Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Pavel Kašpar > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Pavel Kašpar — PR konzultant

Zobrazuji č. 1120 z celkem 20 doporučení prezentace Mgr. Pavel Kašpar:
S panem Pavlem Kašparem jsem společně s kolegy spolupracovala na PR podpoře semináře a uvažujeme o pomoci s dalšími významnými akcemi za účasti mezinárodních hostů. Ačkoli byla věc zadána ve spěchu a v nedostatku času, nakonec výsledek překonal naše očekávání. Velice dobře se nám s ním spolupracovalo, jeho přístup je opravdu profesionální. Ještě jednou díky.

Ing. Martina Dočkálková

akreditovaná terapeutka Cesty
www.dockalkova.com
Pavel Kašpar je profesionál ve svém oboru. Během naší úspěšné půlroční spolupráce se mu podařilo oslovit mnohá média, se kterými jsme doposud nespolupracovali. Výrazně tak přispěl k lepšímu povědomí veřejnosti o našich aktivitách v neziskovém sektoru.

Alena Sladká

ředitelka Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO ČR)
www.avpo.cz
Jsem majitelem provozovny Naturhouse na Florenci, která se zaměřuje na převýchovu ve výživě. Po krátkém setkání a dodání materiálů pan Kašpar v průběhu krátké doby vytvořil velmi výstižnou odborně fundovanou a stručnou PR zprávu. Mediální dopad byl velmi úspěšný. Sám jsem osobně nečekal, že příspěvek bude zveřejněn na tolika webových serverech. Dokonce došlo ke zveřejnění příspěvku v klasických časopisech. Pana Pavla Kašpara mohu doporučit pro jeho profesionální přístup. Pracuje velmi efektivně a vám příprava tiskové zprávy zabere minimum času.

Daniel Novák

majitel pobočky dietetických center Naturhouse Florenc
www.naturhouse-cz.cz/pobocka/Florenc
Od roku 2016 Pavel Kašpar spolupracuje s inEvidence, specializovanou poradenskou firmou pro zákazníky. InEvidence je britská společnost s pobočkami v Londýně, Mnichově, Singapuru a Kalifornii. Pavel Kašpar je naším cenným partnerem. Poskytuje nám velkou podporu při práci s klienty a koncovými zákazníky v České republice. Víme, že bude vždy pracovat profesionálně a efektivně.

Kate Hickson

Associate Director of inEvidence
www.inevidencecrp.com
S Kašpar PR a Pavlem Kašparem, coby PR konzultantem, jsme se domluvili na zaštítění produktové a korporátní komunikace. Ačkoliv jsme v současnosti největší jihočeská webová laboratoř, pro rozsáhlejší PR komunikaci jsme se rozhodli poprvé v naší 17leté historii. Cílem je zviditelnit značku a pomoci tak k oslovení větších firem, které mají zájem o webové stránky a další online služby. Oceňuji rychlé pochopení našich primárních potřeb a spolehlivost. Za dobu spolupráce jsou výsledky dobré, až nad očekávání a s výkonem jsme spokojeni.

Tým Inizio.cz

webová laboratoř a online marketingová agentura
www.inizio.cz
Mateřská škola Semínko využívala služeb pana Kašpara od konce roku 2016. Jednalo se o konzultace a poradenství ohledně webových stránek a Facebooku, tvorbu mediálních výstupů, distribuce materiálů médiím, jak digitálním tak tištěným. Pan Kašpar s kolegy zorganizoval několik vysílání o školce v televizích a na internetových portálech. Díky panu Kašparovi jsme vytvořili vztahy s médii, které rádi budeme využívat i nadále. Načerpali jsme inspiraci a dostali mnoho dobrých rad do budoucna. Podařilo se nám rozšířit povědomí o naší školce mezi veřejnost, kterou by naše školka mohla zajímat, to jsou lidé, kteří hledají kvalitní a tak trochu jinou školku pro své dítě. S panem Kašparem a jeho týmem jsme byli (nadmíru) spokojeni a jeho služby můžeme vřele doporučit.

Mgr. Magdaléna Kapuciánová

ředitelka MŠ Semínko v Toulcově dvoře
www.msseminko.cz
Při výběru PR agentury jsme se rozhodovali na základě referencí, zkušeností, individuálního přístupu a kvality poskytovaných služeb. V našem výběrovém řízení zvítězila agentura Kašpar PR. Pan Kašpar nás přesvědčil především svým koncepčním přístupem, kvalitním týmem spolupracovníků a znalostí našeho, poměrně specifického oboru. Se službami jsme spokojeni. Kvalitní a příjemnou spolupráci postupně rozšiřujeme. Věříme v dlouhodobé partnerství.

Vedení České asociace franchisingu (ČAF)

www.czech-franchise.cz
Pavel a jeho tým nám úspěšně pomáhá komunikovat výhody programu Skutečně zdravá škola rodičům a veřejnosti. Díky jeho práci jsme vidět a slyšet.

Tomáš Václavík

ředitel programu Skutečně zdravá škola
www.skutecnezdravaskola.cz
Projektem VideoBydlení.cz se snažíme předejít situacím, kdy zájemce jde na prohlídku nemovitosti se třemi fotkami a z prohlídky odchází zklamán a pouze tak ztrácí čas. S pomocí public relations chceme zvýšit povědomí o našem projektu a edukaci široké veřejnosti. S agenturou Kašpar PR jsme v nejlepších rukou. Společně s kolegy jsme vybrali agenturu v několikakolovém výběrovém řízení, a to na základě dodaných referencí, osobního přístupu k práci, proaktivitou a zapálením a taky trošku proto, že je pan Kašpar z Moravy, protože Moraváci bývají poctiví, pracovití a důslední.

Jakub Veverka

jednatel a spoluzakladatel VideoBydlení.cz
www.videobydleni.cz
S Pavlem Kašparem mě seznámil můj dlouholetý přítel a spolupracovník Jiří Stabla. Jemu pomohl společně s týmem agentury Kašpar PR, tvořeným Renatou Faltejskovou a Martinou Bolatzkou, s několika projekty a dostal jsem na ně skvělou referenci. Služby agentury využívám půl roku a jsem velmi spokojený. Zejména s tím, jak se jim daří budovat můj osobní brand a osobní PR stopu v českém mediálním světě. Ta nejpodstatnější věc, která podtrhuje moji spokojenost s jejich prací, je fakt, že jsem služby začal využívat i v dalších projektech, na kterých spolupracuji.

Matěj Kretík

zakladatel talentové agentury Bookin Agency s.r.o.
www.bookinagency.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS