Doporučení z první ruky

Ondřej Štětina — mistr obalového designu


Zobrazuji č. 21-27 z celkem 27 doporučení

Grafik Ondřej Štětina spolupracuje s naší společností už řadu let. Velmi ráda se já nebo mé kolegyně na něj obracíme s různými požadavky na korekturu designů obalového materiálu, tvorbu bannerů a jiných propagačních materiálů, tvorbu tiskových dat a ostatních grafických prací, protože je pohotový, bystrý a precizní. Všímá si detailů, najde i malé rozdíly, což ve výsledku práci usnadní a urychlí. Také je velice vstřícný, spolehlivý a vtipný. Jeho dlouholeté spolupráce si nesmírně ceníme.

Lenka Jerieová
asistentka - úsek registrací
www.aveflor.cz

Pan Štětina je profesionál se skvělou kreativitou a vkusem. Návrhy jsou vždy promyšlené, estetické a přesně odpovídají našim potřebám. Schopnost proniknout do podstaty našeho podnikání a převádět naše myšlenky do grafických podob je pro nás neocenitelná. Jednání je vždy rychlé, profesionální a spolehlivé. Jsme si jisti, že jeho práce nám pomáhá nejenom zlepšit uživatelskou přívětivost našeho systému, ale také posiluje naši firemní identitu.

Ing. Rostislav Podmanický
ERP Signys
www.signys.cz

Pan Štětina zpracovává pro naši společnost grafické návrhy etiket na výrobky Devoskyt. S jeho návrhy jsme dlouhodobě spokojeni, profesionálně reaguje i na naše průběžné připomínky a diskutuje s námi o nich. Je si vědom, že my jsme ti milí platící, kteří chtějí za své investované peníze vidět hodnotu, a to bez rádoby „uměleckých“ projevů některých grafiků typu: … návrh je dokonalý, protože je to ode mě; to jako neodborník přece ani nemůžete pochopit…“ Komunikace s ním je super, dodržuje harmonogramy, a když nás tlačí termín, dokáže i rychle najít čas na dodělání, zvedá telefony nebo pružně zavolá nazpět, což také nebývá vždy zvykem.

Tomáš Kužílek
jednatel společnosti Devos trade CZ, s.r.o., výrobce materiálů DEVOSKYT
www.devoskyt.cz info@devoskyt.cz 776 692 128

Služby pana Štětiny využíváme dlouhá léta a vždy jsme spokojeni.

Michal Kolomazník
jednatel EZS.cz, s.r.o.
777 866 472

S Ondřejem spolupracujeme již několik let a je to super spolupráce – je profesionální, spolehlivá a hlavně pohodová :-). Ondrovi stačí říct/načrtnout představu, jak bychom grafiku našeho produktu viděli, on připraví podklady dle našich představ + udělá vlastní představu designu a následně komunikujeme dle jeho zkušeností a reakcí našich zákazníků. Dále umí připravit krásné vizuály + tisková data na propagaci firemních vozů, rychle reaguje na aktualizaci tiskových dat u stávající grafiky produktu, kde je třeba upravit legislativa apod. Šenkýřka s.r.o. jednoznačně Ondřeje doporučuje :-)

Leoš Valenta
jednatel Šenkýřka s.r.o.
www.senkyrka.cz leos.valenta@senkyrka.cz 773 074 803

Pana Štětinu mohu vřele doporučit. Profesionální jednání a skvělé nápady. Do toho dobrá flexibilita a rozumná cena.

Tomáš Pecina
jednatel - RYHOTERM s.r.o.
www.ryhoterm.cz

Grafické služby pana Štětiny využíváme již několik let a s jeho službami jsme velmi spokojeni. Vždy ochotně komunikuje, odvádí precizní práci, dokáže poradit a jeho pozitivní přístup nám pomáhá i při řešení náročnějších zadání. Velmi si ceníme i spolehlivosti při dodržování dohodnutých termínů. Pana Štětinu mohu jen doporučit.

Daniel Dušek
pronájem vozidel
www.renti.cz daniel.dusek@renti.cz