Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Klein

Pavel Klein

podnikatelský poradce a mentor, autor projektu V křesle byznysu

Pavel Klein

Není problém, který nelze vyřešit, podnikání, které nemůže fungovat, krize, ze které nelze vyjít silnější.

Poskytuji individuální poradenství pro firmy, manažery i začínající podnikatele s cílem zkvalitnit interní procesy v obdobích prosperity, ale i krize či stagnace.

Díky nezávislému postavení a 30+ letům v oboru vím, jak odhalit nedostatky v managementu, řízení lidských zdrojů a zabezpečení vaší společnosti. Zakládám si na spolehlivosti, diskrétnosti a systematickém přístupu. Pomohu nalézt fungující řešení vašeho konkrétního problému a naučím vás jej aplikovat v praxi.

Jsem autorem projektu V křesle byznysu, který je prostorem pro podporu podnikatelů v krizi.

Ocitli jste se v podnikání na rozcestí a hledáte názor nezávislého odborníka? Potřebujete oporu? Jsem tady pro vás. Proč se nepoučit z prožitého? Proč vymýšlet již nalezené a praxí prověřené? Dopřejte mentora sobě i svému podnikání. Využijte mých zkušeností a znalostí.

Prostřednictvím skutečných příběhů nabízím mnoho let praxe v podnikání a získané zkušenosti předávám ve videocastu V křesle byznysu. Zprostředkovávám přímočarý popis konkrétního problému a srozumitelné ověřené řešení. Jednotlivé epizody se věnují podnikání od začátku až do konce, reagují na otázky ekonomie, práva, provozu, řízení a marketingu. Součástí projektu V křesle byznysu jsou rozhovory ze zajímavými lidmi, propojení lidí z různých oborů a živá vysílání s konkrétními tématy.

V oblasti podnikání a řízení firem se pohybuji od roku 1990. Zkušenosti jsem získal jako podnikatel, krizový manažer i bezpečnostní poradce v odvětvích obchodu, výroby, výstavby, dopravy a řízení firem. O podnikání, managementu, krizích a východiscích z nich pravidelně publikuji na sociálních sítích LinkedIn, FacebookYouTube.

Služby nabízím osobně i on-line klientům v celé ČR a na Slovensku.

Fotogalerie:

Pavel Klein – V křesle byznysuPavel Klein – V křesle byznysuPavel Klein – V křesle byznysuRozhovor pro Management povídání: Jak se vypořádat s krizíAudio podcast Jak se vypořádat s krizí | Management povídání

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR a Slovensko

Kategorie katalogu:

5 důvodů, proč oslovit právě mě:

 1. Jedinečné know-how a 30+ let praxe. V podnikání a byznyse působím od roku 1990.
 2. Bohatý kariérní profil a zkušenosti. Mé rady a doporučení vycházejí z rozmanité praxe podnikatele, krizového manažera a bezpečnostního poradce.
 3. Nezávislý pohled zvenčí. Nabídnu vám objektivní zhodnocení procesů, které odhalí opomíjené nedostatky a skryté slabiny.
 4. Individuální a diskrétní přístup. Dovedu vás ke zdárnému řešení i bez nákladného týmu poradců a složité administrativy.
 5. Konzultace a školení, která vás budou bavit. Klienti a účastníci školení oceňují mj. atraktivní podání, kvalifikovanost a inspirativnost.

Tematické oblasti, s nimiž vám rád pomůžu:

 • management
 • obchodní vztahy
 • práce s lidmi, řízení a vedení lidí
 • ochrana proti průmyslové špionáži
 • ochrana proti odposlechovým prostředkům
 • systémy bezpečné komunikace
 • opatření pro omezení vnitropodnikové kriminality
 • řízení společnosti v krizové situaci
 • jak zabezpečit fungování firmy v době koronaviru
 • jak začít podnikat
 • obecné právní prostředí

Rozhovor pro Management povídání: Jak se vypořádat s krizí

Tématem podcastu je krize a vyrovnání se s ní v rámci firmy. Poslechněte si, co se stane, když firma neřeší své problémy, jak se pozná, že už je na řešení pozdě, kdy má firma šanci přežít, jak je možné se na krizi připravit a na čem v krizi určitě nešetřit. Námětem rozhovoru je také, jak firmu krizí provést, co stojí za krachem, jaký význam má v krizi automatizace a jak dopadá krize na psychiku lidí. Nezapomeneme na to, kdo je krizový manažer a jaký je jeho úkol. Zkusíme odpovědět na otázku, kdo je vítězem krize a jestli jím vůbec někdo může být.

Pořad si můžete poslechnout i v audio verzi »

Kontaktní informace

Pavel Klein
Vnitřní 448/13
Brno
602 00
Mobil:775 443 059
Email:pavel@vkreslebyznysu.cz
Web:www.vkreslebyznysu.cz
LinkedIn:LinkedIn pavel-klein
:64501442

Doporučení z první ruky

Pane Kleine, chtěl bych vám poděkovat za vaše dvoudenní školení formou povídání i za osobní rady. Snad nikdo se netěší na nějaké školení, ale vaše forma předání informací je skvělá. Zažil jsem školení ve fabrice, v D2D společnosti i na pozici prodejce v obchodě, ale nikdo neuměl podat to, co lidem pomůže v růstu, tak jako Vy. Z nikoho nejde cítit taková lehkost podání informací. Ještě jednou děkuji a doufám v další osobní setkání.
Petr Nauš
HP TRONIC spol. s r.o.

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS