Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Pavel Kašpar > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Pavel Kašpar — PR konzultant

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Mgr. Pavel Kašpar:
Pavel Kašpar pečuje o PR naší společnosti LidskáSíla přibližně 6 měsíců. Od prvního měsíce dokázal dostat LidskouSílu do mnoha zvučných médií. Například: MF Dnes, Lidové noviny, Idnes.cz, Forbes.cz, First Class, Blesk pro ženy, Svět ženy a mnoho dalších. Spolupráci s Pavlem, stejně jako Pavla samotného, si nemůžeme vynachválit. Pracuje s velkým zápalem, má rozsáhlý přehled o možnostech, mnoho kontaktů. Osobně na Pavlovi velmi oceňuji profesionální přístup ke všemu, co dělá. Můžeme se plně spolehnout, že jeho práce přinese správné výsledky. Věřím, že bez Pavla by LidskáSíla nezískala mnoho obchodních příležitostí a známostí v obchodních kruzích. Také cena, kterou platíme je více než férová.

Michaela Somolová

zakladatelka startupu LidskaSila.cz
www.lidskasila.cz
Od roku 2016 Pavel Kašpar spolupracuje s inEvidence, specializovanou poradenskou firmou pro zákazníky. InEvidence je britská společnost s pobočkami v Londýně, Mnichově, Singapuru a Kalifornii. Pavel Kašpar je naším cenným partnerem. Poskytuje nám velkou podporu při práci s klienty a koncovými zákazníky v České republice. Víme, že bude vždy pracovat profesionálně a efektivně.

Kate Hickson

Associate Director of inEvidence
www.inevidencecrp.com
S Pavlem Kašparem a agenturou Kašpar PR jsme začali spolupracovat v polovině února 2016. Před tím nás mediálně zastupovalo několik agentur, ale kromě slibů a nevalné ochoty se jim nijak zvlášť nedařilo značku NATURHOUSE prosazovat v médiích. Od února je tomu ale jinak. Každý měsíc nám vycházejí desítky mediálních výstupů v nejčtenějších médiích a díky tomu stoupá povědomí o naší značce. Navíc spolupráce s panem Kašparem a jeho týmem je příjemná a jsme vždy mile překvapeni smysluplnými a reálnými nápady, které mají jasný cíl a přínos.

Mgr. Jana Heřmánková

PR manager sítě výživových poraden NATURHOUSE
S Kašpar PR a Pavlem Kašparem, coby PR konzultantem, jsme se domluvili na zaštítění produktové a korporátní komunikace. Ačkoliv jsme v současnosti největší jihočeská webová laboratoř, pro rozsáhlejší PR komunikaci jsme se rozhodli poprvé v naší 17leté historii. Cílem je zviditelnit značku a pomoci tak k oslovení větších firem, které mají zájem o webové stránky a další online služby. Oceňuji rychlé pochopení našich primárních potřeb a spolehlivost. Za dobu spolupráce jsou výsledky dobré, až nad očekávání a s výkonem jsme spokojeni.

Tým Inizio.cz

webová laboratoř a online marketingová agentura
www.inizio.cz
Mateřská škola Semínko využívala služeb pana Kašpara od konce roku 2016. Jednalo se o konzultace a poradenství ohledně webových stránek a Facebooku, tvorbu mediálních výstupů, distribuce materiálů médiím, jak digitálním tak tištěným. Pan Kašpar s kolegy zorganizoval několik vysílání o školce v televizích a na internetových portálech. Díky panu Kašparovi jsme vytvořili vztahy s médii, které rádi budeme využívat i nadále. Načerpali jsme inspiraci a dostali mnoho dobrých rad do budoucna. Podařilo se nám rozšířit povědomí o naší školce mezi veřejnost, kterou by naše školka mohla zajímat, to jsou lidé, kteří hledají kvalitní a tak trochu jinou školku pro své dítě. S panem Kašparem a jeho týmem jsme byli (nadmíru) spokojeni a jeho služby můžeme vřele doporučit.

Mgr. Magdaléna Kapuciánová

ředitelka MŠ Semínko v Toulcově dvoře
www.msseminko.cz
Pavel a jeho tým nám úspěšně pomáhá komunikovat výhody programu Skutečně zdravá škola rodičům a veřejnosti. Díky jeho práci jsme vidět a slyšet.

Tomáš Václavík

ředitel programu Skutečně zdravá škola
www.skutecnezdravaskola.cz
Při výběru PR agentury jsme se rozhodovali na základě referencí, zkušeností, individuálního přístupu a kvality poskytovaných služeb. V našem výběrovém řízení zvítězila agentura Kašpar PR. Pan Kašpar nás přesvědčil především svým koncepčním přístupem, kvalitním týmem spolupracovníků a znalostí našeho, poměrně specifického oboru. Se službami jsme spokojeni. Kvalitní a příjemnou spolupráci postupně rozšiřujeme. Věříme v dlouhodobé partnerství.

Vedení České asociace franchisingu (ČAF)

www.czech-franchise.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS