Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Mareš > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Mareš — grafický designér a tvůrce webů na WordPressu

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Pavel Mareš:
Spolupráce s Pavlem je něco, na co nikdy nezapomenu. Nejenže plnil své úkoly nad rámec zadání, ale dokázal si najít čas na hledání příležitostí a rozvíjení týmu. Aktivně se zapojuje do rozhodování a hledání nových možností. Zasadil se o několik úspěšných projektů, které dokázal nastavil pro dlouhodobý běh. Jakákoliv spolupráce s Pavlem je vždy přínosná.

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.
premyslvaculik.cz ~ premysl.vaculik@gmail.com
Jsme moc rádi, že se Pavel našeho webu ujal. Máme v něm spolehlivého partnera, který vždy rychle a efektivně vyřeší jakékoliv úpravy a pomáhá nám web dále rozvíjet.

Vladislav Skoumal - SKOUMAL

Vývojář mobilních aplikací pro Android a iOS
https://www.skoumal.com/cs/ ~ skoumal@skoumal.net
S Pavlem jsme pracovali na několika webech, vždy všechno dopadlo dobře, reakce vždy velmi rychlé a stránky jsou kvalitně postaveny. Děkujeme za spolupráci.

Matyáš Mandík

ředitel společnosti Pixelmate
www.pixelmate.cz
Pan Mareš mi pomohl s dotvořením webu v místech, na kterých si jiný webdesignér nevěděl rady. Pomoc byla rychlá, věcná, přímočará – zkrátka velmi přínosná. Pane Mareši, velice Vám děkuji!

Viktor Harnach

majitel webu Zlatosambicemi.cz
harnach.cz ~ viktor.harnach@volny.cz
S Pavlem se mi moc dobře spolupracuje. Dodává kvalitní práci za odpovídající cenu a ve stanovených termínech, komunikace s ním je rychlá a domluva perfektní. Oceňuji i velký přehled v technologiích a ochotu vyhovět požadavkům na použité postupy.

David Krupička

vlastník StarkMedia.cz
www.davidkrupicka.cz ~ david@davidkrupicka.cz
Výborná spolupráce s Pavlem. Vyšel mi vstříc s tvorbou menšího nenáročného lowcost webu, vešli jsme se do stanoveného rozpočtu. Oceňuji jeho rychlost a schopnost poradit s nastavením všeho potřebného, zde konkrétně pro WP. Doporučuji!

Tomáš Barčík

www.harness.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS