Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Patricie Krechloková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Patricie Krechloková — překladatelka a tlumočnice čínštiny a němčiny, sinoložka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Patricie Krechloková:
S Patricií spolupracujeme již několik let a jsme vždy navýsost spokojeni. Samozřejmostí jsou dokonalé jazykové schopnosti výborně doplňované organizačním talentem, empatií k festivalovým umělcům a skutečným zápalem pro věc.

Ondřej Zelenka

produkce festivalu Pražské jaro
www.festival.cz
Velká spokojenost s profesionálním přístupem slečny Krechlokové. Mgr. Krechloková pro nás dlouhodobě pracovala jako tlumočnice (čínština–čeština) při zaškolování čínských pracovníků v ČR a následně několik měsíců v Číně, kde čeští školitelé zaučovali čínské zaměstnance. Jednalo se o odborné tlumočení a Mgr. Krechloková byla vždy vstřícná, ochotná a dochvilná. Vřele doporučuji!

Magdalena Jírková

magdalena@asaptravel.cz ~ 603 473 835
Paní Patricie pro naši firmu Plastiflex Slovakia pracovala jako překladatelka z čínštiny do češtiny při zavádění nové linky z Číny. Její přístup byl skutečně profesionální, celou dobu se věnovala překladu a dokonce se snažila i detailně pochopit spouštění naší nové linky z důvodu kvalitního překladu. Zvládala překládat i složité technické výrazy. Ochotně se nám nabídla, že nám přeloží čínské nápisy na lince. Vytvářela v naší firmě příjemnou atmosféru, proto ji vřele doporučuji.

Ing. Ján Karkoszka

procesní inženýr
www.plastiflex.sk ~ jan.karkoszka@plastiflex.sk
Patricii jsme oslovili jako překladatelku pro naši čínskou skupinu. Byli jsme velmi spokojeni s úrovní překladu, příjemným vystupováním, se znalostmi Prahy a pozitivní energií, kterou do toho všeho dává jako bonus. Vřele doporučujeme.

Kateřina Příhodová

TESCOMA s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS