Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Mareš > Ukázky práce > Rozmluvto.cz - doučování anglického jazyka

Rozmluvto.cz - doučování anglického jazyka

Rozhodl vytvořit poměrně unikátní web. Pro počítače a tablety se přizpůsobuje velikosti dipsleje, grafika je originální a podpora i starších verzí prohlížčeů za pomoci moderních technologií. Web se pak bez problémů načte do 1 vteřiny.

Odkaz: www.rozmluvto.cz
Zobrazuji položku č. 1 z celkem 9 položek v této galerii:

Rozmluvto.cz - doučování anglického jazyka
« Poslední Rozmluvto.cz - doučování anglického jazyka  (náhled aktuálně zobrazené položky)Bonduelle.cz - kompletní web  (zobrazit v plné velikosti)Devix - internetová agentura  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba Módního blogu na redakčním systému WordPress  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba webu Budgetbakers na redakčním systému WordPress  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Pavel Mareš

Pavel Mareš

redakční systém WordPress
tvůrce webových prezentací na WordPressu — Webové stránky na redakčním systému WordPress. Návrh grafiky, uživatelské testování, kódování do HTML a CSS, nasazení šablony na WordPress a zaškolení správy webu. Také workshopy tvorby webu na WordPressu. Zkušenosti od roku 2012, zhotoveny desítky webů.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 16 doporučení
Mobil: 776 256 020 ~ Email: pamare273@gmail.com ~ Web: mares-pavel.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Pavel Mareš Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS