Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Mareš > Ukázky práce > Tvorba webu Locodesign.cz

Tvorba webu Locodesign.cz

Web locodesign jsem postavil na redakčním systému WordPress za pomoci pluginu WooCommerce se z něj následně stal poptávkový eshop na míru.

Odkaz: locodesign.cz
Zobrazuji položku č. 6 z celkem 14 položek v této galerii:

Tvorba webu Locodesign.cz
« Předcházející Tvorba Módního blogu na redakčním systému WordPress  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba webu Gender a věda na redakčním systému WordPress  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba webu Locodesign.cz  (náhled aktuálně zobrazené položky)Tvorba e-shopu Intermezzo.cz na redakčním systému WordPress  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba webu Budgetbakers na redakčním systému WordPress  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Pavel Mareš

Pavel Mareš

redakční systém WordPress
tvůrce webových prezentací na WordPressu — Webové stránky na redakčním systému WordPress. Návrh grafiky, uživatelské testování, kódování do HTML a CSS, nasazení šablony na WordPress a zaškolení správy webu. Také workshopy tvorby webu na WordPressu. Zkušenosti od roku 2012, zhotoveny desítky webů.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 11 doporučení
Mobil: 776 256 020 ~ Email: pamare273@gmail.com ~ Web: mares-pavel.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Pavel Mareš Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS