeme.

Miroslav Dvořák
obchodní manažer

S prací pana Štětiny jsme velmi spokojeni, přistupuje k zakázkám kreativně, všímá si detailů, je spolehlivý. Mohu jen doporučit.

PhDr. Kristýna Kužníková
Strojírny Chrášťany a.s.
www.strojchrastany.cz

Jsme výrobci obalů - krabiček. Pan Štětina je jeden z mála grafiků, kteří umějí nachystat podklady pro jejich potisk. Ví tedy, co jsou ořezové značky, pasovací křížky, a zná spoustu dalších podstatných věcí, které jsou nezbytné pro bezchybné podklady pro tisk.

Jana Poppová
Konstrukční obalový design, s.r.o.
www.kodbrno.cz

Ondřej Štětina je profesionál. Naše firma má ty nejlepší zkušenosti a to opakovaně. Tvořil pro naši privátní českou značku. Produkty podle jeho návrhů se velmi dobře prodávají. Při tvorbě návrhů pečlivě vystihnul naše zadání a konečný výsledek společné práce vedl k naší spokojenosti. Naše spolupráce trvá již několik let. Můžeme jeho práci jen doporučit.

Šárka Voglová
majitelka firmy První Pálavská s.r.o.
www.arko-arko.cz

Pan Štětina byl velmi ochotný a vstřícný při návrhu nového obalu pro naši firmu. Jeho odborné znalosti a kreativní přístup nám pomohly vytvořit atraktivní a moderní design, který přesně odpovídá našim požadavkům. Jeho schopnost porozumět našim potřebám a přeložit je do vizuální podoby byla podle naší představy. Rád bych také zdůraznil rychlost dodání projektu. Pan Štětina pracoval efektivně a dodržel stanovené termíny. Vážím si jeho schopnosti pracovat pod tlakem a zajistit, aby projekt byl dokončen včas. Během naší spolupráce byl vždy dostupný a odpovídal na naše dotazy a požadavky. Jeho profesionální a vstřícný přístup nám poskytl jistotu, že jsme ve správných rukou. Celkově bych pana Štětinu bez váhání doporučil všem, kteří hledají odborníka na design a návrhy obalů. Děkuji panu Štětinovi za jeho profesionální služby a rád se k němu vrátím i v budoucnu.

Daniel Mrštík