Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Oxana Matrosová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Oxana Matrosová — tlumočnice a překladatelka ruštiny a angličtiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Bc. Oxana Matrosová:
S paní Matrosovou naše překladatelská agentura spolupracuje již několik měsíců na překladech z českého do ruského jazyka. Vyhovuje nám, že paní překladatelka je maximálně flexibilní, dodržuje termíny a překlady jsou vždy v perfektní kvalitě. Je ochotna řešit i nestandardní požadavky klientů a nikdy jsme od ní neslyšeli slova „to nejde“. Samozřejmě budeme s paní překladatelkou spolupracovat i nadále a vřele ji doporučujeme všem, kteří potřebují kvalitní a rychlý překlad z českého do ruského jazyka.

Jitka Trnková

jednatelka překladatelské agentury VČELIČKA s.r.o.
www.agenturavcelicka.cz
Mohu vřele doporučit. Paní Matrosová se zdařile vypořádala s náročnou uměnovědnou terminologií při anglickém překladu rozsáhlého abstraktu v publikaci Eliáš Dollhopf (1703–1773) – barokní malíř západních Čech. Vyzdvihnout mohu také rychlost překladu.

Zbyněk Černý

zbygda@seznam.cz
S paní Oxanou spolupracuji v oblasti překladu do ruského jazyka již 10 let. Profesionalita, flexibilita, ochota vyhovět v každé situaci a najít vždy řešení, to je základ její naprosté kompetentnosti. Ačkoli český jazyk není jejím rodným jazykem, zvládá jej naprosto dokonale, v mluvené formě dokonce bez přízvuku, což je důkaz jejího citu pro jazyk obecně. Vřele doporučuji ke spolupráci s ní a doufám, že naše kontakty budou pokračovat i nadále.

Jana Maxilonová

soudní tlumočnice, průvodkyně a učitelka
jana.maxilonova@seznam.cz ~ 606 579 288
Mgr. Hanna Marciniak
S paní Matrosovou jsem spolupracovala na obsáhlém projektu lokalizace webových stránek pro náročného klienta. Projekt zahrnoval překlady z češtiny do angličtiny a ruštiny. Paní Matrosová se ujala ruštiny, texty odevzdávala postupně, přesně podle naší domluvy. Klient byl s výsledky velmi spokojený a objednal si u nás další překlady. Svědomitá, profesionální a vstřícná překladatelka, bezvadná komunikace, doporučuji a těším se na další spolupráci.

Mgr. Hanna Marciniak

překladatelka a tlumočnice polštiny, češtiny, angličtiny, soudní tlumočnice a překladatelka polštiny
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS