Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Pavel Kašpar > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Pavel Kašpar — PR konzultant

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Mgr. Pavel Kašpar:
Ing. Hana Hindráková Mezihoráková
Na pana Kašpara a jeho tým jsem se obrátila necelý týden před konáním křtu mé knihy Smrtící byznys, protože mnou najatá PR agentura nedodržela naši dohodu. Pan Kašpar byl velmi vstřícný a ačkoliv mi takto na poslední chvíli nic nesliboval, tak během dvaceti čtyř hodin pozval dostatek účastníků. V podstatě mohu říct, že mi akci zachránil a já jsem mu za to velmi vděčná. V budoucnu určitě opět využiji jeho služeb. Teď už konečně v PR světě znám někoho, kdo je spolehlivý, umí svou práci dělat a dělá ji pořádně a svědomitě.

Ing. Hana Hindráková Mezihoráková

spisovatelka a copywriterka
Public relations je věc, která vás stimuluje k tomu, abyste si uvědomili vážnost podnikání. Jakmile se o vás začnou zajímat novináři, začnete podnikat. Pavel Kašpar odvádí opravdu skvělou práci a nedokážu si představit mé každodenní podnikání bez jeho pomoci. Dokázali jsme spolu přesvědčit společnost, že konopí není zas tak zlé, jak si lidé mysleli. Všem doporučuji Pavla Kašpara.

Jiří Stabla

majitel Carun Pharmacy s.r.o. a provozovatel Konopných lékáren
www.carun.cz
S panem Pavlem Kašparem se naše firma dohodla na spolupráci při zavedení nových služeb a podpoře značky. Spolupráce spočívala v PR podpoře, kterou pan Kašpar skvěle ovládá a to velmi efektivně. Jeho služby mohu velmi doporučit.

Petr Maličovský, MBA

generální ředitel United Registrar of Systems Czech s.r.o.
www.urs-czech.cz
S panem Pavlem Kašparem spolupracuji dva roky na tématech týkajících se zdraví a zdravotnictví. Vzhledem k tomu, že v deníku potřebujeme informace v řádu několika hodin, oceňuji jeho pohotovost a schopnost rychle poskytnout potřebná data. Důležitá je pro mne také jasná a rychlá komunikace i respektování zaměření našeho média včetně vhodného výběru tiskových zpráv, které jeho prostřednictvím dostávám. Spolupráci s panem Pavlem Kašparem mohu vřele doporučit.

Michaela Koubová

ekonomická redaktorka Deníku vydavatelství Vltava Labe Press a.s.
Pana Pavla Kašpara znám již několik let jako člověka, který se pohybuje v oboru PR a mediálních služeb jako ryba ve vodě. Je radost s ním spolupracovat, protože patří k vstřícným a pracovitým lidem, kteří nelitují času ani námahy k tomu, aby odvedli včas a kvalitně práci, jež poslouží dobré věci. Je také naprosto spolehlivý, drží termíny a plní sliby. Tím, že je na něj spolehnutí, vybočuje z běžné praxe, a to nás, odběratele jeho tiskových zpráv, motivuje nejen k publikování těchto materiálů, ale často i ke konzultacím, dotazům, nabídkám z naší strany (stojíme o rozhovor s klientem, o zveřejnění jeho názorů na to či ono, půjčujeme si klienta do rubrik apod.). Ani perfektní tiskové právy nic nezmohou, pokud se s nimi podle příslušného klíče a na základě osobních vztahů s novináři nezachází. Vytvářet, kultivovat a aktivovat takové vztahy je běh na dlouhou trať, a to je i část zmiňovaného know-how. Znamená to nejen znát, ale i umět. A Pavel Kašpar umí.

PhDr. Eva Brixi

šéfredaktorka časopisu Prosperita a příloh Madam Business a Fresh Time
Pavel Kašpar mi dlouhodobě pomáhá s PR mých vzdělávacích a poradenských aktivit. Má velmi profesionální přístup, je spolehlivý a rozumí své práci. Za dobu naší spolupráce jsem byla vždy maximálně spokojená s výsledky, kterých jsme dosáhli v podpoře dobrého jména mé firmy. Pavla Kašpara opravdu doporučuji.

Olga Medlíková

lektorka, konzultantka, facilitátorka a moderátorka
www.satnik.net ~ olga.medlikova@seznam.cz ~ 602 216 393
Pana Kašpara jsem oslovila s žádostí o pomoc s komunikací investičního fondu finanční skupiny s nadnárodní působností. Za dobu naší dosavadní spolupráce jsem si ověřila, že je Pavel skutečně odborník ve svém oboru. Reaguje včas, kreativně a s výstupy se ozývá v řádu hodin. Má vybudovanou síť kontaktů, které pomáhají zviditelnit se fondu a poskytují i půdu pro možnou obchodní spolupráci. Jelikož se specializuje nejen na ryzí PR, dokáže efektivně pomoci i s dalšími komunikačními disciplínami, kde ukazuje svůj široký záběr.

Ivana Brdárská

investiční a manažerská konzultantka
S panem Pavlem Kašparem jsem společně s kolegy spolupracovala na PR podpoře semináře a uvažujeme o pomoci s dalšími významnými akcemi za účasti mezinárodních hostů. Ačkoli byla věc zadána ve spěchu a v nedostatku času, nakonec výsledek překonal naše očekávání. Velice dobře se nám s ním spolupracovalo, jeho přístup je opravdu profesionální. Ještě jednou díky.

Ing. Martina Dočkálková

akreditovaná terapeutka Cesty
www.dockalkova.com
Jsem majitelem provozovny Naturhouse na Florenci, která se zaměřuje na převýchovu ve výživě. Po krátkém setkání a dodání materiálů pan Kašpar v průběhu krátké doby vytvořil velmi výstižnou odborně fundovanou a stručnou PR zprávu. Mediální dopad byl velmi úspěšný. Sám jsem osobně nečekal, že příspěvek bude zveřejněn na tolika webových serverech. Dokonce došlo ke zveřejnění příspěvku v klasických časopisech. Pana Pavla Kašpara mohu doporučit pro jeho profesionální přístup. Pracuje velmi efektivně a vám příprava tiskové zprávy zabere minimum času.

Daniel Novák

majitel pobočky dietetických center Naturhouse Florenc
www.naturhouse-cz.cz/pobocka/Florenc
Pavel Kašpar je profesionál ve svém oboru. Během naší úspěšné půlroční spolupráce se mu podařilo oslovit mnohá média, se kterými jsme doposud nespolupracovali. Výrazně tak přispěl k lepšímu povědomí veřejnosti o našich aktivitách v neziskovém sektoru.

Alena Sladká

ředitelka Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO ČR)
www.avpo.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS