Doporučení z první ruky

Bc. Oxana Matrosová — tlumočnice a překladatelka ruštiny a angličtiny


Zobrazuji všech 6 doporučení

S paní Matrosovou naše překladatelská agentura spolupracuje již několik měsíců na překladech z českého do ruského jazyka. Vyhovuje nám, že paní překladatelka je maximálně flexibilní, dodržuje termíny a překlady jsou vždy v perfektní kvalitě. Je ochotna řešit i nestandardní požadavky klientů a nikdy jsme od ní neslyšeli slova „to nejde“. Samozřejmě budeme s paní překladatelkou spolupracovat i nadále a vřele ji doporučujeme všem, kteří potřebují kvalitní a rychlý překlad z českého do ruského jazyka.

Jitka Trnková
jednatelka překladatelské agentury VČELIČKA s.r.o.
www.agenturavcelicka.cz

Mohu vřele doporučit. Paní Matrosová se zdařile vypořádala s náročnou uměnovědnou terminologií při anglickém překladu rozsáhlého abstraktu v publikaci Eliáš Dollhopf (1703–1773) – barokní malíř západních Čech. Vyzdvihnout mohu také rychlost překladu.

Zbyněk Černý
zbygda@seznam.cz

S paní Oxanou spolupracuji v oblasti překladu do ruského jazyka již 10 let. Profesionalita, flexibilita, ochota vyhovět v každé situaci a najít vždy řešení, to je základ její naprosté kompetentnosti. Ačkoli český jazyk není jejím rodným jazykem, zvládá jej naprosto dokonale, v mluvené formě dokonce bez přízvuku, což je důkaz jejího citu pro jazyk obecně. Vřele doporučuji ke spolupráci s ní a doufám, že naše kontakty budou pokračovat i nadále.

Jana Maxilonová
soudní tlumočnice, průvodkyně a učitelka
jana.maxilonova@seznam.cz 606 579 288

S paní Matrosovou jsem spolupracovala na obsáhlém projektu lokalizace webových stránek pro náročného klienta. Projekt zahrnoval překlady z češtiny do angličtiny a ruštiny. Paní Matrosová se ujala ruštiny, texty odevzdávala postupně, přesně podle naší domluvy. Klient byl s výsledky velmi spokojený a objednal si u nás další překlady. Svědomitá, profesionální a vstřícná překladatelka, bezvadná komunikace, doporučuji a těším se na další spolupráci.

Mgr. Hanna Marciniak
překladatelka, tlumočnice a lektorka polštiny, češtiny, angličtiny a slovenštiny
www.trufflestudio.eu hanna@trufflestudio.eu 605 013 151

Paní Oxana Matrosová pro mě vypracovala několik překladů z ruštiny do češtiny. S výsledkem její práce jsem byl maximálně spokojen. Vážím si také její vstřícnosti, ochoty, flexibility a férovosti. Paní překladatelku ostatním vřele doporučuji.

Mgr. Pavel Knápek, Ph.D.
Univerzita Pardubice
pavel.knapek@upce.cz

Doporučuji. Překlad bezchybný. Perfektní domluva a rychlé vyřízení.

Tomáš Kadlec
jednatel
Kovovyrobakadlec.webmium.com kovovyroba.kadlec@seznam.cz 777 688 873