Doporučení z první ruky

Mgr. Patricie Krechloková — překladatelka a tlumočnice čínštiny a němčiny, sinoložka


Zobrazuji všech 6 doporučení

S Patricií spolupracujeme již několik let a jsme vždy navýsost spokojeni. Samozřejmostí jsou dokonalé jazykové schopnosti výborně doplňované organizačním talentem, empatií k festivalovým umělcům a skutečným zápalem pro věc.

Ondřej Zelenka
produkce festivalu Pražské jaro
www.festival.cz

Velká spokojenost s profesionálním přístupem slečny Krechlokové. Mgr. Krechloková pro nás dlouhodobě pracovala jako tlumočnice (čínština–čeština) při zaškolování čínských pracovníků v ČR a následně několik měsíců v Číně, kde čeští školitelé zaučovali čínské zaměstnance. Jednalo se o odborné tlumočení a Mgr. Krechloková byla vždy vstřícná, ochotná a dochvilná. Vřele doporučuji!

Magdalena Jírková
magdalena@asaptravel.cz 603 473 835

Paní Patricie pro naši firmu Plastiflex Slovakia pracovala jako překladatelka z čínštiny do češtiny při zavádění nové linky z Číny. Její přístup byl skutečně profesionální, celou dobu se věnovala překladu a dokonce se snažila i detailně pochopit spouštění naší nové linky z důvodu kvalitního překladu. Zvládala překládat i složité technické výrazy. Ochotně se nám nabídla, že nám přeloží čínské nápisy na lince. Vytvářela v naší firmě příjemnou atmosféru, proto ji vřele doporučuji.

Ing. Ján Karkoszka
procesní inženýr
www.plastiflex.sk jan.karkoszka@plastiflex.sk

Patricii jsme oslovili jako překladatelku pro naši čínskou skupinu. Byli jsme velmi spokojeni s úrovní překladu, příjemným vystupováním, se znalostmi Prahy a pozitivní energií, kterou do toho všeho dává jako bonus. Vřele doporučujeme.

Kateřina Příhodová
TESCOMA s.r.o.

Děkuji za dlouhodobou spolupráci v oblasti tlumočení a překladů. Velmi si ceníme vašeho přístupu a profesionality, kterou vždy zmiňují i naši čínští partneři. Pokaždé oceňují vysokou úroveň tlumočení a precizní čínštinu. O tom samém jsme se již několikrát přesvědčili také u překladů, které jste nám zajišťovala. Těšíme se na další spolupráci a přejeme mnoho spokojených klientů.

Petr Balon
jednatel C.O.Products s.r.o.
www.originalczech.cz

Vše proběhlo perfektně. Ještě jednou vřelé díky za Vaše služby! Pokud někdy zase budeme potřebovat něco přetlumočit, budete první, na koho se obrátíme.

Thomas Spitz
zástupce manažera kvality Wera Werkzeuge GmbH
https://www-de.wera.de/de/