Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Klein > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavel Klein — podnikatelský poradce a mentor, autor projektu V křesle byznysu

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Pavel Klein:
Pane Kleine, chtěl bych vám poděkovat za vaše dvoudenní školení formou povídání i za osobní rady. Snad nikdo se netěší na nějaké školení, ale vaše forma předání informací je skvělá. Zažil jsem školení ve fabrice, v D2D společnosti i na pozici prodejce v obchodě, ale nikdo neuměl podat to, co lidem pomůže v růstu, tak jako Vy. Z nikoho nejde cítit taková lehkost podání informací. Ještě jednou děkuji a doufám v další osobní setkání.

Petr Nauš

HP TRONIC spol. s r.o.
Skutečně kvalifikovaný lektor. Obrovské znalosti podložené příklady z praxe. Poprvé mám dojem, že si mí zaměstnanci odnesli opravdu přínosné poznatky. Velmi inspirativní. Mohu rozhodně doporučit. Klidně si na mě vyžádejte kontakt, potvrdím vám to i osobně.

Petr B.

ředitel společnosti PK-O, Brno
Oceňuji jedinečně otevřený a přínosný přístup. Seriózní jednání, nadhled a znalosti.

Petr Kučera

manažer
Moje recenze je, že najít v dnešní době někoho, kdo opravdu pomůže, je vážně těžké. Mít hlavu plnou nápadů je fajn, ale nestačí to. Díky, že jste jim dal tvar.

Kateřina Malá

designér
Rád konstatuji, že oslovit Vás, bylo dobré rozhodnutí. I když byla některá Vaše doporučená opatření poněkud tvrdá, nakonec fungovala. I vzhledem k našim dále pokračujícím poradenským vztahům Vás mohu všem jen vřele doporučit.

Aleš K.

majitel společnosti
Mrzí mě, že povaha toho, co jsme spolu řešili, mně pro recenze nedovoluje zveřejnit jméno mé ani mé firmy. Nikdo se rád nechlubí svými problémy. Ovšem přesto by bylo chybou nenapsat, jak zásadně prospěšný byl Váš zásah pro další – nyní už stabilizované fungování mého podniku.

J. H.

D., s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS