Doporučení z první ruky

Mgr. Pavel Kašpar — PR konzultant


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 31 doporučení

Ing. Hana Hindráková

Na pana Kašpara a jeho tým jsem se obrátila necelý týden před konáním křtu mé knihy Smrtící byznys, protože mnou najatá PR agentura nedodržela naši dohodu. Pan Kašpar byl velmi vstřícný a ačkoliv mi takto na poslední chvíli nic nesliboval, tak během dvaceti čtyř hodin pozval dostatek účastníků. V podstatě mohu říct, že mi akci zachránil a já jsem mu za to velmi vděčná. V budoucnu určitě opět využiji jeho služeb. Teď už konečně v PR světě znám někoho, kdo je spolehlivý, umí svou práci dělat a dělá ji pořádně a svědomitě.

Ing. Hana Hindráková
spisovatelka a copywriterka

Public relations je věc, která vás stimuluje k tomu, abyste si uvědomili vážnost podnikání. Jakmile se o vás začnou zajímat novináři, začnete podnikat. Pavel Kašpar odvádí opravdu skvělou práci a nedokážu si představit mé každodenní podnikání bez jeho pomoci. Dokázali jsme spolu přesvědčit společnost, že konopí není zas tak zlé, jak si lidé mysleli. Všem doporučuji Pavla Kašpara.

Jiří Stabla
majitel Carun Pharmacy s.r.o. a provozovatel Konopných lékáren
www.carun.cz

Pana Pavla Kašpara znám již několik let jako člověka, který se pohybuje v oboru PR a mediálních služeb jako ryba ve vodě. Je radost s ním spolupracovat, protože patří k vstřícným a pracovitým lidem, kteří nelitují času ani námahy k tomu, aby odvedli včas a kvalitně práci, jež poslouží dobré věci. Je také naprosto spolehlivý, drží termíny a plní sliby. Tím, že je na něj spolehnutí, vybočuje z běžné praxe, a to nás, odběratele jeho tiskových zpráv, motivuje nejen k publikování těchto materiálů, ale často i ke konzultacím, dotazům, nabídkám z naší strany (stojíme o rozhovor s klientem, o zveřejnění jeho názorů na to či ono, půjčujeme si klienta do rubrik apod.). Ani perfektní tiskové právy nic nezmohou, pokud se s nimi podle příslušného klíče a na základě osobních vztahů s novináři nezachází. Vytvářet, kultivovat a aktivovat takové vztahy je běh na dlouhou trať, a to je i část zmiňovaného know-how. Znamená to nejen znát, ale i umět. A Pavel Kašpar umí.

PhDr. Eva Brixi
šéfredaktorka časopisu Prosperita a příloh Madam Business a Fresh Time
www.iprosperita.cz

S panem Pavlem Kašparem se naše firma dohodla na spolupráci při zavedení nových služeb a podpoře značky. Spolupráce spočívala v PR podpoře, kterou pan Kašpar skvěle ovládá a to velmi efektivně. Jeho služby mohu velmi doporučit.

Petr Maličovský, MBA
generální ředitel United Registrar of Systems Czech s.r.o.
www.urs-czech.cz

Pavel Kašpar mi dlouhodobě pomáhá s PR mých vzdělávacích a poradenských aktivit. Má velmi profesionální přístup, je spolehlivý a rozumí své práci. Za dobu naší spolupráce jsem byla vždy maximálně spokojená s výsledky, kterých jsme dosáhli v podpoře dobrého jména mé firmy. Pavla Kašpara opravdu doporučuji.

Olga Medlíková
lektorka, konzultantka, facilitátorka a moderátorka
olga-lektorka.cz olga.medlikova@seznam.cz 602 216 393

S panem Pavlem Kašparem spolupracuji dva roky na tématech týkajících se zdraví a zdravotnictví. Vzhledem k tomu, že v deníku potřebujeme informace v řádu několika hodin, oceňuji jeho pohotovost a schopnost rychle poskytnout potřebná data. Důležitá je pro mne také jasná a rychlá komunikace i respektování zaměření našeho média včetně vhodného výběru tiskových zpráv, které jeho prostřednictvím dostávám. Spolupráci s panem Pavlem Kašparem mohu vřele doporučit.

Michaela Koubová
ekonomická redaktorka Deníku vydavatelství Vltava Labe Press a.s.

Pana Kašpara jsem oslovila s žádostí o pomoc s komunikací investičního fondu finanční skupiny s nadnárodní působností. Za dobu naší dosavadní spolupráce jsem si ověřila, že je Pavel skutečně odborník ve svém oboru. Reaguje včas, kreativně a s výstupy se ozývá v řádu hodin. Má vybudovanou síť kontaktů, které pomáhají zviditelnit se fondu a poskytují i půdu pro možnou obchodní spolupráci. Jelikož se specializuje nejen na ryzí PR, dokáže efektivně pomoci i s dalšími komunikačními disciplínami, kde ukazuje svůj široký záběr.

Ivana Brdárská
investiční a manažerská konzultantka

S Pavlem Kašparem a agenturou Kašpar PR jsme začali spolupracovat v polovině února 2016. Před tím nás mediálně zastupovalo několik agentur, ale kromě slibů a nevalné ochoty se jim nijak zvlášť nedařilo značku NATURHOUSE prosazovat v médiích. Od února je tomu ale jinak. Každý měsíc nám vycházejí desítky mediálních výstupů v nejčtenějších médiích a díky tomu stoupá povědomí o naší značce. Navíc spolupráce s panem Kašparem a jeho týmem je příjemná a jsme vždy mile překvapeni smysluplnými a reálnými nápady, které mají jasný cíl a přínos.

Mgr. Jana Heřmánková
PR manager sítě výživových poraden NATURHOUSE
www.naturhouse-cz.cz

S Pavlem Kašparem a Kašpar PR spolupracujeme od samého začátku. Naším cílem je sjednotit nabídku IT firem na českém trhu. S jeho pomocí jsme nejen skvěle dohledatelní online, ale plníme první pozice vyhledávačů zejména v české verzi díky desítkám online článků. V jeho režii jsme vytvořili online video o naší službě a pravidelný seriál o práci v digitálu. Zařídil nám mimo jiné účast v pořadu České televize o práci v IT. Významnější mediální výstupy nám zveřejňuje s kolegyněmi na facebookové stránce. Díky profesionálnímu i lidskému přístupu všech členů agentury jej mohu rozhodně doporučit.

Jan Silber
zakladatel jobportálu Jobstack.it
www.jobstack.it

Pavel Kašpar pečuje o PR naší společnosti LidskáSíla přibližně 6 měsíců. Od prvního měsíce dokázal dostat LidskouSílu do mnoha zvučných médií. Například: MF Dnes, Lidové noviny, Idnes.cz, Forbes.cz, First Class, Blesk pro ženy, Svět ženy a mnoho dalších. Spolupráci s Pavlem, stejně jako Pavla samotného, si nemůžeme vynachválit. Pracuje s velkým zápalem, má rozsáhlý přehled o možnostech, mnoho kontaktů. Osobně na Pavlovi velmi oceňuji profesionální přístup ke všemu, co dělá. Můžeme se plně spolehnout, že jeho práce přinese správné výsledky. Věřím, že bez Pavla by LidskáSíla nezískala mnoho obchodních příležitostí a známostí v obchodních kruzích. Také cena, kterou platíme je více než férová.

Michaela Somolová
zakladatelka startupu LidskaSila.cz
www.lidskasila.cz