Doporučení z první ruky

Ota Černý — tvůrce, designér a správce webů ve WordPressu


Zobrazuji všech 5 doporučení

S Otou jsme spolupracovali na několika mediálních kampaních a na projektu Paralympijská výzva. Grafiku dodával vždy v profesionální kvalitě a včas a mohli jsme se na něj spolehnout i se správou webu.

Mgr. Martin Steinbach
komunikace a média, Český paralympijský výbor

Naše fitko se prezentuje jako nejmodernější v Plzni a přesně takový jsme chtěli i web. Věřím, že ve spolupráci s Otou se nám to podařilo. Pomohl nám také nastavit vizuální styl pro online komunikaci.

Mgr. Milan Pokorný
manažer Premier Fitness

Webové stránky jsou pro nás hlavním zdrojem klientů. Na spolupráci s Otou jsem ocenila důraz, který při jejich tvorbě kladl na uživatelskou zkušenost. Navíc nám pomohl i tvorbou vizitek a dalších materiálů.

Veronika Strolená
provozovatelka penzionu Kozí zámek

Tvorbu webových stránek pro naši ordinaci jsem dlouho považovala za zbytečně náročný proces. Ale s Otou šlo vše hladce a dnes je naši klienti využívají prakticky denně jako rozcestník důležitých informací. Navíc je náš web ve vyhledávačích na prvních místech.

MUDr. Romana Koželuhová
zubní lékařka
www.kozeluhova-zubni.cz

Pořádání mezinárodního turnaje vyžaduje synchronizaci celé řady oborů. Byl jsem moc rád, když jsem mohl web a grafické práce přenechat profesionálovi, jakým je Ota. Rád jsem mu svěřil i charitativní projekt Table Tennis Help League.

Roman Čech
trenér a organizátor sportovních akcí